Jump to content
php.lv forumi

dizainera datora dzelžu prasības


Kristabs

Recommended Posts

Vai kāds nevarētu dot padomu, kuras komponentes datoram ir kritiskās, lai strādātu ar grafiskajiem redaktoriem, piemēram, 10MB .psd skici vērtu vaļā cik ātri vien mūsdienās ir iespējams? Vai viss atkarīgs no cpu, ram, video vai visa reizē. Respektīvi jānokomplektē optimālākais variants dizainera datoram. Nezinu vai video karte ātrumam dos vairāk, ja viņa būs 512mb vai nekas nemainīsies arī tad, ja tā būs tikai 256mb. Ceru, ka dosiet padomus.

Link to comment
Share on other sites

bubu, tas labi, jo videokarte ir viena no dārgākajām pc komponentēm =] Pamatā to arī gribēju zināt.

 

Ā, un iesakiet arī, lūdzu, monitoru, kāds vislabākais dizainera darbam lcd/crt, glossy/ne glossy, utt

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

Dārgākajām? da nu. Viduvēja līmeņa videokarte, ar kuru tādam dizainerim pietiks atliektiem galiem, tagad maksā zem 50Ls (8600gt). Mierīgi var ņem arī kādu lētāku - HD 2600 (30ls).

Toties labs CPU maksā 100Ls vai vairāk - kautvai piemēram Intel Q8xxx vai "vecais" labais Q6600.

 

Ā, un iesakiet arī, lūdzu, monitoru, kāds vislabākais dizainera darbam lcd/crt, glossy/ne glossy, utt

To tev būtu jāprasa dizaineriem, ne programmētājiem. Moš cgimage.lv forumā.

Man (kā programmētājam) viennozīmīgi lcd ir pārāks par crt, par kautkādiem glossijiem neko nezinu.

Link to comment
Share on other sites

gh.. makisti. Nezinu kā jums, bet man tie maki jau sen sēž vienā vietā. Nespēju to atzīt par normālu darba vidi (OSX).

Lētāk arī būtu salikt normālu PC dzelzi + windows nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Man (kā programmētājam) viennozīmīgi lcd ir pārāks par crt, par kautkādiem glossijiem neko nezinu.

Dizainieriem tieshi otraadi ;)

CRT ir krietni labak krasu parnese/ paradisana ....

LCD pagaidam vel pieklibo ar melnajiem tonjiem --> nav perfekti melns...

kautgan dargajaa galaa jau ir manami labaak , + pagaidam vel paliels punkta lielums

~~ 0,27 --> crt reti kuram buus lielaks par 0,24 --> tb tomer ir manama neliela graudainiiba ...

---------------

CRT lielakais miinuss ir taa gigantiskie izmeri & nepieejamiba lieliem izmeriem ....

---------------------------

Iesaku njemt 2 monitorus vienu plato vismaz 20" otru letaa gala 17" standarta platuma

--> erti stradaat ar grafisko apstradi :)

viena monii visi menuchi otra praktiski pats tarbs

-----------------------

Videokarti tik tiesam nevajag nekadu kruto, ja vien netaisies darboties ar Video/3D (daudzas 3D programmas mak izmantot video kartes grafiskos prochus --> tad gan jo krutaka karte jo atraks renderings (ir redzets ka prieksh renderinga izmanto pat 2 Jaudigas kartes .......)

 

edit: nu jaa un vel Ljoti svarigs ir RAM apjoms jaudiigs procis neko nedos ja buus maz RAM 1 GB tas buut apsaluuts minimums ....

padoma no kam tas vajadziigs tad sapratiisi :)

10Mb PSD fails atminjaa atpakosies uz visiem 50 MB pie kautkadu filtru izmantosanas fails tiek sadaliits vairakaas kopijas pa krasu slanjiem (4 gab) ....

liidzarto pie daza laba filtra atminja var tik fiksi aizkrauta liidz kadiem 500 MB (tas ir pie faila 10Mb) ....

---------

+ iesaku peec iespejas atraku HDD , gan sistemai , gan Datiem ....

---------------------------------

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Dārgākajām? da nu. Viduvēja līmeņa videokarte, ar kuru tādam dizainerim pietiks atliektiem galiem, tagad maksā zem 50Ls (8600gt). Mierīgi var ņem arī kādu lētāku - HD 2600 (30ls).

Toties labs CPU maksā 100Ls vai vairāk - kautvai piemēram Intel Q8xxx vai "vecais" labais Q6600.

 

bubu, domaju ka vinjam 4 core nevajag nemaz :) tikai elektribu teres tapat, to jau var izmantot serveriem, nevis majas datoram ... bet nu es no Q6600 neatteiktos :) + Q6600 maksa tikai processors 500ls apmeram taa, varbut +/- , bet nu par videokartem jap, to cenas krit un tagad var iegadaties nesliktas videokartes par pieiejamam cenam.

 

Par monitoriem, mans bralens ir dizainers, darba vinam bija lcd 23" tads paliels monitors. Bet nedomaju ka tas kaut ko maina.

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

q6600 ir labs, dēļ 4 kodoliem. bet vai vajag?

jaunie 45nm divkodolnieki ar lielāku kešu būs tik pat ātri. ja ne ātrāki. Kodols pats par sevi jaunāks.

bet ja grib pa kruto. pēdējos QX9xxx jāņem ;)

Link to comment
Share on other sites

bubu, nu varetu ta but protams, es atceros skatijos kadu laicinu atpakal, bija ap 500ls Q6600 no UK @ eBay

nu tagad tas cenas nokrita un varetu but ka var dabut par to summu ko tu nosauci

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...