Jump to content
php.lv forumi

par latvijas hostingu


ebw

Recommended Posts

ir radusies vajadzība pēc hosta, tepat latvijā (ar php, mysql utt., 100-200mb) nu tā līdz kādiem 30ls/mēn

bet tā grūti pateikt kurš ir labāks, jo diezgan svarīgs ir stabilitātes faktors.

itkā normals esot serveris.lv, ema.lv varbūt vēl kāds.

 

kāds ir Jūsu hosts un vai viņš ir ok?

 

paldies! gaidu atsauksmes ;)

 

P.S.

provideo.lv variet neieteikt, jo man sāk likties ka viņiem ir 80% downtime

Link to comment
Share on other sites

serveris.lv ir suuds - vinji pat ftp nespeej nodroshinaat, piedaavaajot kaut kaadu totaali anaalu webisku kontrolpaneli.

 

kaapeec gribi latvijaa tieshi?

 

godaddy.com piedaavaa 500 mb par nieka 3.95$ meenesii. lv hostinga cenas ir uzskruuveetas liidz aarpraatam.

Link to comment
Share on other sites

ja jau es ņemtu hostingu sev tad droši vien kaukur ārzemēs, bet tas vajadzīgs firmai kurā šancēju.

pašreizējais hostings baigi gļuko.

 

 

bet nu apmeeram skaidrs. thanks!

Link to comment
Share on other sites

serveris.lv ir suuds - vinji pat ftp nespeej nodroshinaat, piedaavaajot kaut kaadu totaali anaalu webisku kontrolpaneli.

16505[/snapback]

hmz, man viens projektinjsh meetaajas uz serveris.lv - ar FTP viss kedaas! Katraa zinaja vinjsh IR un pat darbojas! Tiek izmantots regulaari...

gold.lv tagad kaut ko piedaavaa... ema.lv arii ir O.K.

Link to comment
Share on other sites

hmz, man viens projektinjsh meetaajas uz serveris.lv - ar FTP viss kedaas! Katraa zinaja vinjsh IR un pat darbojas! Tiek izmantots regulaari...

gold.lv tagad kaut ko piedaavaa... ema.lv arii ir O.K.

16622[/snapback]

 

Es nesen vienam chomam paliidzeeju veidot vinja pirmo lapu (paaris meeneshus atpakalj), kuru vinjsh bija uzlicis uz serveris.lv - ftp iespeejas nebija. uz mailiem serveris.lv zeeniem kas pa lietu, kaapeec nav ftp, naaca visaadas debilas atrunas. pat ja ftp ir iespeejams, tad nesaprotu shaadu kantora attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...