Jump to content
php.lv forumi

mmk

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://mmk.fabrika.lv
 • ICQ
  0

mmk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. mmk

  Dizaineris meklējas

  sak, varbūt teliņš atskriesies :)
 2. Vajag vienam esošam saitam pārtaisīt dizainu un vienam jaunam uzzimēt. Pasūtītājam ir diezgan skaidrs, ko viņš vēlas un ir iepriekšēja pieredze darbā ar dizaineriem. Tā kā sadarbība varētu būt bez daudz sāpīgiem momentiem :) Ja vēlies piedāvāt savus pakalpojumus, vai varbūt vari kādu ieteikt, kam būtu interese, atbildiet komentāros vai uz marcis () gmail.com Danke!
 3. Meklejam spejigu PHP, HTML un MySQL programmetaju, kursh butu gatavs piesaistities kaa friilanceris darbam ar atseviksjiem moduljiem. Bez taa ka koderis tiks ljoti pienacigi finansiali atalogts par savam spejam, tiks piedavats darbs: - pie jaunaam, innovatiivaam tehnologjijaam - starptautiskaa projektaa ar lielaam izaugsmes iespeejaam - komandaa ar augsta liimenja profesionaljiem Veiksmigas sadarbibas gadiijumaa tiks dota iespeja pievienoties darbaa pilnaa slodzee un kljuut par uznjemuma dalibnieku. Prasiibas: Zinaashanas par PHP, HTML un MySQL(PostgreSQL) 2+ gadus Interesentus ludzam rakstiit uz marcis(e)gmail(e)com noraadot paveiktos darbus, zinaashanas un pieredzi, ka ari references.
 4. Sveiki! Variet lūdzu ieteikt kādus resursus, kur palasīties par lapu,portālu ar lielāku par vidējo noslodzi? nu teorija un praksa par datu normalizāciju, cachingu, joiniem, etc, etc.. lasīju rakstus iekš PHPBuilder - diezgan interesanti, varbūt ir vēl kāds/kādi labi resursi?
 5. ideaali! tieshi tas ko mekleeju, un straadaa ar! :) danke.
 6. kad daudz datu dzēš no mysql, tad ir jāpalaiž komanda optimize, kad tabulu pārindeksē un samazinā izmērus. postgresql ir kaut kas tāds līdzīgs? neesmu neko atradis. un pieredze rāda, ka dzēšot daudz datu ieks psql, tabulas un indeksa izmērs automātiski nemainās..
 7. labs jautājums! ;) tas arī bija putty, tikai ne īstais. tagad man rāda, ka unknown command.
 8. ok, iegāju biki savādāk. un uz pg_dump --help dabūju: unknown command "pg_dump"
 9. WinSCP: this is end-of-file:0 a ko šis msg nozīmē?
 10. joprojām: WinSCP: this is end-of-file:0 varbūt tur nav nodefinēts PATH tai komandai?
 11. shitāds rezultāts: WinSCP: this is end-of-file:0
 12. laikam neļauj. nepildās ne vella! :)
 13. neesu, neesu! :) vienkaarshi esu lietojis putty, lai kopeetu failus uz servera.
 14. tagad jau ir biki skaidrāks. ar putty esmu strādājis. ko tu biji domājis ar to PATH?
×
×
 • Create New...