Jump to content
php.lv forumi

Zoom

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

About Zoom

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 03/02/1987

Profile Information

 • Location
  Rīga
 1. Zoom

  Savs kursors

  Taisu priekš TV aplkāciju, vajag kursoru. Ir iespējams uz JS uztaisīt kursoru, kuru vada nevis ar peli, bet at TV pogām?
 2. "multi-user modē" tas ir kā piemēram reģistrētam lietotājam glabājās privātās ziņas? Man vajag tik no Flash saglabāt tekstu.
 3. Tas ir domāts kā katram lietotājam savs ieraksts piešūts?
 4. Rakājos Googlē, bet atradu tik XML satura izdrukāšanu. Vai ir iespējams ar simpleXML saglabāt XML failā jaunu ierakstu? Paldies.
 5. Man ir DB, kur ir 3 lauki. ID, auto ID, bildes nosaukums. Vairāk darba būs ar diviem laukiem - ar ID un auto_id. Man vajag izvilkt laukā no katras mašīnas pirmo bildi. Bilde Paldies Jums!
 6. http://img50.imageshack.us/my.php?image=32832210np1.jpg Bilde
 7. Ieejot www.bizmark.lv un uzklišķinot AKTUĀLI un ritinot uz leju ir gļuko. Bildēm iet pāri teksts un uzsmērējusies melna krāsa. Caur Opera, FF un IE7 (cik skatījos) viss ir ok. Bet uz IE6 gļuks. Kā to var izlabot? No ko viņš rodas?
 8. function sutaTXT(str) { xmlHttp=GetXmlHttpObject() if (xmlHttp==null) { alert ("Pārlūks neatbalsta HTTP pieprasījumu") return } var url="parbaude.php" xmlHttp.onreadystatechange=stateChanged xmlHttp.open("POST",url,true) xmlHttp.setRequestHeader('Content-Type', 'application/x-www-form-urlencoded'); xmlHttp.send('teksts='+txt.value) } Šī funkcija pareiza? Es izdarīju kā jūs teicāt, bet spiežot pogu nekā nenotiek ;( P.S piedodiet par manu uzmācību
 9. Paldies, skaidrs :) P.S forši, ka ātrai atbildei Fast Reply ir pievienoti daži bbcode tagi ;)
 10. Meklēju googlē un lasīju pamatus pa AJAX. Piemēram man šī lapa iepatikās: http://www.musestorm.com/developers/tutori...d_tutorial2.jsp Visu izlasijū līdz pēdējai nodaļai. Tad lasīju: http://www.w3schools.com/php/php_ajax_database.asp Piemēru es uzliku uz sava kompja visu pārbaudīju viss ok. Ar GET man viss forši salīdzinājās, kā jau bija tas domāts + vēl mazlietiņ pārvaidojot PHP skirptu uztaisīju input lauka pārbaudi (vai šādas teksts DB jau neeksistē, vārda garums, utt). Baigi iepatikās ši lieta. Bet diemžēl tas viss ir ar GET metodi. Tad es meklēju googlē cītīgi ar POST metodi. Dažus piem
 11. Varbūt šī tēma ir bijusi te jau, bet nezinu tiešu nosaukumu manai problēmai. Varbūt kāds zin kā sauc to lietu, kad ieet kādā sadaļā, tad sadaļas linls/poga paliek atīvs/a. Ieejot citā sadaļā parādas attiecīgi aktīvā sadaļas poga. Spied, kur gribi, bet kamēr neesi citā sadaļā poga ir aktīva. Kā to lietu sauc?
 12. Nu tagad šāda situācija. Man bilde ir gandrīz ielādējusies pa vairākām stundām. Jo vairāk veru vaļā bildi, jo ar vien vairāk redzama. Ar save as man izdevās saglabāt pusielādētu bildi. Un ja tiešām tas ir trojans, tad tas atiecas gan uz FF un IE? Gribu piebilst, ka piemēram google image bildes man smuki ver vaļā.
 13. Nu ieejot piemēram my documents bildi atver sekundes laikā.
×
×
 • Create New...