Jump to content
php.lv forumi

Kemito

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  972
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kemito

 1. Kemito

  Scandiweb atsauksmes

  Kādu pieredzi no magento var iegūt? Kā nedarīt, un kā ienīst programmēšanu? Cik dzirdēts, tad izteikts magento kantoris.
 2. Kemito

  Darba uzdevumi

  Bakstīšanās princips ir, kā Roze saka, bet man personīgi liekas, ka šo lielāko testa uzdevumu cilvēkam ir jāpilda vidē, kas ir nepiespiesta, kas parasti ir, mājas uzdevums. Uz vietas, uz cita kompīša tur kaut ko klaburēt parasti neko labu nerāda, dēļ fakta, ka daudzi cilvēki satraucas, nedz jūtas ērti, pārliecināti, jāsaprot arī cilvēciskais faktors. Pēc tam, vai pirms tam, nointervēt vēl cilēku, jau būs zināma skaidrība, papildus tam, var iedot kopā kā trešo kārtu, kopā ar kādu vadošo devu, kopīgi atrisināt/risināt kādu problēmu, uz vietas, cilvēks jau būs mazliet apradis.
 3. Kurš būs 0? Sieviete vai vīrietis? Baigā diskriminācija.
 4. briedis, un tad vajag izdomāt, kas labam programmētājam, ir laba darba vieta. Nenoliedzami varētu piekrist, ka 90% gadījumu darba vietas ir vienkārši, paņemt labu cilvēku, ierāmē, un pakarina pie sienas. Citās vietās drošvien labāk armijas vīriem pieteikties. :)
 5. Es vairāk par rindiņu saistībā ar augļiem un dzīvniekiem. Liekas pašsaprotami, ka jāprot sevi novērtēt, un izvēlēties strādāt ar cilvēkiem, kas vērtē attiecīgās zināšanas augstāk par stažētu pastnieku.
 6. Wuu, trauma? Radioši izpausties ir kā? Ignorēt visas biznesa prasības un taisīt visu uz vakardien izlaisto, super kruto, nenormāli hipsterīgo tehnaloģiju ar 3 acīm? Es personīgi esmu strādājis dažādās vietās, un neesmu izjutis neko tādu, kā Tu teikt, ka nav iespēja izpausties. Ja padomā mazliet plašāk, nevis ar fetišu sirdī, tad saproti, ka visam ir robežas un radoši izpausties var vienmēr, protams, jāprot ir arī pārliecināt citus par efektivitāti un noderīgumu šajā radošajā izpausmē.
 7. briedis, autovadītāja apliecība programmētājam nav īsti "pa tēmai", bet norāda CV. CV ir īsa biogrāfija, nevis tikai "pa tēmu" kur ej strādāt, pieredzes apraksts.
 8. Motivācijas vēstule ir spēja izpausties par to, kāpēc Tu esi tik foršs, cik Tu esi. Lielu lomu spēle pārliecība par to, ko Tu grasies darīt vai darīsi, spēja parādīt vēlmi pilnveidoties un rast risinājumus lietām. Šis, diemžēl, nav visiem pa spēkam. CV man vienmēr ir licies nekas vairāk kā "vizītkarte" taviem kontaktiem. Daudz jau atkarīgs no tā, uz kurām vietām Tu sūti šos CV, un kas ir otrā galā. Pašlaik IT tirgus ir diezgan plašs un atvērts, vidējās algas līmenis arī ir cēlies, un tikai ceļas. Šis vislēnāk parasti notiek lielākos uzņēmumos. Ja esi junior tipa (tiešām junior tipa php/backend programmētājs), vēl mācies programmēt, un ir vēlme to darīt, atsūti man privāti ziņu, iespējams, ir ko piedāvāt.
 9. Forša diskusija, varējāt gan uztaisīt viņu atsevišķi, tomēr, Andris meklē darbiniekus nevis grib izprast likuma spēku.
 10. Ja varētu kodēt uz melnā fona, tad padomātu, žēl. @briedis labs kandidāts, kodē uz baltā fona.
 11. Aizklopēja ciet, jo nav aktivitātes.
 12. Kemito

  printful atsauksmes

  @jurgenz Vai tad jāsalīdzina ir tikai "vidējo wp kantori"? :) Atalgojumu nosaka paša darbinieka spējas, nemācēšu teikt precīzi par DG / printful, bet vai tik nav tā, ka beigās atalgojumu "nogriež" dēļ fakta, ka ir bezmaksas pusdienas, soc. apdrošināšana, it kā forši, bet tai pat laikā - "spiesta lieta".
 13. Kemito

  jQuery toogle

  http://api.jquery.com/toggle/
 14. Tas fonts ir baigi nelasāms. Ieteiktu palietot vismaz standarta fontus, sākumā. (Google Roboto kaut vai) Valodas neies tik viegli cauri kā uzkliko, un viss notiek, jo tā iedomājies. Cik daudz esi darījusi priekš valodām, saistībā ar kodu? Kā jau ieleja teica, diezgan grūti saprast sākumā kas tieši tiek pasniegts.
 15. Ja neesi galīgi tupa, tad w3schools būs gana daudz lai šīs, Tevis pieminētās lietas izdarītu. Viss atkarīgs no ieguldītā laika, un "eksperimentiem" Ir neskaitāmi linki, kur iemācīties/skatīties kā citi dara ar savām skicēm, gataviem dizainiem. https://code.tutsplus.com/ebooks/from-photoshop-to-html https://www.wikihow.com/Create-a-Simple-Web-Page-with-HTML https://www.w3schools.com/html/default.asp Viss atkarīgs no vēlmes ieguldīt tajā laiku.
 16. This case, VueJS jau Tev palīdzētu izdarīt daudz lietu, un sen jau būtu beidzis čakarēties.
 17. Tev taču Zefīrs jau parādīja ideju. Lieto indexu. Kaut vai sāc ar to, ka ģenerējot formu no PHP lieto indexu. process[1][name], process[2][name], materials[1][name], materials[2][name] and so on. Kad tas ir, sapratīsi ka backend pusē jau ir skatāms risinājums. Tālāk izpīpē kā to visu sataisīt ar savu plusiņmīnusiņ sistēmu.
 18. Un kas tad būtu jQuery Tavā izpratnē? :)
 19. php artisan queue:restart restartēs workerus. Process kill jātaisa ir tikai tad, ja queue draiveri maini. Spawnot workerus dinamiski ir pēc vajadzības principa, līdz ar to, paša darināts rīks, kas to dara, pēc sev vēlamajiem nosacījumiem.
 20. Kemito

  Valūtas kursi

  https://github.com/florianv/swap
 21. Kā izpaužas "vairāki projekti uz vienas bāzes"?
 22. jurchik, kas tur lieks MRT teiktajā? Pārbaudīta taisnība vien tur ir. :)
 23. Full time ofisā, Rīgā, ar EU. Freelance, čakars, brīvais laiks svētāks par to. US strādā remote nebūtu čakarīgi no viedokļa, ka vai nu komunikācija švaka, vai dienās guli, naktīs strādā?
 24. Pēc kādiem datiem tika ņemts vidējais atalgojums nozarē?
×
×
 • Create New...