Jump to content
php.lv forumi

WEB Development conference Riga 6-7 Novembri!


Psihius

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aleksandrs Makarovs: PHP framework Yii: pamati, tehnika un nedaudz par iekšējo uzbūvi

Uzprasīju daudziem, neviens nezin par šo FW.

Kam tad tu uzprasīji, tiešām zinošiem cilvēkiem vai mammai, tētim, vecmammiņai?

Šis framework ir diezgan pazīstams. Un ir ievērojams ar savu ātrdarbību.

 

Dmitrijs Dulepovs: Google Analytics: lietojam ar prātu

Khm, tas diez vai būtu interesanti. Visās GA fēčas ir normāli dokumentētas.

Dokumentāciju/aprakstu/pamācības var atrast praktiski jebkam, bet ko tad lai tagad neviens nemācas augstskolās, neiet uz kursiem un semināriem?

Nu izlasīsi tu dokumentāciju un ko? Sapratīsi uzreiz visas iespējas.

Man pieņemsim ir ļoti interesanti, ja profesionālis savā lietā var kaut ko praktiski parādīt vai iemācīt no savas prakses.

 

Vadims Krjučkovs: Dalītās izstrādes komandas veidošanas pieredze

Tas diez vai būs interesanti pašiem developeriem.

Projektu vadītāji arī mēdz būt developeri. Un daudzi no esošajiem developeriem par tādiem varētu kļūt kādreiz. Man pieņemsim tas liekas interesanti.

 

14:00–16:00 Ilja Kantors: Starpdomēnu autorizācija noturīgai pret DDOS mājas lapai (Redis + Varnish + Javascript)

Ko tur var stāstīt 2 stundas?

Nu protams, kad kaut ko nezini, tad vienmēr var likties, ka tur nav daudz par ko runāt.

 

Arvīds Godjuks: Vai PHP kā programmēšanas valoda ir tik slikta kā to lamā? (diskusija)

Nu diskusijā vēl būtu interesanti piedalīties, tikai temati pārsvarā ir izrunāti.

Kur izrunāti? Mājās, darbā vai forumā?

Un ar ko? Ar kādiem programmētājiem(Java,C++,..)?

 

 

Man drīzāk liekas, ka tev nav vaina konferencē. Bet latviešu mentalitātē, galvenais ir padirsties,pakasīties un kaut ko nolikt.

Palasot tēmas šajā forumā, kā arī citos Latvijas forumos rodas iespaids, ka galvenais nav palīdzēt autoram, bet gan nolikt viņu kā tik vien var. ;)

Edited by Maaren
Link to comment
Share on other sites

Man drīzāk liekas, ka tev nav vaina konferencē. Bet latviešu mentalitātē

Apskaties manu nickname ;)

Un es neesmu pret konferencēm, kas ir veltītas web izstrādes jautajumiem, es vienkārši neuzskatu, ka šie temati ir 20 Ls vērti.

Es labāk pasēdētu uz 6 stundu ilgās konferences, kas būtu veltīta šim tematam:

Vadims Krjučkovs: PHP dēmoni un libevent kā augstražīgs un drošs risinājums. Praktiskās pielietošanas pieredze

Link to comment
Share on other sites

Kam tad tu uzprasīji, tiešām zinošiem cilvēkiem vai mammai, tētim, vecmammiņai?

Šis framework ir diezgan pazīstams. Un ir ievērojams ar savu ātrdarbību.

Arī manuprāt šis freiworks nav ievietojams TOP 5 populārāko sarakstā.

 

Dokumentāciju/aprakstu/pamācības var atrast praktiski jebkam, bet ko tad lai tagad neviens nemācas augstskolās, neiet uz kursiem un semināriem?

Vispār jau pa lielam jā. Pašreizējos apstākļos daudz labāk ir mācīties netā. Pat tās pašas akadēmiskās lekcijas, izvēlies MIT, Stenforda, utt. Ir gan apraksti, gan video lekcijas, gan uzdevumu komplekti. Nemaz nerunājot par iespēju izvēlēties mācīties tikai tieši to, ko tev vajag.

 

Nu izlasīsi tu dokumentāciju un ko? Sapratīsi uzreiz visas iespējas.

Principā jā.

 

Man pieņemsim ir ļoti interesanti, ja profesionālis savā lietā var kaut ko praktiski parādīt vai iemācīt no savas prakses.

Interesanti varbūt, bet vai optimāli:

1)Vai mācoties patstāvīgi, tu neiemācītos daudz vairāk,

2)Vai mācoties patstāvīgi, tu iemācītos tieši to, ko tev vajag konkrēto problēmu risināšanai, nevis kaut ko vispārīgu, kas varbūt kādreiz noderēs.

 

 

 

Man drīzāk liekas, ka tev nav vaina konferencē.

Nav vaina konferencē, bet principā kā tādā, ka pašmācību ceļā var apgūt lietas daudz optimālāk kā tādās konferencēs.

Vienīgais, kam šo konferenci var izmantot, ir, ja grib apsocializēties ar citiem programmētājiem.

Domāt, ka pēc šādas vai pat desmit konferencēm programmētājs paliek baigi meistarīgāgs, ir maldi.

 

Bet latviešu mentalitātē, galvenais ir padirsties,pakasīties un kaut ko nolikt.

Nevajag visus latviešu vērtēt pēc sevis, par vārdiem var nākties atbildēt. Ja tev ir pašapziņas problēmas, varbūt aizej pie psihologa.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties manu nickname ;)

Un es neesmu pret konferencēm, kas ir veltītas web izstrādes jautajumiem, es vienkārši neuzskatu, ka šie temati ir 20 Ls vērti.

Es labāk pasēdētu uz 6 stundu ilgās konferences, kas būtu veltīta šim tematam:

Vadims Krjučkovs: PHP dēmoni un libevent kā augstražīgs un drošs risinājums. Praktiskās pielietošanas pieredze

Tie jau ir Master class un maksā viņi vairāk nekā 20 Ls - kādus 50-60 minimāli.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties manu nickname ;)

Tas bija attiecināts uz Latvijas iedzīvotājiem, nevis Latviešiem. Lai nu kā, bet tie paši Latvijas krievi ir ar savādāki nekā Krievijas krievi.

 

Interesanti varbūt, bet vai optimāli:

1)Vai mācoties patstāvīgi, tu neiemācītos daudz vairāk,

2)Vai mācoties patstāvīgi, tu iemācītos tieši to, ko tev vajag konkrēto problēmu risināšanai, nevis kaut ko vispārīgu, kas varbūt kādreiz noderēs.

Protams, no A līdz Z nesagatavos ne vienu, bet vai tā ir galvenā konferences jēga?

Personīgi priekš manis galvenā konferences jēga ir tas, ka var apmainīties ar noderīgu informāciju, pieredzi ar savas profesijas pārstāvjiem.

Es neuzsveru to, ka pēc konferences kāds uzreiz pārkļūs no iesācēja par Guru.

Katrs izvēlas to kas viņam tuvāks, man pieņemsim ir interesanti paklausīties ko stāsta cilvēki, kuri katrs savā ziņā varētu būt pārāki par mani. No katra var iemācīties ko jaunu.

 

Nevajag visus latviešu vērtēt pēc sevis, par vārdiem var nākties atbildēt. Ja tev ir pašapziņas problēmas, varbūt aizej pie psihologa.

Tikai nevajag man sākt draudēt, izklausās pēc tādām bērnu pasakām.

Atradies visu latviešu aizstāvējs.

Paši zinam kāda ir tā latviešu īstā mentalitāte.

 

Vispār man pat liekas interesanti kā tu liktu man atbildēt? :)

Sakarā ar to, ka tu caurām dienām un naktīm sēdi forumā, rodas par tevi tāds iespaids, ka tu esi tāds bāls,izkalsnējis cilvēks, kuram nav draugu.

Neesi vēl piekaltis pie datora? :D

Edited by Maaren
Link to comment
Share on other sites

Aiziet, aiziet, aiziet!

Fight, fight, fight! :))

 

Edit: vēl viens pluss konferencei - var savu taisnību izstāstīt klātienē, vajadzības gadījumā arī izplūkties. Citādi sēž te aiz ekrāna kā suņi aiz sētas un lepni rūkuļo uz garāmgājējiem, heheheīhehēē :)))))

Edited by marrtins
Link to comment
Share on other sites

Tie jau ir Master class un maksā viņi vairāk nekā 20 Ls - kādus 50-60 minimāli.

Konference no master klases atsķirās ne jau pec ilguma. Master klase ir master klase, tas ir pilnībā interaktīvs pasākums.

 

Vajadzētu šo bezjēdzīgu diskusiju beigt, es izteicu savu viedokli, argumentēju, bet netaisījos to uzbāzt citiem.

Visadā ziņā, es necenšos spamot visus iespējamus portālus ar aicinājumu tur neiet (atšķirībā no agitātoriem ;) ), un pat esmu izreklāmējis pasākumu starp koleģiem.

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka krieviski... Būtu angliski, ietu 100%.

 

Mediju atblastu var runāt ar pašiem medijiem (draugiem.lv, inbox.lv, delfi.lv, tvnet.lv, apollo.lv) tikai vienīgo kontaktu, ko es drīkstētu iedot, ir tikai tvnet.lv, jo tas ir vienīgais, kas pieejams publiski... :)

 

Edit - Skatos, ka delfi un inbox jau ir :)

Edited by Roberts.R
Link to comment
Share on other sites

Ja varēšu, tad piedalīšos. Grāmatu lasītāji un interneta meklētāji - tak lalasiet un meklējiet! Ko jūs te cepaties? Taisiet savu tēmu - "Kā apgūt visu visu lasot grāmatas un meklējot internetā" Pie reizes sameklējiet arī kādu grāmatu par mācību metodiku (~;

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka krieviski... Būtu angliski, ietu 100%.

 

Mediju atblastu var runāt ar pašiem medijiem (draugiem.lv, inbox.lv, delfi.lv, tvnet.lv, apollo.lv) tikai vienīgo kontaktu, ko es drīkstētu iedot, ir tikai tvnet.lv, jo tas ir vienīgais, kas pieejams publiski... :)

 

Edit - Skatos, ka delfi un inbox jau ir :)

Lai būtu angliski, vajāg no Eiropas un USA cilvēkus aicināt, apmaksāt viņiem biļetes un viesnīcas. Baidos ka tādā gadijumā konference maksās tādu naudu, ka neviens vienkārši nenāks.

Percona un Oracle principā var mierīgi uzstāties angļu valodā, ja zāle to velēsies.

Edited by Psihius
Link to comment
Share on other sites

Ja varēšu, piedalīšos - latvijā ļoti pietrūkst web developeriem savas čupošanās..

 

Taisa IBM, Oracle kaut ko, bet nu tas ir cits plaukts un web developera gadījumā atrauts no praktiskā pielietojuma. Tad vēl ir visādi campi, kuros vairāk runā par sociālajiem tusiņiem un frīkām idejām - tas arī neder...

 

Tik parasti ir tā, ka konferenču datumā esmu aizgājis gulēt pulkst. 5 naktī un pa dienu steidzami kaut kas jānodod :(

 

Valoda gan varēja būt ENG.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Ja varēšu, piedalīšos - latvijā ļoti pietrūkst web developeriem savas čupošanās..

 

Taisa IBM, Oracle kaut ko, bet nu tas ir cits plaukts un web developera gadījumā atrauts no praktiskā pielietojuma. Tad vēl ir visādi campi, kuros vairāk runā par sociālajiem tusiņiem un frīkām idejām - tas arī neder...

 

Tik parasti ir tā, ka konferenču datumā esmu aizgājis gulēt pulkst. 5 naktī un pa dienu steidzami kaut kas jānodod :(

 

Valoda gan varēja būt ENG.

Kad no 9 lektoriem angļu valodā var prezentēt tikai 2 (es arī varu, bet man nav prakses lai es jūstos droši), nevar būt runas par to, ka visaj konferencej jābūt angļu valodā. Es domāju jūs to saprotat.

Cits jautājums ir tas, ka jūs varat jūsu jautājumu uzdod latviski vai angliski un mēs to partulkosim lektoram (angļu valodas gadijumā droši vien tulkot nevajadzēs). Neviens taču nesaka ka tikai krievu valodā viss būs :)

 

Ja jums ir idejas un/vai labi lektori, jūs varat ar mani (vai Web tehnoloģiju skolu) sazināties un apspriest šos jautājumus konferencei nākamajā gadā (2011, šogad mainīt kaut ko ir par vēlu).

 

Man škiet, ka lielāka daļa vienkārši nesaprot cik ir grūti salasīt lektorus un visu šo organizēt. Valodas jautājums ir apstākļu secība, ne viss mūsu griba. Kad lektori atbrauc no vairākām valstīm, ir jaatrod to vienu valodu, kuru visi zin. Dotā konferencē tā ir krievu valoda. Nakošo reizi tā var būt angļu valoda vai pat latviešu valoda. Viss ir atkarīgs no lektoru un apmekletāju kontingenta.

 

P.S. Es domāju ka Oracle un Percona uzstāsies angliski.

Edited by Psihius
Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka krieviski... Būtu angliski, ietu 100%.

 

Mediju atblastu var runāt ar pašiem medijiem (draugiem.lv, inbox.lv, delfi.lv, tvnet.lv, apollo.lv) tikai vienīgo kontaktu, ko es drīkstētu iedot, ir tikai tvnet.lv, jo tas ir vienīgais, kas pieejams publiski... :)

 

Edit - Skatos, ka delfi un inbox jau ir :)

delfi, inbox u.t.t - tie nav grūti. Grūtāk ir ar forumiem un blogiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...