Jump to content
php.lv forumi

Kemito

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  966
 • Joined

 • Last visited

About Kemito

 • Rank
  Programmētājs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. briedis, autovadītāja apliecība programmētājam nav īsti "pa tēmai", bet norāda CV. CV ir īsa biogrāfija, nevis tikai "pa tēmu" kur ej strādāt, pieredzes apraksts.
 2. Motivācijas vēstule ir spēja izpausties par to, kāpēc Tu esi tik foršs, cik Tu esi. Lielu lomu spēle pārliecība par to, ko Tu grasies darīt vai darīsi, spēja parādīt vēlmi pilnveidoties un rast risinājumus lietām. Šis, diemžēl, nav visiem pa spēkam. CV man vienmēr ir licies nekas vairāk kā "vizītkarte" taviem kontaktiem. Daudz jau atkarīgs no tā, uz kurām vietām Tu sūti šos CV, un kas ir otrā galā. Pašlaik IT tirgus ir diezgan plašs un atvērts, vidējās algas līmenis arī ir cēlies, un tikai ceļas. Šis vislēnāk parasti notiek lielākos uzņēmumos. Ja esi junior tipa (tiešām junior tipa php/backend programmētājs), vēl mācies programmēt, un ir vēlme to darīt, atsūti man privāti ziņu, iespējams, ir ko piedāvāt.
 3. Kemito

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Forša diskusija, varējāt gan uztaisīt viņu atsevišķi, tomēr, Andris meklē darbiniekus nevis grib izprast likuma spēku.
 4. Kemito

  Meklējam PHP programmētāju

  Ja varētu kodēt uz melnā fona, tad padomātu, žēl. @briedis labs kandidāts, kodē uz baltā fona.
 5. Kemito

  Laravel Riga Meetup

  Aizklopēja ciet, jo nav aktivitātes.
 6. Kemito

  printful atsauksmes

  @jurgenz Vai tad jāsalīdzina ir tikai "vidējo wp kantori"? :) Atalgojumu nosaka paša darbinieka spējas, nemācēšu teikt precīzi par DG / printful, bet vai tik nav tā, ka beigās atalgojumu "nogriež" dēļ fakta, ka ir bezmaksas pusdienas, soc. apdrošināšana, it kā forši, bet tai pat laikā - "spiesta lieta".
 7. Kemito

  jQuery toogle

  http://api.jquery.com/toggle/
 8. Kemito

  palīdzība studentam

  Tas fonts ir baigi nelasāms. Ieteiktu palietot vismaz standarta fontus, sākumā. (Google Roboto kaut vai) Valodas neies tik viegli cauri kā uzkliko, un viss notiek, jo tā iedomājies. Cik daudz esi darījusi priekš valodām, saistībā ar kodu? Kā jau ieleja teica, diezgan grūti saprast sākumā kas tieši tiek pasniegts.
 9. Kemito

  palīdzība studentam

  Ja neesi galīgi tupa, tad w3schools būs gana daudz lai šīs, Tevis pieminētās lietas izdarītu. Viss atkarīgs no ieguldītā laika, un "eksperimentiem" Ir neskaitāmi linki, kur iemācīties/skatīties kā citi dara ar savām skicēm, gataviem dizainiem. https://code.tutsplus.com/ebooks/from-photoshop-to-html https://www.wikihow.com/Create-a-Simple-Web-Page-with-HTML https://www.w3schools.com/html/default.asp Viss atkarīgs no vēlmes ieguldīt tajā laiku.
 10. This case, VueJS jau Tev palīdzētu izdarīt daudz lietu, un sen jau būtu beidzis čakarēties.
 11. Tev taču Zefīrs jau parādīja ideju. Lieto indexu. Kaut vai sāc ar to, ka ģenerējot formu no PHP lieto indexu. process[1][name], process[2][name], materials[1][name], materials[2][name] and so on. Kad tas ir, sapratīsi ka backend pusē jau ir skatāms risinājums. Tālāk izpīpē kā to visu sataisīt ar savu plusiņmīnusiņ sistēmu.
 12. Kemito

  Form Input [ + ] dublēt elementu

  Un kas tad būtu jQuery Tavā izpratnē? :)
 13. Kemito

  Laravel queue menedžēšana

  php artisan queue:restart restartēs workerus. Process kill jātaisa ir tikai tad, ja queue draiveri maini. Spawnot workerus dinamiski ir pēc vajadzības principa, līdz ar to, paša darināts rīks, kas to dara, pēc sev vēlamajiem nosacījumiem.
 14. Kemito

  Valūtas kursi

  https://github.com/florianv/swap
×