Jump to content
php.lv forumi

Kemito

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  959
 • Joined

 • Last visited

About Kemito

 • Rank
  Programmētājs

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. jQuery toogle

  http://api.jquery.com/toggle/
 2. palīdzība studentam

  Tas fonts ir baigi nelasāms. Ieteiktu palietot vismaz standarta fontus, sākumā. (Google Roboto kaut vai) Valodas neies tik viegli cauri kā uzkliko, un viss notiek, jo tā iedomājies. Cik daudz esi darījusi priekš valodām, saistībā ar kodu? Kā jau ieleja teica, diezgan grūti saprast sākumā kas tieši tiek pasniegts.
 3. palīdzība studentam

  Ja neesi galīgi tupa, tad w3schools būs gana daudz lai šīs, Tevis pieminētās lietas izdarītu. Viss atkarīgs no ieguldītā laika, un "eksperimentiem" Ir neskaitāmi linki, kur iemācīties/skatīties kā citi dara ar savām skicēm, gataviem dizainiem. https://code.tutsplus.com/ebooks/from-photoshop-to-html https://www.wikihow.com/Create-a-Simple-Web-Page-with-HTML https://www.w3schools.com/html/default.asp Viss atkarīgs no vēlmes ieguldīt tajā laiku.
 4. This case, VueJS jau Tev palīdzētu izdarīt daudz lietu, un sen jau būtu beidzis čakarēties.
 5. Tev taču Zefīrs jau parādīja ideju. Lieto indexu. Kaut vai sāc ar to, ka ģenerējot formu no PHP lieto indexu. process[1][name], process[2][name], materials[1][name], materials[2][name] and so on. Kad tas ir, sapratīsi ka backend pusē jau ir skatāms risinājums. Tālāk izpīpē kā to visu sataisīt ar savu plusiņmīnusiņ sistēmu.
 6. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Un kas tad būtu jQuery Tavā izpratnē? :)
 7. Laravel queue menedžēšana

  php artisan queue:restart restartēs workerus. Process kill jātaisa ir tikai tad, ja queue draiveri maini. Spawnot workerus dinamiski ir pēc vajadzības principa, līdz ar to, paša darināts rīks, kas to dara, pēc sev vēlamajiem nosacījumiem.
 8. Valūtas kursi

  https://github.com/florianv/swap
 9. Web tendences, trendi u.c. zvēri 2017

  Kā izpaužas "vairāki projekti uz vienas bāzes"?
 10. Par darbu - šeit un tur.

  jurchik, kas tur lieks MRT teiktajā? Pārbaudīta taisnība vien tur ir. :)
 11. Par darbu - šeit un tur.

  Full time ofisā, Rīgā, ar EU. Freelance, čakars, brīvais laiks svētāks par to. US strādā remote nebūtu čakarīgi no viedokļa, ka vai nu komunikācija švaka, vai dienās guli, naktīs strādā?
 12. Printful meklē PHP programmētājus/-as!

  Pēc kādiem datiem tika ņemts vidējais atalgojums nozarē?
 13. Laravel programmētāji

  Kāpēc, lai to visu (modeļa failu, boilerplate) rakstītu ar roku katru reizi, ja to visu var izdarīt ar vienu komandrindu? Tas atvieglo un ekanomē laiku.
 14. Laravel programmētāji

  Jā un ne tikai
 15. Meklēju darbu par backend programmētāju

  Ieviest testus var jebkuram projektam, jautājums tikai - kādus. Neredzu traucēkli kādam vecam projektam ieviest funkcionālos testus, lai nebūtu jākliko formām 15x cauri, lai saprastu visus gadījumus, kur kas strādā. Kāpēc solo projektiem "nav vajadzības"? Testi nav domāti tam, lai otram pateiktu, ka viss strādā, vai arī otrs kaut ko darot, saprot, ka kaut ko salauza. Tik pat labi, tas "otrs" esi Tu, labojot kodu citā vietā, un radot problēmas citur. Testi nu būtu lieta, ko vajadzētu apsvērt iemācīties, nevis pretoties "papildus kodam". To, ko Tu pavadi "spaidot formas", ja vispār to dari, pārbaudot savu darbu, Tu vari izdarīt uzrakstot kodu, un tas strādā automatizēti. Maziem projektiem, arī nebūtu ne vainas kaut ko uzrakstīt, lai atvieglotu sev darbu.
×