Jump to content
php.lv forumi

Navigacijas izveide no *gif faila


Gstyle

Recommended Posts

<ul>

<li id="home"><a href="#" title="Go Home"><b>Home</b></a></li>

<li id="tuts"><a href="#" title="Tutorials"><b>Tutorials</b></a></li>

</ul>

 

 

CSS:

 

ul{

padding:0;

margin:0 1px 0 0;

list-style:none}

 

li#home{

padding:0;

margin:0;

background:url(../img/home.jpg) left top no-repeat}

 

li#home a{

display:block;

padding:10px 20px}

 

li#home a:hover{

background:url(../img/homeover.jpg) left top no-repeat}

 

li a b{

display:none}

 

 

pats paspeeleejies ar paddingiem marginiem, tev sanaaks bilde backgroundaa (google maacees izlasiit tavu menu) un a:hover buus mouseover efekts. Katram id pieshkjir savu bildi.

Edited by Evi
Link to comment
Share on other sites

codez, piemeeru luudzu tavam variantam. Par to arii biju aizdomaajies,ka saadai navigaacijai paaraak daudz ppieprasiijumu uz serveri jaasuuta-lieks trafiks.

Kur man tieshi griezt taas bildiites atseviski: aiz, pa vidu vai pirms atdaliitaaja? It kaa vareetu arii bez atdaliitaaja, tas visu vienkaarshotu, bet vai ar css varees panaakt taadu pashu efektu?

Link to comment
Share on other sites

Gluži loģisks spriedums - ja tev 10 TCP sesiju vietā ir jāatver viena, tad uz sesiju rēķina tu ietaupi jau 9 handsheikus vien. Plus katram kvadrātiņam atsevišķi ir vairāk lieku datu ( failu headeru ), nekā vienam lielākam klucim.

Link to comment
Share on other sites

codez, piemeeru luudzu tavam variantam. Par to arii biju aizdomaajies,ka saadai navigaacijai paaraak daudz ppieprasiijumu uz serveri jaasuuta-lieks trafiks.

Kur man tieshi griezt taas bildiites atseviski: aiz, pa vidu vai pirms atdaliitaaja? It kaa vareetu arii bez atdaliitaaja, tas visu vienkaarshotu, bet vai ar css varees panaakt taadu pashu efektu?

 

piemeers tas pac ko es tev raxtiiju, vnk tad uztaisi vienu bg bildi un ar bg-position vinju pozicionee. Bet prieksh tevis iesaakumam buus jau daudz, ja tu ar mazaakaam bildiiteem to menu uztaisiisi.

Edited by Evi
Link to comment
Share on other sites

Gluži loģisks spriedums - ja tev 10 TCP sesiju vietā ir jāatver viena, tad uz sesiju rēķina tu ietaupi jau 9 handsheikus vien. Plus katram kvadrātiņam atsevišķi ir vairāk lieku datu ( failu headeru ), nekā vienam lielākam klucim.

Labi gan. Terabaits ietaupīts.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...