Jump to content
php.lv forumi

Daudz attēlu vienā mapē


IM24LV

Recommended Posts

Tātad ir mapē vairāk par 10 000 attēliem, bet reizēm gadās tā, ka kaut kas uzkaras un vairs php nevienu attēlu neparāda, nevar vnk atvērt vaļā. kādi tam varētu būt iemesli? arī servera restartēšana reizēm nelīz. serveris ir uz windows...

 

EDIT: ok, pareizāk laikam būtu teikt, ka attēlu ielādē ļooti ilgi, piemēram minūti. kaut arī skatos no paša servera...

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iespējams ka kkas vnk nobrūk, jo pat phpmyadmin bildes nerādās, ļoti lēnu viss veras vaļā. ik pa laikam šādi brīnumi notiek. :-/ šķiet jāsamierinās. interesanti ka arī pārrestartējot PC tik un tā nekas par labu nemainās...

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

tu tur ar apache konfiguraaciju nespeeleejies ? .htaccess ?, vai nu php atminjas pietruukst, bet windows jau pats par sevi neko labu neveesta ...

 

 

hmm, ar apache šajā ziņā neesmu gan spēlējies, esmu tikai dažus moduļus aktivizējis, bet nekas ar šo saistīs. bet par to php atmiņu - to gan es gribētu zināt kur visus šos brīnumus apskatīt un pamainīt. phpmyadmin tādas iespējas neesmu atradis

Link to comment
Share on other sites

ā, ok

 

max_execution_time = 30 ; Maximum execution time of each script, in seconds

max_input_time = 60 ; Maximum amount of time each script may spend parsing request data

memory_limit = 256M ; Maximum amount of memory a script may consume (8MB)

 

 

itkāatmiņas apjoms normāls? :) no kurienes tā atmiņa tiek ņemta, no cietā diska vai RAM?

 

; Specify max number of processes. Default = 25

;mssql.max_procs = 25

 

varbūt šo vajag palielināt lai nebūtu iespējamie errori? :)

Link to comment
Share on other sites

Sapratu, ka vaininieks ir httpd.exe. kad es viņu task managerī beidzēju (end process) tad attels uzreiz ielādējas, bet pēc kāa laiciņa atkal sāk kārties gan pati bilde gan visa lapa. :( kādi varētu bū tad tomēr šai problēmai cēloņi?

 

P.S. kā nomainīt mysql konekcijas atradu - my.ini failā. tikai cik tas ir veselīgi to rediģēt gan nezinu :D :)

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...