Jump to content
php.lv forumi

SMTP serveris


nikidijs

Recommended Posts

Labas dienas.

 

Stāv lapa uz mana kompīša ar reģistrētu .lv domēnu.

Gribētu uzinstalēt arī kādu mail serveri, tik nezinu kurš būtu piemērotāks.

Un sekojoši - jautājumi:

1. Kādu labāk ieteiksiet?

2. Vai vispār ieteiksiet? t.i. Ja visu sainstalēju kā pienākas un viss darbojas. Tā kā savu kompi mēdzu arī izslēgt - kas notiek ar vēstuli tad, ja kāds man to sūta kamēr mans PC ir izrubīts.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu instalēt postfix.

ideāli jau būtu, ja tomēr neliktu mailserveri uz tās pašas kastes, ko mēdz izslēgt, jo dns jau var nodalīt mail exchange no address ierakstiem. var izmantot google mail bezmaksas, lai izveidotu savu mailserveri, būs tev arī sekundārie mailserveri, kas tavam mailam neļaus pazust, ko nevarētu teitk, par lokālo kasti, kas var tikt izslēgta un tad mails pēc 24h var arī pazust.

Link to comment
Share on other sites

Nja...

 

Lapa ir uzņēmuma mājaslapa, un e-pastus vajadzētu piem [email protected], [email protected], [email protected] un tā tālāk. t.i. katrai instancei savu pasta adresi, nu un priekšniekam protams arī savu.

Varu itkā googlē uztaisīt, man jau ta derētu, bet šefs tak mani no panckām izlamās jo tur neko nesapratīs (eng) un priekš viņa būs par sarežģītu (vel vecā kaluma cilvēks). Būtu jau forši, kāds manis paša rakstīts skripts, ērtai vēstuļu pārskatīšanai u.t.t.

P.s. Laikam sanāk tupiks, ja visu lieku uz kastes, kas tek izslēgta :/

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

Stāv lapa uz mana kompīša ar reģistrētu .lv domēnu.

Un kā tad web lapa ? brīžam iet, brīžam neiet?

Lapa ir uzņēmuma mājaslapa,

 

Varu itkā googlē uztaisīt, man jau ta derētu, bet šefs tak mani no panckām izlamās jo tur neko nesapratīs (eng) un priekš viņa būs par sarežģītu (vel vecā kaluma cilvēks).

P.s. Laikam sanāk tupiks, ja visu lieku uz kastes, kas tek izslēgta :/

 

 

Ļoti bagāts uzņēmums, ja nevar mailserverim atļauties kompīti pa 50 LS ..

Ja malu nav daudz tad P3 - 1000, un kādiem 40 Gb hardu, + 512 Ramu. bus pilnibā pietiekams ..

video pašu minimumu, skaņu nah, tīkla karti gan vēlams daudzmaz normālu + CD (pat ne DVD)

aa nu vel velams UPS ...

Edit: aizmirsu piebilst ka par WIN aizmirsti, uzliec kautvai fedora

Viņu uzinstalēt vieglāk nekā Win

Edit2:

-- fedoras prasīibas (14 ver vel mazākas)

1.3.1. Processor and memory requirements for x86 Architectures

The following CPU specifications are stated in terms of Intel processors. Other processors, such as those from AMD, Cyrix, and VIA that are compatible with and equivalent to the following Intel processors, may also be used with Fedora. Fedora 15 requires an Intel Pentium Pro or better processor, and is optimized for i686 and later processors.

 

Recommended for text-mode: 200 MHz Pentium Pro or better

Recommended for graphical: 400 MHz Pentium Pro or better

Minimum RAM for text-mode: 256 MiB

Minimum RAM for graphical: 640 MiB

Recommended RAM for graphical: 1152 MiB

----

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

@Grey_Wolf

1. Būtībā jā. Pa dienu iet, pa nakti - nē.

2. Nu firma tikko atvērta, tapēc arī netiek sasteigts ar mājas lapām (un e-pastiem). Lapa tikai sākumam, kur ierakstīt, ar ko vispār nodarbojas. Ja tās lietas aizies (un domāju ka aizies...), tad kastes var sapirkt kaut veselu kaudzi...

 

@xPtv45z

Kaut arī ār latviešu valodu - būs par sarežģītu.

Edited by nikidijs
Link to comment
Share on other sites

@Grey_Wolf

1. Būtībā jā. Pa dienu iet, pa nakti - nē.

2. Nu firma tikko atvērta, tapēc arī netiek sasteigts ar mājas lapām (un e-pastiem). Lapa tikai sākumam, kur ierakstīt, ar ko vispār nodarbojas.

Nu neticu ka nevar salasīt nelielu kompīti mailserverim, piedevām kāpēc neatstāt pa nakti ?

Tiko paskatijos netā - lietots kompis maksā ap 30-50 Ls

Tas arī Web lapu pavilks (it īpaši ja nav liels apmeklētāju skaits)

Piedevām - nu nav prāta darbs web lapu , jau ap plkst 18 dienā izrubīt , un ieslegt ap 9 no rīta (rēķinu pēc vidējā darba laika), + 6/7 dien vispār Off ..

Tā kā tās ir atrunas ...

Link to comment
Share on other sites

Nu neticu ka nevar salasīt nelielu kompīti mailserverim, piedevām kāpēc neatstāt pa nakti ?

Tiko paskatijos netā - lietots kompis maksā ap 30-50 Ls

Tas arī Web lapu pavilks (it īpaši ja nav liels apmeklētāju skaits)

Piedevām - nu nav prāta darbs web lapu , jau ap plkst 18 dienā izrubīt , un ieslegt ap 9 no rīta (rēķinu pēc vidējā darba laika), + 6/7 dien vispār Off ..

Tā kā tās ir atrunas ...

 

:D

 

Nedarbojas apm. no 23:00 lidz 8:00. Brīvdienās gan darbojas. Kaste atrodas priekšnieka mājās, istabā kurā guļ mazs bērns, vot i šis negrib darbināt 24/7.(turklāt, cik ilgi tad tas kompītis turēs, bez atpūtas) Bet nu par to PC varu ieteikt, varbūt arī tas būs labāks variants, paņemt kādu mazu kasti un uz tās likt e-mailu... (protams ja negribēs turpināt ņemties ar inboxu, kā līdz šim - [email protected] - normāli tas nav :/)

Link to comment
Share on other sites

Nedarbojas apm. no 23:00 lidz 8:00. Brīvdienās gan darbojas. Kaste atrodas priekšnieka mājās, istabā kurā guļ mazs bērns, vot i šis negrib darbināt 24/7.(turklāt, cik ilgi tad tas kompītis turēs, bez atpūtas) Bet nu par to PC varu ieteikt, varbūt arī tas būs labāks variants, paņemt kādu mazu kasti un uz tās likt e-mailu... (protams ja negribēs turpināt ņemties ar inboxu, kā līdz šim - [email protected] - normāli tas nav :/)

 

Oi, nevaru neiespamot - ofiss pie viņa virtuvē? :D

Link to comment
Share on other sites

Stāv lapa uz mana kompīša ar reģistrētu .lv domēnu.

Kaste atrodas priekšnieka mājās....

Hmm.. kur loģika?

 

 

.(turklāt, cik ilgi tad tas kompītis turēs, bez atpūtas)

Pāris gadus noteikti!

Zinu vienu nelielu uzņēmumu, kur mailserveris griežās uz P2 (gan server vedīgā), un strādā nu jau kādus gadus 10 ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...