Jump to content
php.lv forumi

Sublimetext sucks


F3llony

Recommended Posts

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es jau neteicu, ka velkas, teicu, ka nav mudīgas

Eclipse veras 30 sekundes, NetBeans 20 sekundes, Visual C++ 2010 15 sekundes, CodeBlocks 5 sekundes, Notepad++ 1 sekundi

 

ir atšķirība (gan objektīva) vai ne?

 

p.s.

konkrētais i5 ir SB, 2520M

 

G530 (LOL) ar 4G ram, Eclipse aptuveni 2-5 sekundes, ja lielāks workspeiss - ap 10, Netbeans aptuveni tik pat. Os protams Linux. Uz analogas kastes VS vispār lec kā suns pie kājas, aptuveni 2-5 sekundes max, CodeBlocks un NP++ neizmantoju.

 

Iztīri kasti no mēsliem un attinstalē visu, ko neesi izmantojis pēdējo 2 mēnešu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Pievaldi sarkasmu. Eklipse, kas startējas pus minūti (pieņemu, ka diez vai esi sakabinājis ko nopietnu workspeisā, piemēram, shēmu pārlūkus utt) uz i5 ļoti labi norāda uz Tavām spējām. Ir tāds teiciens - meistaru pazīst pēc instrumentiem. Tapēc arī "negribēti" padomi. Lai kāds, pasarg print, nepadomā, ka tas, kas tev tur ir, ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

ai nu labi, tas tavs Storms vispār 45 sekundes ielādējas, jau nonesu nafig

 

nomērījos vēlreiz, tā Eclipse tīrā kastē lādējas 15 sekundes (tās 30 gan jau bija ar vazāšanos pēc updeitiem), pēc tam ap 5 sekundēm

 

šā vai tā, man labāk der NetBeans, tas māk piekļūt pie remote host bez papildu iznešanās

Link to comment
Share on other sites

šā vai tā, man labāk der NetBeans, tas māk piekļūt pie remote host bez papildu iznešanās

Jā, tas tiešām ir ērti. It īpaši, ja nezini, kas tas tāds software deployment un strādā viens pats ar lapelēm, kas sastāv no 5 failiem.

1. Netbeans prasa bloody ages lai novilktu remote sources uz lokālo kešu.

2. Cik jauki, ja tu veic lokālas izmaiņas un augšupielādē viņas pa virsu tām, kuras veicis cits cilvēks. (???)

 

Bet nu es jau protams piekasos par sīkumiem... Buuuuu....

Link to comment
Share on other sites

es teiktu, ka ir zināma korelācija starp to cik ātri aplikācija "ielādējas" un tās turpmāku ātrdarbību

 

es tiešām strādāju viens pats, un man tiešām grūti iedomāties, kā saprātīgi rezolvēt situāciju, kad 5 cilvēki labo vienu un to pašu lapeli, katrs visu pārraksta no skrača

Link to comment
Share on other sites

+1 ielejai

99% gadījumu ar kādu konkrētu sistēmas moduli strādā max 2-3 cilvēku, bet parasti 1 vai 2. Ja izstrādā viens cilvēks, tad deployment stratēģijas ir bezjēdzīgas...

 

Un vairāku cilvēku komanda izmanto testa serveri, kurā augšupielādē savas izmaiņas kaut vai uzreiz, bet uz production liek tikai tad, kad komanda ir vienojusies, ka izmaiņas ir gatavas...

Edited by malinens
Link to comment
Share on other sites

Bērni sanāk, sanāk, saklausās, kā strādā tie, kas ir par slinku lai čakarētos ar kā divi augstāk minētie. Uzbursim iztēlē pasaku ainu, kur developers X izstrādā sistēmu Y un pie sistēmas strādā viens pats.

  1. Izmaiņas un SQL "changesets" sistēmai Y
  2. Commit->push uz repozitoriju, post-update hooks apdeito attālināto testa vidi (brum), saģenerē dokumentācijas un vēl visādus random darbus.
  3. Testi.
  4. Lēmums par produkciju.
  5. Message queue izsūta produkcijai ziņu par atjauninājumu un veicamajiem darbiem.
  6. Produkcija novelk un uzliek izmaiņas, izpilda SQL changesets.
  7. Error (kam negadās)? Rollback kamēr tiek identificēta problēma, un atkārtoti izpildīti punkti 1,2,3,4,5.
  8. Developers dodas pēc kafijas.

Tas viss tiek organizēts automatizēti. Nekādas čakarēšanās ar failiem, n-ssh/ftp savienojumiem un cita bulšita, pie tam - izslēdzot cilvēka kļūdu deployment ciklā.

 

Lielisks piemērs - Microava (skatīt freimworku topiku). Development->Bibucket->post update hooks->uz remote kastes, kuru izmantoju deployment kontrolei - pulls, updeits un push uz appfog cloud mašīnu. Tas viss notiek automātiski, un bez manas līdzdarbības. Viss, kas prasās no manis - kods un savlaicīga izmaiņu pushošana uz repu.

 

Es protams saprotu, ka te dažiem profiem patīk lauzt sev rokas un pēc tam rēķināt klientiem par to stundas, tā vietā lai rakstītu kodu, bet nu vismaz nevajadzētu publiski blamēt, ko? Nav runa par to, cik kur un kādi cilvēki pie kā strādā. Versiju kontrole nav tik vien kā versiju kontrole kaut kādā vāji interpretētā nozīmē. Šodien, 2012. gada 26. septembrī tā ir neatņemama darba cikla sastāvdaļa, kas atvieglo izstrādātāju darbu. Ja kāds izmanto repas tikai kaut kādai effin izmaiņu "logošanai" tikai tāpēc, lai viņa būtu - RTFM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...