Jump to content
php.lv forumi

Par serveris.lv


Recommended Posts

1) nepietiekams serviss - ja viņiem nepatīk kāds no uzdotajiem jautājumiem, viņi to vienkārši ignorē;

Vai varētu kādu konkrētu jautājumu, kas tika uzdots un uz kuru nebija reakcija, lai mēs varētu saprast cik tehnisks/netehnisks tas bija mūsu uztverē un izdarīt savus secinājumus.

2) tehniski nepārdomātais klientam piedāvātais produkts (tādas, kā @ zīme ftp lietotāja vārdā, adrešu /admin un /user aizņemšana, sliktas kvalitātes serveris un logi utt.);

Par lietotājvārda un adrešu aizņemšanu varu piekrist, ka tas ir mīnuss, taču tikai gadījumā, ja viņi nespēj pēc lūguma atteikties no šo lietu izmantošanas. Par "sliktas kvalitātes serveris un logi" gribētos dzirdēt izvērstāku stāstu. Kas ir sliktas kvalitātes serveris? Un kas ir sliktas kvalitātes logi?

3) bezatbildība, nolaidība, neprofesionalitāte - manuprāt, šie vārdi raksturo lieliski to visu auru ap tām n-tajām man zināmajām epopejām, kas bijušas ar serveris.lv

Arī šos "novērojumus" būtu labi pamatot ar reāliem notikumiem, kas likuši nonākt pie šāda slēdziena.

4) problēmas ar ātrumu un servera jaudu - kaut arī parasti ir ok, bet tomēr - importēt salīdzinoši nelielu db nevarēja...

Pieņemts kā objektīvs iebildums (bet būtu labi, ja uzrādītu aptuveno db izmēru ierakstos/kb).

5) iespējas (features) it kā ir, tai pat laikā nepietiekošas.

Gribētos tomēr uzzināt, kas tās par iespējām un vai to esamība/neesamība ir redzama tikai pēc pakalpojuma lietošanas uzsākšanas un nevis jau pirms līguma noslēgšanas - tādā gadījumā iebildumi/ieteikumi/pakalpojuma precizējumi būtu jāietver līgumā. Vai ne?

6) gandrīz visas reizes, kad kāds no klientiem izdomājis, ka vēlas serveris.lv - ir nācies smagi vilties. Lielā daļā no reižu nekas cits neatlika kā pāriet uz citu hostingu. Pie tam - gadiem ejot, būtiski uzlabojumi nav jūtami, ja man būtu teikšana, es uz serveris.lv atļautu hostēt tikai plikas html lapas. Personīgi es vairs nevienam neiesaku hostēties tur vispār - pat ja prasības ir minimālas.

Manuprāt, pieņemams punkts, kas raksturo personīgo sadarbības pieredzi.

7) lai arī spēlētājs tirgū darbojas ilgi (brīnums, kā vispār izdzīvo - ā, pareizi - te tak muļķu zeme ir...), toties tā vien šķiet, ka tehnisku progresu, optimizācijas, būtiskas līmeņu celšanas, jaunas pieejas nav jūtamas. Laikam tur neviens no superguru un superadminiem grāmatas, izglītojošus materiālus, ziņas un tendences savā sfērā, blogus un pamācības pēc 18.00 nelasa, bet iet mājās vakariņot un skatās Degpunktu, ja godīgi, šaubos pat vai kāds tur darba laikā aizraujas ar tādu lietu kā "intensīvs un progresīvs darbs"

Punkts ar paaugstinātu emocionālo spriedzi, kuru, manuprāt, varētu uzrakstīt lietišķāk.

Link to comment
Share on other sites

kursh ftp klients nesaprot @ ?

un gan jau ka aliasus var sarunaat lai vinji novaac ...

Tur jau tā lieta, ka nevar sarunāt, jāpiecieš tas idiotisms.

 

Ja pa taisno kur raskta ftp://user@[email protected]/ , tad nesaprot. Bet man aizņēma 1 min googlā atrast ar ko adresē aizvietot šo simbolu ftp://user%[email protected]/

Un tagad pasaki man, kāpēc man jālieto ir šitādi "workaroundi" dēļ tā, ka serveris nesajēdz elementāras lietas no ftp (vai arī grib speciāli ieriebt) un uztaisa username ar "@" zīmi? Kāpēc man jālabo hostinga kļūdas?

 

Saprotu, ka izklausos emocionāls, bet sorry, ja man paiet gandrīz 2 nedēļas pa vakariem dīkstāvē vai liekā čakarēšanās, kas protams, nav apmaksāts, var radīt tikai aizkaitinājumu. Es nesaku, ka pie nano vai garmtech ietu labāk - neesmu pie šiem īpaši mēģinājis, bet man rodas iespaids, ka vispār LV nav jēgas hostēties, izņemot, ja risinājums ir tik nopietns, ka jāhostē pašam uz sava servera.

Edited by Web Developer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...