Jump to content
php.lv forumi

Bērnu programmēšnas valoda


codez

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mani mazos gados veda mācīties angļu valodu - tagad to pārzinu ļoti labi un skolas laikā bez piepūles varēju dabūt 8. Kamēr citi mājās mācījās sacerējumus no galvas, es tos domāju uz vietas. Es ne mirkli to nenožēloju. Jā, kad biju sīks man tas īpaši nepatika, bet tagad ir pavisam otrādāk.

Tad nu gan sasniegums - sacerējumu _sacerēt_. Es arī bez tā piepūloties varēju dabūt 8. Tāpat kā jebkurā citā priekšmetā. Un ne jau kaut kādā priekšpilsētas vidusskolā.

 

 

Ja esmu līdz 3,5 gadu vecumam sasniedzis viņam intelektuālo attīstību, kas līdzinās vidēji 6-7 gadus veciem bērniem, tad, manuprāt, manas metodes ir pietiekami efektīvas.

Rīt steroīdus, lai ātri uzkačātos, arī ir efektīva metode. Tikai pēc dažiem gadiem parādās sliktas sekas...

 

Tas, ka kaut kāds sīcis 14 gados apgalvo, ka ir laimīgs par to, ka ir savā virsotnē - no tā kaut ko secināt, lūk, tas ir īsts stulbuma kalngals. 14 - 16 gados visi domā, ka ir baigi uz pareizā ceļa un viss ir kruta. Bet pēc tam, kad sāk kaut cik nobriest un apzināties kaut kādas nebūt vērtības, tad būs pakaļā un tad būs sāpe un sociālā dzīve = 0.

Link to comment
Share on other sites

johaidī, šitas jau viss pārsit cālis.lv! :) izrādās te mums lielākā daļa ir arī bērnu audzināšanas speciālisti :) tāpat kā delfi.lv visi pārzin politiku un finanses.

 

vispār, codez, izlasot visu šo tēmu es esmu tavā pusē, tikai 'mēdiji' raksta ar īso "e".

 

tikai nevajag izgudrot divriteni, jo kodeejot savu valodu, tu atņemsi laiku sev un bērnam. pats php man nemaz nelikas tik sarezjgjiits. atrodi editoru ar iebūvētu interpretatoru un viss buus ok.

 

p.s. vecais indriķis jau divos gados bija izlasījis bībeli un mācēja rakstīt! :D

Jā, es esmu bērnu audzināšanas speciālists. Kad man bija 13 gadi, piedzima jaunākais bračiņš. Pēc gada - brālēns. Pēc gada māsīca. Es pārzinu arī politiku un finanses. Reizēm šķiet, ka krietni labāk kā dažs labs pie varas stūres sēdošiem. Es arī daudz ko zinu par citām lietām. Ar kultūras un mākslas vēsturi tā pašvakāk, taču uzmetot aci vai ausi mākslas darbam, uzreiz varu pateikt tā ir māksla vai nav. Pietam, es vēl esmu labs programmētājs. Ko es gribēju teikt - es lepojos, ka pārzinu daudzas jomas. Deflu komentārus nelasu, nemaz nerunājot par rakstīšanu.

 

Un vēl - nelabo citiem gramatikas kļūdas, ja pats nezini kā raksta "kodējot" vai kā jāiesāk jauns teikums. Man šķiet, ka lasīt delfu komentārus arī nav pats spožākais ar ko varētu lepoties.

Link to comment
Share on other sites

es tikai gribēju izteikt, atbalstu codez, netaisos te ar jums virtuāli cīnīties. čalis vismaz zin ko grib, atšķirībā no dažiem labie veļas pulveriem, kas der visam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...