Jump to content
php.lv forumi

Kā pierakstīt versiju?


ezis

Recommended Posts

hah, sapratu! ^^ Bet, ja ir kas īpašs jāņem vērā, tad please let me know! ^^

Vēl mani moka neziņa uz jautājums par Copyright pierakstīšanu? :\ Vai tam ir jēga vai nav? Vai man kas kur jāreģistrē? Kāda ir pareiza forma pierakstam?

Link to comment
Share on other sites

Vēl mani moka neziņa uz jautājums par Copyright pierakstīšanu? :\ Vai tam ir jēga vai nav? Vai man kas kur jāreģistrē?

Jega likt copy ir tikai tad ja gribi saglabat autortiesiibas, ja tas nav buutiski, tad var arii nelikt.

COPY. prasti pieraksta: Ipasnieku, vietu, datumu.

jaregistre nekur nav ( ir atseviskji gadijumi, bet uz web tas neatiecas )

Link to comment
Share on other sites

Noteikumus nekur nav jāapstiprina, bet ja tas kaut kāds mega portāls, tad droši vien būtu lietderīgi konsultēties ar kādu zinošu cilvēku tos sastādot.

 

Toties vienreiz PTAC man piesējās, ka mājas lapas lietošanas noteikumiem nav saglabāšanas pogas.

 

http://www.likumi.lv/doc.php?id=96619

7.pants.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

Noteikumus nekur nav jāapstiprina, bet ja tas kaut kāds mega portāls, tad droši vien būtu lietderīgi konsultēties ar kādu zinošu cilvēku tos sastādot.

 

Toties vienreiz PTAC man piesējās, ka mājas lapas lietošanas noteikumiem nav saglabāšanas pogas.

 

http://www.likumi.lv/doc.php?id=96619

7.pants.

 

Šis ko teikšu laikam būs nevietā, bet nu:

Tajā 7.pantā ir minēts, ka jābūt iespējai tos saglabāt...

Crtl+C un pēc tam Crtl+V neskaitās saglabāšana?

Vai arī File -> Save Page As ?h

 

Vnk tur nekas nav minēts par kaut kādu pogu...

Link to comment
Share on other sites

Nu es tikai saku to, ko man PTAC vēstulē rakstīja - "Mājas lapā netiek nodrošināta iespēja saglabāt "Lapas lietošanas noteikumus"". Nezinu, vai viņi ir informēti, ka praktiski jebkurā pārlūkprogrammā ir iebūvēta lapas saglabāšanas iespēja un OS skrīnšotu saglabāšanas iespēja. Man nebija vēlmes strīdēties un ieliku linku uz pdf.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

Šis ko teikšu laikam būs nevietā, bet nu:

Tajā 7.pantā ir minēts, ka jābūt iespējai tos saglabāt...

Crtl+C un pēc tam Crtl+V neskaitās saglabāšana?

Vai arī File -> Save Page As ?h

 

Formāli jau tam nav nekādas nozīmes, lietotājam nav jāapgrūtina sevi ar tādām zināšanām kā File->Save Page As.. Tāpat pat kā valsts iestāžu webos jānodrošina iespēja mainīt teksta izmēru, tas nekas ka browseros parasti ir iebūvēta šāda iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Formāli jau tam nav nekādas nozīmes, lietotājam nav jāapgrūtina sevi ar tādām zināšanām kā File->Save Page As.. Tāpat pat kā valsts iestāžu webos jānodrošina iespēja mainīt teksta izmēru, tas nekas ka browseros parasti ir iebūvēta šāda iespēja.

Es runāju par konkrēto likumu. Izlasi un tad pamato, kur tur minēts par pogu. (ja atradīsi - visu cieņu)

 

Tad jau arī man pašam jāiedomājas, ka jābūt Printable ver. - tur vnk nekas par pogām vai kaut ko nav minēts!

 

 

Nevis A ir tas pats kas B, jo tas ir burts :D - varbūt ne labākais piemērs.

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...