Jump to content
php.lv forumi

meklēju darbu html un css


nemec

Recommended Posts

Piekasīšos par pareizrakstību:

 

1) Iespējamie pietekšanas datumi

2) no paša sākuma viņam nācās pārveidot dizainera darbus uz pārluka valodu

3) viņš nebaidījās no tā, ka pārlukiem ir atškirības un ar maziem soliem tos pārvarēja

4) tieši tāpēc šo lietu nemec nolēma pārvērst par mazu piepelnīšanas avotu

5) summa ir atkarīga no dizaina sarežgītības, un sākās ar 60 latiem (sākās ir pagātnē, vai ne?!)

Link to comment
Share on other sites

ko juus spamojat?

Man ir iznacis ar vinju kopaa Pastradaat --> zinu ka cilveks Veikli tiek ar sadiem darbiem galaa..... tik pabrinijos kapec ka piemeru ielicis taadu 'padrankjigu' dizainu ...

nemec --> Ja nav noslepums kapec neliki kaa paraugu ko sakariigaaku?

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, a mums nav sanācis strādāt ar viņu, tā kā mums atliek tikai vērtēt viņa darbus pēc lapā pieejamās infas. ;)

 

Bet par tā templeita autoru man vēl aizvien māc šaubas. Kaut vai tāpēc, ka headerī ir šis:

A Free CSS Template by RamblingSoul

 

Un šeit http://www.ramblingsoul.com/ var atrast http://www.ramblingsoul.com/free_css_templ...iew/monochrome/ .

 

Kā tad tur īsti ir ?

Link to comment
Share on other sites

jaa, tas ir free template.

vai tad tu tieshaam neredzi atshkiriibas?

http://www.ramblingsoul.com/free_css_templ...iew/monochrome/

http://psdtohtml.termi.lv/piemeri/text-portal/

 

ja es paartaisu psd, es neprasiishu tev kur tu to esi panjeemis.

ja tu atsuuti man gatavu html, un pasaki nonjem koku, uztaisi 100% width, uztaisi saturu augsaa, uztaisi lai straadaatu uz vairaakiem paarlukiem un veel viss ko. es tev neprasiishu kur tu to panjeemi.

 

jo ne jau man to izmantot, bet klientam.

 

 

tiem kas valiidee manu kraajumu, tad tas nav psdtohtml.termi.lv klients un tur es pat neidzilinaashos (<meta name="verify-v1" content="/bcnRif8sqlaoo1JcSQZ9Ad/4ajgGTBj2FNyqJH40as=" > - šis te vienreizeis tags, to kaads aizmirsa novaakt).

 

Grey_Wolf tie darbi nav mani, bet visaadu ofisu. es uzskatu, ja es taisu prieksh ofisa, tad tas pieder vinjiem un savaa portfelii es to nevaru iekljaut.

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

es uzskatu, ja es taisu prieksh ofisa, tad tas pieder vinjiem un savaa portfelii es to nevaru iekljaut.

kapec gan ne ? tad jau sanak ka cilveki kas neko nav taisijushi prieks sevis Nemaz nevar izveidot Portfilio ?

Ja viens pats to dizainu Esi griezis tad mierigi ....

tik noradi Cik daudz pie dota projekta Esi stradajis...

Tas pats attiecas uz programmesanu...

(Pec tevis teikta sanak ka Es vispar Esmu stradajis tik pie 2 projektiem ... --> Kautka Mulkjigi....)

Link to comment
Share on other sites

tas ir vienīgais, kas ir mans.

tu taadai lapai uzticeetos, ja tur nebuutu neviena piemeera? es nee, jo vajag noveerteet vismaz vienu darbu.

lai tu taa neuztrauktos, es pieliku veel vienu pakalpojumu...;]

gatavu html šablonu labošana un modificēšana

Link to comment
Share on other sites

Jā, es vairāk uzticētos tam, kam nav paraugu vispār nevis tam, kam paraugs nav nemaz paša taisīts (jā, es saprotu, ka tu pēc klienta vēlmēm viņu pamodificēji un tas ir viss ok, bet dīvaini ir, ka to rādīji kā paraugu zem pakalpojuma "psd to html").

 

Bet nu labi, lai klienti vērtē paši.

 

Grey_Wolf tie darbi nav mani, bet visaadu ofisu. es uzskatu, ja es taisu prieksh ofisa, tad tas pieder vinjiem un savaa portfelii es to nevaru iekljaut..

Tu vari likt tos iekš sava portfolio, ja vien darba līgumā nebija aprakstīts kaut kā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Lai klienti paši arī novērtē!

Cilvēks ir izteicis savu piedāvājumu. Nesaredzu nekādas krāpšanas vai kādas citas nelikumīgas darbības pazīmes šajā piedāvājumā, tādēļ domāju, ka īpaši komentēt izvēlēto reklāmas stratēģiju vai pakalpojuma kvalitāti man nav nekādas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

ja tu siikaak izpeetiitu, tad tur ir nokopeetas tikai dazhas css klases, html ir pilniigi paarrakstiits. tu pameegini no taada dizaina paartaisiit par kaut ko citu: Izgriezt koku no taas bildes; iztiept to visu. man vieglaak no psd faila uztaisiit html, nekaa paartaisiit jau gatavu. tas ir apmeeram, tas pats, ja vajag sagriezt jpg failu.

Tu vari likt tos iekš sava portfolio, ja vien darba līgumā nebija aprakstīts kaut kā savādāk.

varbuut tev taisniiba, bet vienam vecim bija probleemas ar to, un vinjam lika visu izvaakt no sava portfolio. es negribu sev liekaas probleemas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...