Jump to content
php.lv forumi

Joku lapas pārdošana.


Recommended Posts

Sveiki, vēlos pārdot joku/anekdošu uzglabāšanas lapu.

Sākumā sakot pastāstīšu kapēc, utml. un tālāk par iespējmām un visu pārējo.

Lapu vēlos pārdot, jo tā tika veidota kā teikt mācību nolūkos, tiek pārdota lapa ar visām autortiesībām pilnīgu visu, tās saturu. Cena protams ir vienozīmīgi runājama, un nekādu lielo summu negaidu, ja kāds tiešām vēlas pirkt! Reāli lapā neko nopelnīt nevar, bet nu ja vēlas var izštukot viskautko tur, bet nu šaubos ka tas ir vaidzīgs :)

Kapēc, lai kāds pirktu šo lapu? - Vienkārši, ja kāds gribēs arī nopirks! Lapa nav nekāda professionāla kodējuma, bet nu kā teikt +- iesācēja līmenī, protams esmu mācījies no savām kļūdām, kas pat ir atrodamas šajā forumā, līdz ar to ir ievēroti arī drošības pasākumi, ne visi bet nu daži ir, cik no saprotu - Turpinu mācīties, lasīt, veidot.

Tālāk runājot mazliet tuvāk par iespējām:

-Pieejams Pievienot joku, ar simple drošības kodu, kas pašlaik ir viens vārds, bet nu domāju, ka CAPTCHU izmantot tur ir lieki.

-Ieteikt draugiem, funkcija gan lapai, gan arī katram jokam atsevišķi

-Komentāru sistēma, kurā iekļauts ir arī smaidiņi

-Pievienošanai ir viss parasts segvārds ( NAV jāreģistrējas ), kā arī laiks, reitings

-Ir Reitinga sistēma, var balsot no IP adreses par katru joku tikai 1 reizi.

-Noformējums protams ir tīkams un vienkāršs, kā arī dizains ir mierīgi pelēcīgs ar krāsām

-Ir gan Noteikumi, gan Privātums ko var atrast lapas apakšā - Pircējs to var mainīt pēc sirds patikas.

-Kontaktu sadaļā, nav rakstīts gan E-Pasts, bet gan FORMA kurā varat ziņot administrācijai

-ADMINISTRĒŠANAS panelis

--Joki - Saturu var apskatīt ar LightBox smuki, kā arī visi dati uzrādas.

--Ja netīšām apstiprina, ir iespēja gan dzēst, gan redzēt apstiprinātos

--KOmentāru dzēšana, ja esi ielogojies ACP

--Ziņu pievienošana

--Ieteikumu, sūdzību lasīšana - Dati no Kontaktu FORMAS

-Ziņas, kur arī jaunākās ziņas uzrādas pirmajā lapā

-Sadalīts dilstošā secībā nummuri.

 

Vairāk iespējas varat apskatīt demo.

 

Nosaukums: YOYOCAT

DEMO: YOYOCAT

CENA: Runājama

Kontakti: kemito11 vai E-Pasts: [email protected] / [email protected]

 

Protams kritiķiem uzbrukt ar saviem smiekliem man nevaig gan labāk, kā teikt nav nemaz tik peļama lapa, funkcijs strādā un viss oke! :) Vairāk informācijas varat saņemt attiecīgi norādītajos kontaktos vai man rakstot šeit pat privāti. Kā jau pieminu cena nav īpaši liela, lapa tiek pārdota katrā ziņā ar visu dizainu, kodu un pārējo.

Paldies par uzmanību.

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja jums intresē cena, tad sazinaties ar mani jo es teicu cena ir runājama! Ir izlabots arī nummerācijas bags ko atklāja viens čalis, bet nav uzlikts uz hosta, tapēc ka neturpinu to lapu!

Cena sastāda aptuveni 20 LS!

Link to comment
Share on other sites

Šādu atdošu par 5-10ls

Ir pievinota kategoriju iespēja, kas ir editējamas ACP. Sākumslapā var atlasīt anekdotes pēc kategorijām. Ir izmainīts dizains.

Lūk bilde, ja interesē rakstat pm.

 

post-4224-127476458923_thumb.jpg

Edited by liepinss
Link to comment
Share on other sites

liepinss, tas ka appisi mani uz to ka centos būt labs cilvēks, un kā LATVIETIM iedot pirmais failus, nenozīmē ka tagad tu šitu vari mētāt apkārt! Nosauc labāk savu personību utml. Nevis kā bāba slēpies zem kautkādiem debīlisma segvārdiem! Manis pēc tu viņu vari iespraust dziļāk par aknām, bet tālu ar savu idiotismu dzīvē netiks, stulbais parazītiskais izdzimtenis.

Ej pakaries kurpjušņorēs! To visu "kategoriju" huiņu utml. taisīju ES, taka nesāc te dirst vēl par to ko neesi darījis gaili stulbais!

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam noder: Blumish, laikam, ir tas pats cilvēks kas liepinss, jo iepriekš to "atdosu pa 5ls!" iepriekš (pirms labošanas) rakstīja Blumish.

 

Man reāli ir vienalga, un es tikai saku ko redzēju - citādi atkal kāds rakstīs "mani appisa kāds".

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

Kemito, smieklīgākais ir tas, ka tava source izdalīta ir pa kreisi un labi :D Pat man viņa ir.. :D

 

ar palabotiem bugiem! :)

 

Reku..

 

e9623yue7qxy7hjuyc9.jpg

 

Protams, nebaidies, nevienam es viņu netirgošu, ja nu vien, ar tevi pašu varam apvienot spēkus. :)

 

Iespējams šī ir pat ļoti agrīna stadija, ne īsti antiflood, ne aizsardzība pret injekcijām, ne wordwrap.. u.t.t. :)

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...