Jump to content
php.lv forumi

Failu kārtošana alfabētikā secībā


Biospirt

Recommended Posts

Labsvakars!

Te būs kods, kuru man palīdzēja kolēģis uzrakstīt, bet pašlaik ir radusies nepieciešamība sakārtot bildes pirms attēlošanas alfabētiskā secībā. Mēģināju pats izkost, bet par dumju esmu vēl pagaidām lai saviem spēkiem spētu kko sakarīgu uzrakstīt. Meklēju pa forumu bet neko līdzīgu nemanīju..

Edited by Biospirt
Link to comment
Share on other sites

Kodu neskatījos, bet ir masīvu kārtošanas funkcijas.

http://php.net/manual/en/array.sorting.php

 

Ja nevar pielāgot, uzrakstu sev specifisko kārtošanu pats...

 

Man tur ir cikls.. Cik pašam no tā visa ir pielecis, tad itkā saprotu, ka vispirms vajadzētu ielasīt failus masīvā, kurus tad arī sakārto, un tikai tad izvadīt ārā, bet es te jau visu dienu mēģinu no dažādiem "sampļiem" kko izlobīt, bet nesanāk.. :(

Link to comment
Share on other sites

Nevajag sarežģītas lietas darīt.

 

Pamēģini izveidot vienkāršu masīvu ar faila vārdiem, sakārtot un izvadīt. Un tad mēģināt pielāgot esošajai situācijai.

 

Tikai mēģinot var kaut ko iemācīties. Lasi arī to kārtošanas funkciju komentārus php.net lapā, tur daudz noderīgu piemēru..

Link to comment
Share on other sites

Nevajag sarežģītas lietas darīt.

 

Pamēģini izveidot vienkāršu masīvu ar faila vārdiem, sakārtot un izvadīt. Un tad mēģināt pielāgot esošajai situācijai.

 

Tikai mēģinot var kaut ko iemācīties. Lasi arī to kārtošanas funkciju komentārus php.net lapā, tur daudz noderīgu piemēru..

 

Pa turieni jau arī lielāko daļu piemēru meklēju, bet kkā nedalec līdz galam. asort man der... Skatījos viņu jau arī iepriekš- pēc paraugiem vadoties uzrakstīju vairākus variantus, bet izdrukāt viņus tā arī neizdevās.. Visu laiku tukša lapa- neviena ieraksta!

Link to comment
Share on other sites

Ne jau ar to ad ir, bet ar meegjinaajumiem visu smuki sasorteet.

 

Smuki sasortēt man jau izdevās (protams atradu jau gatavu kodu), tikai kā no tās sasortēšanas nogriezt nost lieko un "pielīmēt" esošajam kodam tā lai viss strādā??

 

Te būs, bet esmu tik bezcerīgs variants, ka pat nemāku no šī koda nogriezt nost lieko, lai ārā drukā plikus failu nosaukumus bez direktoriju struktūras priekšā..

Edited by Biospirt
Link to comment
Share on other sites

Nu..uu , tad laikam tiešām esi bezcerīgs variants...

Pagaidām neriskēšu ko vairāk komentēt.

Ja vajag ar string strādāt, kasliedz par to palasīties?

Domā mēs to negājām cauri paši?

Uff, atvaino protams, palasot tā uz ātro, likās ka vienkārši makšķerē palīdzību.

Bet nu kā jau Briedis rakstīja, samet failu listi masīvā un tadar to strādā.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Nu..uu , tad laikam tiešām esi bezcerīgs variants...

Pagaidām neriskēšu ko vairāk komentēt.

Ja vajag ar string strādāt, kasliedz par to palasīties?

Domā mēs to negājām cauri paši?

Uff, atvaino protams, palasot tā uz ātro, likās ka vienkārši makšķerē palīdzību.

Bet nu kā jau Briedis rakstīja, samet failu listi masīvā un tadar to strādā.

 

Njā- ceru uz ziemassvētku brīnumu! :D

Kkādus absolūtos pamatus no php saprotu, bet nespēju iebraukt visā tajā loģikā ja parādās kkas mazliet grūtāks! Nav man programmēšanas domāšanas + nepārzinu pierakstu = neko vairāk par pamatfunkcijām lietot nemāku. Nav jau tā, ka nevēlos apgūt, bet lielākoties viss ko pašlaik esmu lasījis un mēģinājis saprast nav līdz galam "pielecis". Man bez aprakstītā fakta vajag vēl iebakstīt: kāpēc tur ir tāds simbols. un kāpēc tas ir tāds?- tad man iespējams sāktu pielekt! Lab- nav jau tik ļoti svarīga lieta- gan jau kādu dienu kad būs vairāk laika izdosies sameistarot kko.

Link to comment
Share on other sites

Es gan teiktu vairaak neizkonkureejamu konkurentu un peecaak vairaak kaitinosha darba, jo biezhi shaadi neziniishi tik un taa dabuu kaut kaadus random klientus (jo vinji ir pievilinaati peec teksta "Taisu krutas SEO maajaslapas ar lielu SEO un PHP tikai pa 10Ls), uztaisa kaut ko pussalauztu, klients ir neapmierinaats un meklee kaadu kas to visu salabos (shoreiz vinjam ir maaciiba nenjemt leetos, bet skatiities normaalos + tapeec, ka leetie ir leti, normaalie ir spiesti nedaudz mazinaat arii savu cenu, lai kaut cik konkureetu), atrod kaadu un tam ir jaalabo salauzts kods.

 

Es gan to nesaku peec pieredzes...un tas, visdriizaak, nebuus atbilstoshi freelanceriem nindzjaam!!!

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

Labi! Pastrādāju, palasīju, padomāju- tiku šitik tālu: http://paste.php.lv/d7ed46402fa8afc2862c53d63bc17e08?lang=php

Tālāk nezinu, kā izvadīt otru bildi- varu tikai vai nu mazo, vai lielo, bet kā abas reizē? Varbūt kāds lūdzu "čaiņikam" saprotamā valodā būs tik laipns un varēs paskaidrot? Būšu ļoti pateicīgs par palīdzību!

Es nemeklēju nevienu kam rakstīt mājaslapu- tā nu ir sagadījies, ka tomēr esmu autors riepu centra mājaslapai, kur 80% ir HTML, un bērnudārza mājaslapai, kuru taisīju par velti nevis naudas dēļ, un neplānoju ar WEB pelnīt naudu, bet vairāk savam priekam gribas ko apgūt! Šo rakstu pats savai lapai, zem kuras ir pilnīgs tukšums- domēnu nopirku, bet nav pat ideju, ko zem viņa likt, tikai radās vajadzība ievietot 2vas galerijas, kur bildes gribētos sakārtot alfabētiskā secībā!

Link to comment
Share on other sites

Ja bilžu failu nosaukumi iekš /res un /thumbs ir vienādi,tad arī pirmajā masīvā $files būs tieši tie paši atslēgu nosaukumi,kurus atliek tikai izsaukt.

foreach ($files2 as $f) { 
$nomargin='nomargin'; 
                   //echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$f.') no-repeat 50% 50%;">';         // mazā bilde kur $f vietā vajadzētu citu mainīgo no $files2 
              echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$files[$f].') no-repeat 50% 50%;">'; // mazā bilde kur $f vietā jāizsauc masīva: $files elements $f	   
       	      echo'<a href="'.$f.'" target="_blank"></a>'; //lielā bilde- ar šo viss OK!
	      echo'</div>';
} 
Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...