Jump to content
php.lv forumi

Slackware un PHP


SkaKri

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ak JEL! :D es tak tikai pajautāju, bet jūs sākat dzīt kkādu kosmisko sāgu par vēsturi un mohekāņiem.. :DD njāā.... anyway - Linux Slackware 2 diski man jau ierakstīti un linux boot-floppy arī uztaisīc. tākā testēšu to uz sava jaunieguvuma - tautā saukts kā "bremze" :D

 

amm a grafisko vēlāk var atslēgt? ja būs viss ok un iemācīšos bez? :]

Link to comment
Share on other sites

Nu tāda jau ir foruma sūtība/uzdevums.. Ja uz visiem jautājumiem atbilde būtu Jā/Nē - garlaicības kalngals.

 

Bet atbildot par grafisko vidi. Jā var noņemt. Linuxim vispār visu kas nesaistās ar paša kerneļa kodolu (pārkompilēšanu) var pielikt/noņemt nomainīt neapstādinot sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāda jau ir foruma sūtība/uzdevums.. Ja uz visiem jautājumiem atbilde būtu Jā/Nē - garlaicības kalngals.

 

Bet atbildot par grafisko vidi. Jā var noņemt. Linuxim vispār visu kas nesaistās ar paša kerneļa kodolu (pārkompilēšanu) var pielikt/noņemt nomainīt neapstādinot sistēmu.

20723[/snapback]

 

super. :) paldies - nu es esmu cik necik ticis SKAidrībā! thx

Link to comment
Share on other sites

ai es esmu ļauns - sameklēju, ka man labs variants ir XAMP - linuxam... :] tur ir tiešām viss kas man vajadzīgs, citēju:

Apache 2.0.54, MySQL 4.1.12, PHP 5.0.4 & 4.3.11 & PEAR + SQLite 2.8.9/2.8.14 + multibyte (mbstring) support, Perl 5.8.6, ProFTPD 1.2.10, phpMyAdmin 2.6.2-pl1, OpenSSL 0.9.7g, GD 2.0.1, Freetype2 2.1.7, libjpeg 6b, libpng 1.2.7, gdbm 1.8.0, zlib 1.1.4, expat 1.2, Sablotron 1.0, libxml 2.4.26, Ming 0.2a, Webalizer 2.01, pdf class 009e, ncurses 5.8, mod_perl 2.0.0-RC4, FreeTDS 0.62.4, gettext 0.11.5, IMAP C-Client 2002b, OpenLDAP (client) 2.2.13, mcrypt 2.5.7, mhash 0.8.18, eAccelerator 0.9.3, cURL 7.13.1, libxslt 1.1.8, phpSQLiteAdmin 0.2, libapreq 2.04-dev

 

:] lūk tā. bet tik un tā - atkal paldies. :)

nu ko - rīt sāku celt no mirušajiem to pc... :]

step1 - instalēju slack.

step2 - instalēju XAMP.

step3 - neko nedaru - krāju naudiņu un testēju sistēmu.

step4 - pērku router'i un aidā! :D

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka visos linux distributiivos ieksaa ir apache, php un mysql tas nu taa, bet iesaku labaak pacakareeties ar sourceem nevis likt jau kompileetas versijas vismaz zinaasi kas kur ir un buus iespeeja mamaaciities, kaut vai tam pasam mysql pienaaksies vismaz atveert dokumentaaciju valjaa un palasiit un neprasiisi nevienam kur atrodas php.ini fails

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...