Jump to content
php.lv forumi

Failu kārtošana alfabētikā secībā


Biospirt

Recommended Posts

Ja bilžu failu nosaukumi iekš /res un /thumbs ir vienādi,tad arī pirmajā thumbnailu masīvā $files būs tieši tie paši atslēgu nosaukumi,kurus atliek tikai izsaukt.

foreach ($files2 as $f) { 
$nomargin='nomargin'; 
                   //echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$f.') no-repeat 50% 50%;">';         // mazā bilde kur $f vietā vajadzētu citu mainīgo no $files2 
              echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$files[$f].') no-repeat 50% 50%;">'; // mazā bilde kur $f vietā jāizsauc masīva: $files elements: $f	   
       	      echo'<a href="'.$f.'" target="_blank"></a>'; //lielā bilde- ar šo viss OK!
	      echo'</div>';
} 

 

Paldies- tik tālu man itkā būtu skaidrs, bet $files atgriež ne tikai faila nosaukumu bet arī atrašanās vietu- apmēram šādi: gallery/mape/res/1.jpg

Ja tur būtu tikai faila nosaukums- tad no problem- pats sen būtu ticis galā!

Mēģināju izdrukāt $files[$f] - atgrieza tukšumu- tātad vai nu kkas pietrūkst, vai arī es līdz galam tomēr kko nesapratu!

Link to comment
Share on other sites

Izdrukā abus masīvus un paskaties vai viņi satur to ko vispār vēlies lai tas tur būtu:

echo'<pre>';
print_r($files);
print_r($files2);
echo'</pre>';

Ja negribi lai tur būtu pilnais ceļš uz bildi,tad pamaini funkciju tā,lai masīvi glabā tikai pašu bildes nosaukumu,un saformē kā vajag izvadot linku.

Link to comment
Share on other sites

Izdrukā abus masīvus un paskaties vai viņi satur to ko vispār vēlies lai tas tur būtu:

echo'<pre>';
print_r($files);
print_r($files2);
echo'</pre>';

Ja negribi lai tur būtu pilnais ceļš uz bildi,tad pamaini funkciju tā,lai masīvi glabā tikai pašu bildes nosaukumu,un saformē kā vajag izvadot linku.

 

Tik daudz prāta man nav- vakar mēģināju to funkciju pamainīt, bet nekas nesanāca.

Cik mana saprašana spēj aptvert, tad lai izvadītu masīva vērtību, man vispirms vajag rindiņu: foreach ($files as $f), kas manā gadījumā atgriež tikai konkrēti vai nu $files, vai $files2

Jā- ar print_r atgriež visu to, kam tur arī jābūt- vispirms no res, tad no thumbs un tieši tādā secībā, kā vajag, tikai ko tad man darīt ar "foreach", vai arī varbūt ir kas labāks, ko es varētu šajā gadījumā lietot?

Link to comment
Share on other sites

Edit: Vainīgs :/ Nepamanīju,ka tev masīvi nelasās kā asociatīvie.Nu tad šādi:

foreach ($files2 as $f => $val) { 
$nomargin='nomargin'; 
	echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$files[$f].') no-repeat 50% 50%;">'; 
		echo'<a href="'.$val.'" target="_blank"></a>'; //lielā bilde- ar šo viss OK!
	echo'</div>';
} 

Link to comment
Share on other sites

Edit: Vainīgs :/ Nepamanīju,ka tev masīvi nelasās kā asociatīvie.Nu tad šādi:

foreach ($files2 as $f => $val) { 
$nomargin='nomargin'; 
	echo '<div class="pic '.$nomargin.'" style="background:url('.$files[$f].') no-repeat 50% 50%;">'; 
		echo'<a href="'.$val.'" target="_blank"></a>'; //lielā bilde- ar šo viss OK!
	echo'</div>';
} 

 

Liels paldies- man radās doma mēģināt izmantot array key, bet paskatījos dažādus piemērus un kkā nepieleca, ka tas ir tik vienkārši!

Būs sev uz ziemassvētkiem jāuzdāvina PHP rokasgrāmata. :laugh:

Vēlreiz paldies 404! Priecīgus visiem svētkus!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...