Jump to content
php.lv forumi

Fonti dizainam


Robis

Recommended Posts

Tur nav vainiigi fonti !!!

vainigs ir patc PhotoShops :(

neatbalsta Latvieshu valodu...

Man tieshi taada pat probleema.....

Ja nevajag iipashi daudz teksta tad daru taa:

uzrakstu textu Wordaa un ctr+c

shopaa saaku rakstiit tekstu un piekopeeju klaat no Worda - straadaa

bet #@^%@!(*$* baismais :(

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Kavacky & v3rb0-->

Manupraat taisniiba nav ne vienam ne otram.......

Vis atkariigs ko grib sasniegt..

Optimaals variants ir straadaat ar abiem diviem, jo ir lietas kas Corel paintam padodas krietni vien labaak kaa photoshop un otraadi

-----

corel paints--> krietni advanceetaaks uz vektoriem.. bet stipri pieklibo bitmapi

un otraadi

photoshopaa ir diezgan pagruuti izveidot skaistu un asu ziimeejumu (teiksim kautkaadu plekji) vai

3sturi kuram virsotnes nebuutu papluudushas.....

toties uz bitmap apstraadi nekas netur liidzi photoshopam :)

respektiivi: ja vajag plakaatu skolas izlaidumam tad corelphotopaint :)

ja nopietnam pasuutijumam tad photoshop....

-------

P.S. kaa jau mineeju vislabaak tos izmantot kopaa - viens otru papildina

paintaa taisam atseviskjus objektus/slanjus

shopaa to visu vaacam kopaa.........

edit:

Kavacky --> tu vienkaarshi nemaaki straadaat (vismaz daudzmaz pieklaajiigaa liimenii noteikti nee) ar pshopu... jo savaadaak tev shaads textc pat neienaaktu praataa..........

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

photoshopaa ir diezgan pagruuti izveidot skaistu un asu ziimeejumu (teiksim kautkaadu plekji) vai

3sturi kuram virsotnes nebuutu papluudushas.....

Lai gan neesmu lietojus photoshop savu mūžu, taču varu ar diezgan lielu pārliecību teikt, ka tu maldies par 100%. Noteikti var asu trīsstūri uzzīmēt.

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf: tas korel fotopaints par kuru runaa gadiijumaa nav korel draw? adobei pretim ir ilustrators ar kuru ziimeet plekus ar spiciem sturiem (tb. vektrorgrafikas redaktors)

 

bet vispar es pats nezinu kaapee te fleimoju - nelietoju diendienaa nevienu no grafikas apstrades softiem, tik taa pa gabalu apskatos.

Link to comment
Share on other sites

hmm... Adobe Photoshop pēc būtības ir pikseļgrafikas apstrādes programma, savukārt Adobe Illustrator - vektorgrafikas programma. Analogi - Corel Photopaint un Corel Draw! Manuprāt nav jābūt dizainerim, lai šīs nianses zinātu! :) Salīdzināt var attiecīgi tikai Adobe Photoshopu ar Corel Photopaintu un attiecigi - Adobe Illustrator ar Corel Draw! Adobe Photoshopa var izdarit gandrīz jebko, ko iespējams darīt ar pikseļgrafiku (vismaz esmu pārliecināts - jaunākajās versijās jau nu toč :)

Link to comment
Share on other sites

v3rb0--> nee es nejaucu gan :)

kaa zinaams gan Photoshopaa gan Cor.Paintaa var izveidot saredgiitu selektu (un ne tikai selektu)

izmantojot kurves (shopaa tas ir spalvaskaats un buultinja)

buubu--> es nesaku ka photoshopaa to nevar :)

var tikai vinsh grib visu izliidzinaat .... paintaa tas ir daudz vienkaarshaak (es parasti visas bultinjas utt.) uzzimeeju CorelDrawa un tad eksporteeju uz ping/gif..... mazai bildiitei asie stuuri iznaak tieshaam 1 px asii :)

P.S. abus shos produktus lietoju jau vairaak kaa 10 gadus :)

sakot ar pirmajaam versijaam (corelDraw sakot ar 4 shopu netceros... )

un lieliski zinu atskjiriibas ......

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...