Jump to content
php.lv forumi

Piedāvājiet, iesakiet hostingu.


yozhis

Recommended Posts

Sveiki!

Vēlos, lai Jūs man piedāvātu hostingu. Šeit iespēja hostinga kompānijām paspīdēt!

 

Izvēlēšos to, kura mani apmierinās: ātruma ziņā, ar izcilu atbalstu, salīdzinoši lētu, un ar labām iespējām.

Iespējams, šis topiks palīdzēs arī citiem izvēlēties īsto, sev piemēroto hostingu.

 

p.s. rādat arī piemēru (lapu), kas tiek jau uzturēta uz šī hosta, lai ir ko salīdzināt..

Link to comment
Share on other sites

Vienu topic ieprieks rakstiju par tophostings.lv

Tā pati lapa tiek hostēta uz hostgator!

 

Jautā googles tantei, jo LV jau arī šo to sakarīgu var atrast, beeeet nu tadas fi6kas kā ārzemju firmas, attiecībā pret cenu LV

neesmu redzējis!

Un domājams tik drīz neredzēsim, jo nav LV tā konkurence tik liela, lai mestu tik loti cenas nost un piedavatu bezmazvai visu par neko! ;)

 

 

ps es par arzemju hostingu

Link to comment
Share on other sites

kas tad ir šīs trakās fīčas ko piedāvā ārzemēs, bet Latvijā ir kaut kas nereāls?

 

 

Izlasi vēlreiz - Attiecībā pret cenu!!!

 

ps Un nejautā tikai principa pēc, vai lai pameklētu kašķi, raksti, ja tiešām tevi kaut kas interesē! ;)

Nepiedrazosim forumu!

Link to comment
Share on other sites

nezinu gan vai hostplex ir tas labākais. ir dzirdētas visādas atsauksmes un arī ne pārāk labas. izskatās arī, ka serveris atrodas kaut kur ārzemēs, jo lēni lādējas mans testa konts. labāk samaksāju tās pāris kapeikas (jā, arī jau Latvijā šobrīd hostings ir ļoti lēts) un vismaz zinu, ka būs kaut kāda atbildība un cienījams ātrums

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...