Jump to content
php.lv forumi

Sublimetext sucks


F3llony

Recommended Posts

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Visas problēmas vispār nekas nekad neizķers. Laikam jānolaižas uz zemes un katrs teikums "jānostūlbo" līdz RTUšņiku līmenim - ar testiem es domāju pilnu, manuālu un automatizētu QA, ieskaitot bet ne tikai unit testēšanu. Tā, kā tas ir paredzēts. Tu domā, ka es tiešām esmu tik slims lai pa tiešo no testing vilktu uz proda bez pārbaudes? Nemaz nerunājot, ka vismaz es pirms proda esmu ieviesis vēl vienu pirmsprodukcijas testēšanu slēgtā, bet produkcijas-testa vidē. Bet ko nu par to. Gan jau te katram komentētājam ir sabūvēti zili brīnumi (lasīt filezilla).

Link to comment
Share on other sites

malinen,

tam čalītim profilā norādīts vecums 21 gads, bet izklausās, ka jau beidzis MIT, doktors un asociēts profesors

 

marrtins,

nebiju laidis Eclipse ilgāku laiku, pieņemu, ka tās 30 sekundes bija ar visu updeitu meklēšanu u.c.

tagad, pēc restartēšanu, ielādējas 15-20 sekundēs, pēc tam, iekešojies, jau 5 sekundēs - man pietiek

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, 99% gadījumos kaut kas vairāk par dev-test-prod vidēm un unit testiem svarīgākajai loģikai ir overkill...

Nevajag cilvēkus par stulbiem saukt. Un esmu LUtišņiks, ja kas...

To, ka pārliecināties vai viss tiešām darbojas un pārbaude vai serviss tiešām tiks updeitots bez downtime ir overkill tev gadījumā neiemācīja Čerāns?

tam čalītim profilā norādīts vecums 21 gads, bet izklausās, ka jau beidzis MIT, doktors un asociēts profesors

Jā, mans vecums ir 21 gads. Un? Ko tieši Tu ar šo gribēji pateikt? Vēlies pie manis strādāt? Sorry, nav brīvu vakanču. ;) Bet paldies par doktoru un profesoru. Uzskatīšu par komplimentu.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Eclipse, precīzāk, Zend Studio un Notepad++. Uz servera VIM tik lielā mērā, lai varētu veikt izmaiņas. Kad būšu penža, mēģināšu cirst vim ar 10 logiem un citām fīčām, kas apliecinās manu statusu! :D

 

Papētīju tās ST2 "unikālās" fīčas, to visu varēja izdarīt ar Notepad++ un vēl labāk.

 

Arī man radusies sajūta, ka ST2 tiek (tika?) pārāk enerģiski slavēts un cildināts, it kā tā būtu kāda panaceja.

 

Starp citu, Fellony minētajā sarakstā 7. punktā rollback Facebook gadījumā netiek veikts, bija te nesen viens interesants raksts - ja rodas problēmas, tās ātri novērš un tikai tad, ja galīgi nevar, tad rollback. Pēc tam 8. punkts :) Un interesanti, cik liels tīms strādā ar Fellony workflowu (cik developeri/sisadmini ap to ņemas). Shēma laba, bet vienam vai nelielai komandai to varētu būt pagrūti uzturēt. Gatavā vidē ielekt - bez problēmām :) Bet realitātē ne visas sistēmas ir vienkārši testējamas, maksimāli realitātei tuvinātas testu vides izstrāde vidējā termiņā var prasīt vairāk resursu, nekā manuāli testi. Un arī teorētiski unit testi (test driven development) nemaz nav vienīgais veids, kā izveidot korektu kodu, tā ir viena no metodēm - ir arī citas metodes.

 

Viss nenotiek automātiski. Publishot automātiski uz production ir stulbi un tas jādara manuāli. Testi nekad visas problēmas neizķer... Vēl jo vairāk, ja ir tikai vienībtesti, kurus liela daļa pat neveido...

Un labi, ka neveido, jo, iespējams, to kompensē tas, ka tiek pielietotas labākas programmēšanas metodes, kas izslēdz daudzas muļķīgas kļūdas.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...