Jump to content
php.lv forumi

Vajag dažus skriptus!


Kefiirs

Recommended Posts

Nu tā kā neviens jau neko pa brīvu negrib darīt, pašam arī liels slinkums čakarēties, tāpēc šo te lietu uzdodu kādam no JUMS!

 

Vajadzīgie skripti!

 

Sms pakalpojumus izmantoju no www.fortumo.com

 

Visi skripti ir saistīti ar CS :D

 

1. Nika reģistrācija caur SMS

* Pa 0,95 pasūti SMS un tavs niks reģistrējas uz pusgadu, šim jāstrādā caur AmxBans (ja nav skaidrības, kas ir AmxBani, visu izklāstīšu caur skype)

* Piemēru nika reģistrācijai var ņemt no šejienes un 2-ajā lapā SCORPION komentā ir uzlabots dizains :D

* Var arī tā, ka tev atnāk kods, tu ieej AmxBanos un ievadi kodu, niku un paroli un viss o.k!

* KODI nedrīkst palikt, respektīvi kāds cits vai arī citi varēs reģistrēt un reģistrēt ar vienu un to pašu kodu :(

 

2. SMS For Unban

* Pasūti SMS pa 2 Ls un tu tiec atbanots, protams visam atkal jāšancē caur AmxBans!

* Spēlētājs ieiet AmxBanos, ievada kodu u.t.t

 

3. HLTV!!!

* Normāls DEMO rekorders, vajadzētu būt krutākam nekā GIGN.Lv xD

* ŠEIT IR VIŅU DEMO SADAĻA!

 

4. CALLADMIN

* Salabot manu /calladmin skriptu

Nu man tur viens gļuks palicis!

 

Ja tu spēj visu šo uzskriptot, vai arī nozagt no kāda cita, vai arī nozagt un izlabot, es tev maksāšu!

 

PAR SAMAKSU VIENOSIMIES!

 

Ar mani var sazināties caur Skype - Klabers666

Link to comment
Share on other sites

vai būs vispār auditorija, kas apmēklēs to serveri un vai būs gatavi maksāt tādu naudu par atbanošanu un citādā vaidā maksāt. veic kaut kādu pētijumu, lai noskaidrotu vai tava izdotā nauda tev atnāks atpakaļ un vai tā neaizies nebūtība!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...