Jump to content
php.lv forumi

meklēju darbu html un css


nemec

Recommended Posts

nemec, es ieteiktu sazināties ar katru darba devēju un uzjautāt vai drīksti. Katrā ziņā intelektuālais īpašums tas ir uzņēmuma, jo par to viņi ir maksājuši un nav tiesību likt portfelī, bet saskaņojot, lielākā daļa dod atļauju.

 

Jo vairāk labu darbu portfelī, jo lielāka uzticamība. Katrā ziņā no malas pēc vienas wp ādiņas apskates ir diezgan problemātiski ar uzticēšanos.

 

Par tēmu. Esi ielicis teikumu, ka taisīto liksi savā portfelī. Es būtu viens no tiem darba devējiem, kurš neizmantotu Tavu pakalpojumu, tikai tāpēc, lai viena un tā pati lapa neparādās gan manā, gan Tavā portfelī, kas norāda uz to, ka es esmu bijis tikai starpnieks. Tad kāda ir Tava nostāja? Vai nedarīsi tikai tāpēc, ka es neļaušu likt Tev savā portfolio, vai arī varēsim vienoties?

 

P.S. es tīri teoreticaly...

Link to comment
Share on other sites

klientam vienmeer ir taisniiba, protams ka vareesim vienoties.

par to lapu man bija visaadas idejas, taapeec arii ir shis punkts. biju domaajis tur uztaisiit daudz advanceetaaku servisu ar kalendaari. lai kalendaarii var redzeet liidz kuram datumam straadnieki ir aiznjemti, un pieteikties uz tuvaako datumu. lai toposhais klients var redzeet cik daudz laika aiznjem atsevishkas lapas, un noveertee darba kvalitaati. Taapeec ka galvenais uzvars ir uz klientiem, kuri peec profesijas ir web-programmeetaaji un web-dizaineri, nebuus gruuti pashiem noveerteet kvalitaati.

bet iespeejams, ka tas nevienu neiteresees zinaamo iemeslu deelj:

1) labaak par mani neviens to neprot

2) muusu ofisaa seezh griezees, taatad prieksh kam mums veersties pie citiem

3) pats uztaisiishu, pie reizes iemaaciishos ko jaunu.

noleemu uztaisiit parastu lapu un apskatiities kaada buus atsauciiba.

tas viss tikai pozitiiviem meerkiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

divu nedēļu laikā nebija īpaši liela aktivitāte.

tad piedāvāju sekojošus bonusus:

pirmajiem trīs pasūtījumiem uztaisīt 90% atlaidi, tas sanāk ap 6 latiem par vienu veidni. nedomāju, ka milzu nauda, lai pārliecinātos pakalpojumā. tā teikt iepazīšanas cena, lai reklamēt sevi nāksies arī upurēties. vēl es uzliku punktu, ja jūs esat neapmierināts, tad nauda tiek atgriezta.

pasūtīšanu uz bonusiem var veikt līdz piektdienas vakaram.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...