Jump to content
php.lv forumi

yozhis

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About yozhis

 • Rank
  Māceklis
 1. Full stack php developer

  Man e-pastā ir bijuši arī teksti par to, ka esmu saņēmis mantojumā miljonus..
 2. Programmēšanas skola

  Da ko niekojaties ar "vakaru", maucat uzreiz pa naktīm kā īsti programmētāji.
 3. JAVA spechi.

  interesentiem rakstit man vatsapa, alga bus normala, pa pastu sutisim bananus un kafiju.
 4. hosts lapas izveidei. ieteikumi?

  Manuprāt, bez priekšzināšanām vislabākais variants ir wordpress.com vai wix.com veidīgie servisi. Līdzīgi, kā pirms 10 gadiem normāli bija sākt ar ucoz lapeli. Ak, vecie labie ucoz laiki
 5. Zinu, ka pāris čaļi Rīgā mēģināja kaut ko līdzīgu uztaisīt - iGotClient be nezinu cik tālu tikuši
 6. Uzdevums no Jūsu puses.

  JS ir svarīga front-end daļa. Tāpēc mēģini jurgenz uzdevumu, lai augtu ir jādara (vai vismaz jāmēģina) kaut kas ārpus savas komforta zonas. Dizaina ziņā varbūt vari mēģināt uzlabot placeholderus kā redzams bildē!? Būtībā vari papildināt savu iesākto darbu.
 7. Uzdevums no Jūsu puses.

  1. Ar zaļu tiek pasvītroti gan tukši, gan pareizi "vārds" un "e-pasts" lauciņi. Tas mulsina lietotāju 2. Būtu forši, ja spiežot "Sūtīt" tomēr parādītos kāds kļūdas paziņojums 3. "checkbox" vajadzētu strādāt spiežot uz blakus esošā vārda 4. "checkbox" nevajadzētu būt iespējai ieķeksēt tikai vienu, tas ir "radio" 5. Datuma izvēlne nestrādā (vismaz Chrome) 6. Tekstiem & virsrakstiem vajadzētu būt kaut kādos tagos. HTML validators palīdzēs. 7. Lauciņus vajadzētu ieturēt kaut kādā vienotā stilā. Noteikti vari nopelnīt kādu plusiņu par to, ja uztaisīsi šo responsive. Gan jau kolēģi papildinās sarakstu.
 8. CSS backgrund image ar linku uz kaut kurieni.

  https://jsfiddle.net/2pb9rvhb/
 9. Nepieciešams PrestaShop (html) dizaina koderis

  http://www.w3schools.com/browsers/browsers_explorer.asp 0,2% lieto ie6, 1,9% lieto ie7. Un es pat teiktu, ka lielā mērā šo skaitli sastāda web veidotāji, pasūtītāji, kuri domā, ka šos pārlūkus kopā ar dinozauriem lieto puse Eiropas.
 10. Izstrādāju bezmaksas web

  Pirmais darbs par kuru nesamaksāja: http://www.failiem.lv/list.php?i=obbfmo (html+css) Otrais darbs par kuru nesamaksāja (acīm redzot no skype un e-pasta konta rakstija tas pats Enrijs): http://www.failiem.lv/list.php?i=mtpfog (html+css+psd) Varbūt tur arī ir kas šķībi sagriezts un tā, bet dodu jums visiem, droši ņemiet un priecājieties :)
 11. Izstrādāju bezmaksas web

  Glabatuve.net mans darbs. Varu html + css darbu visiem kam vajag, piedirsa mani viegli.. :)
 12. Sveiki! Vēlos, lai Jūs man piedāvātu hostingu. Šeit iespēja hostinga kompānijām paspīdēt! Izvēlēšos to, kura mani apmierinās: ātruma ziņā, ar izcilu atbalstu, salīdzinoši lētu, un ar labām iespējām. Iespējams, šis topiks palīdzēs arī citiem izvēlēties īsto, sev piemēroto hostingu. p.s. rādat arī piemēru (lapu), kas tiek jau uzturēta uz šī hosta, lai ir ko salīdzināt..
 13. xHTML/CSS

  KO ES DARU? Es varu ļoti īsā laikā pārvērst Jūsu veidoto dizainu izcili kvalitatīvā XHTML/ CSS griezumā. “Griezums” nozīmē to, ka Jūsu lapai nebūs jau piešķirtas funkcijas, bet gan tiks izveidots strādājoš skelets, jeb izskats uz kura turpināt veidot lapu būs tīrais nieks! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ES GARANTĒJU, KA LAPA: · Tiks izveidota 3 darba dienu laikā; · Būs precīzi tāda kā zīmējumā, un uz visiem pārlūkiem attēlosies vienādi; · Būs valīda; - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - APTUVENĀS CENAS: Sākot no 10 Ls - 20 Ls* * Precīzāk - novērtējot aptuveno darbu (dizainu) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - KONTAKTINFORMĀCIJA skype: yozhis e-mail: yozhis@gmail.com
 14. neKlasisks apvalks - apaļi stūri

  hmm. paldies Tev :)
 15. neKlasisks apvalks - apaļi stūri

  čau! Es centos izveidot apaļus stūrīšus ar html un css palīdzību, sīkāk: kods - paste.php.lv Redzams sekojošais: augšējajā piemērā viss strādā labi, jo rounded_inside klase nav float:left, bet otrajā piemērā ir.. Varbūt kāds var paskaidrot kapēc tas tā ir ka otrajā izmūk arā, jo pašam nepieciešams informāciju no-float-ot, bet kā redzat - nesanāk.. p.s. melno pleķu vietā parasti ir bildes, bet jūs viņas tāpat neredzētu, ja es iemestu kodu ar viņām. :) Paldies jau iepriekš!
×