Jump to content
php.lv forumi

gbook + login


Zoom

Recommended Posts

Man ir guestbook un registresanas skripts. Lietotajs ielogojas un vinam nevaig vairs pie gbook rakstit savu niku utt. Lidzigi ka saja foruma. Man jautajums. Es aizsuti zinojumu tikai uz gbook datu bazi un kad lasu zinojumu, tad es atveru reg DB un iznemu ara konkera lietotaja ielogosanas datus un izvadu pie zinojuma. Bet tad es velak padomaju ka lai zina gbook DB kuram lietotajam pieder tas zinojums. Tad iznak ka man lietotaja manigais $niks ir jaizvelk no reg DB un tad atkal sis $niks jasuta uz gbook DB. Vai ta ir jadara ?

Cerams manu murgojumu sapratat :)

Link to comment
Share on other sites

A neder vienkārši kukijs, kurā ieraksta viņa niku, pat reģistrēties nevajag. Vai arī logins ir vitāli nepieciešams?

16825[/snapback]

intresanti. Ka t domaji ? Vienkarsi user uzraksa 1x savu niku epastu utt un tad 2x vinam vairs nevaidzes rakstit ? Vai pirms laps ienaksanas jauzraksta savs niks ? Ka tu domaji ?

Link to comment
Share on other sites

Tu ienāc lapā, aizej uz guestbooku, ieraksti vārdu, pastu, ko vēl vajag, komentāru. Pēc tam tavu vārdu un pārējos datus, izņemot komentāru, saglabā kukijā un turpmāk parāda jau daļēji aizpildītu formu, kad esi atnācis, lai vēl ko pierakstītu.

Link to comment
Share on other sites

A nevar ta. No sakuma, kad atver lapu prasa, lai ievada tur niku un meili. Un tad aizsuta uz cookijiem to. Lietotajs grib rakstit, vinam jau augsa paradas vina niks un meils. Vai es ari isti neizprotu cookies darbibu.

Link to comment
Share on other sites

A nevar ta. No sakuma, kad atver lapu prasa, lai ievada tur niku un meili. Un tad aizsuta uz cookijiem to. Lietotajs grib rakstit, vinam jau augsa paradas vina niks un meils. Vai es ari isti neizprotu cookies darbibu.

16836[/snapback]

 

Jautājums ir, ko tu gribi īsti panākt:

1) lai atcerētos lietotāju, kad tas nākamreiz apmeklēs lapu

2) lai lietotāju atceras tikai vienas sesijas ietvaros (kad aizver lapu, tad viss)

3) lietotājs ir reģistrēts un tikai konkrētais lietotājs ar tādu segvārdu var ielikt ziņu, bet katru reizi nav jāraksta paroles etc..

Link to comment
Share on other sites

nu lai lietotajs uzraksta

Niku: ...

Epastu:...

Sakuma kad lapa atveras. Spiez pogu "sutit". Un vinam aizsutas sie 2 mainigie uz cookies. Tad ka vins raksta zinojumu

 

Niks: Zoom Epasts: [email protected]

 

Zinojums:

 

Lai butu tik jalieto viena forma "textarea". Un viss.

Lai cilvis 1x tik ieraksta savu vardu un niku un viss, tad tik gbookam ir viens pats textarea.

 

Doma ir tada ka it ka ielogojas, tad jau vairs nevaig rakstit savu niku utt. Vai ar cookies ta var? Kjipa login bez DB :D

 

Nu tempielogosanas :P

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

visu var noviltot, ja vien atrodas kads kam tas tas ir vajadzigs un rociiba atļauj! ..bet viesu gramatai, kuraa ierakstit nicku un briivaa textā `smuka lapa` nav liela vajadziba kaut ko viltot un vēl jo mazāk iesprigt uz drošību, galvenais sataisi, lai nav sql injekcijas un nevar kāds no malas paeditēt jau saglabātos ierakstus.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...