Jump to content
php.lv forumi

:DDD diagnoze?


anonīms

Recommended Posts

Rakstu tekstu, nepieciešama uzruna blabla: "mana uzruna" un beigās piefiksēju, ka pēc pēdiņām esmu ieliecis semikolu ; (FAKINU SEMIKOLU :D).

Kādam nav gadījis, kas līdzīgs? Kad agrāk spēlēju cs, tad vienu brīdi bija tā, ka skype čatos sanāca 1 burtu ielikt y, kas csā nozīmēja (sākt rakstīt)

Link to comment
Share on other sites

Mans ok, nospied vienu pogu. Bet tavā tak vēl shift pogu jāmeklē :D

aga piekriitu.. tas bija peec tam kad biju parrakstijis vairakus skriptus parlabojot mainiigo nosaukumus..

( iepriekseejais 'koderis' pusi bija apziimejis vienkarshi nelasami --> $x1 etc. formaataa. )

Un rakstiju nelielu skripta aprakstu ... labi kad laikaa attapos un nenosuutiiju klientam...

Link to comment
Share on other sites

Tā kā IT jomā pārsvarā sanāk lasīt angliski utt., sanāk tā, ka reizēm nevaru vairs sakarīgi uzrakstīt tekstus, vārdu izkārtojums neloģisks utt., es pat vairs nezinu, kā ir literāri pareizi - "neloģisks vārdu izkārtojums", vai "vārdu neloģisks izkārtojums" , utt.

 

Bet visādi citādi, buršanās ap daudzām programmēšanas valodām un vairākiem SQLiem, novedusi pie tā, ka pat elementāras funkcijas parametrus čekoju no manuāļa, jo gadās, ka rakstu priekš php, bet pirms brīža esmu ņēmies ar .NET, utt.

Link to comment
Share on other sites

Arī es reizēm aizdomājos, visspožāk prātā ir palicis: "tu neesi nekas". Mēs mēdzam teikt par šādiem vārdiem domu ka "tu esi nekas", bet loģiski padomājot sanāk, ka "tu esi kaut kas", jo "tu neesi nekas". Kaut kā tā, ceru ka kāds manu domu saprata. :D

Link to comment
Share on other sites

lv valodā dubultā noliegšana ir iecienīta :P no loģikas/matemātikas viedokļa -- ir +, bet lv valodā tas anyway ir -, tāpēc arī izklausās mazliet neloģiski

 

angliski gan tādas bullshit konstrukcijas nelieto, bet visu saka normāli un noliedz vienreiz: "nothing happens", nevis "nekas nenotiek" (ārzemniekam mācoties lv valodu, lai saprastu šo frāzi, vajadzētu smadzenes izmežģīt :D:D:D jo "nekas" nevar ne notikt, ne nenotikt, jo tas jau ir nekas :P lol, bet tgd jau man arī tā angliskā frāze sākt likties neloģiska, jo tur jau arī ir mazliet līdzīgi. kr4 labāk nemaz neiedziļināties vārdu jēgā :D)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...