Jump to content
php.lv forumi

Piedāvāju ieviest jaunu sadaļu ;)


Aleksejs

Recommended Posts

andrisp - Zinu to teicienu.. bet padomaa pats... Tev ir 22 gadi.... un tu pimeeram tagad nez strada par koderi 5 gadus...

Un man palidzet butu vajadzigs tikai max 20 min... tas ir ljoti maz laiks...

 

 

P.S.

Labi skaidrs... te var naakt tikai ja tev ir scripts..un tur ir maza kljuda..vai nu ja na vkur naudu likt...

Zel ka taa..bet neko dariit....!!!

Link to comment
Share on other sites

skrach, ne gluži. Ir jāmāk aizraut ar savu problēmu cilvēkus.

 

saprotu tavu teikto...bet k odariit ja nemaku pat aizraut.. :(

es tachu neprasiju..tur nezin.. paigi lielo darbu..vienu scriptu..(jeb kodu)

ko koderim nebutu grutibas uzrakstit...

Link to comment
Share on other sites

Nu, es, piemēram, sevi par koderi neuzskatu. Paskatoties uz Tevis aprakstītajām lietām, es redzu vismaz kādas 5 cilvēkstundas darba. Bez tam viena no lietām ir saistīta ar naudām un būtībā arī ar VID (tiek veikta komercdarbība) un PTAC (tiek sniegts pakalpojums). Man ir nēēēpamatotas ( © Buls) aizdomas, ka neesi pareizi novērtējis darba apjomus.

 

Šajā forumā ir cilvēki, kas atnākuši gandrīz kā apaļas nulles programmēšanā kā tādā un šobrīd (pateicoties savai neatlaidībai un ieguldītajam darbam, kā arī padomiem, ko snieguši foruma dalībnieki) ir sasnieguši augstu profesionalitāti.

 

Man žēl, ka nemāki iedvesmot citus risināt savu problēmu. Padomā, kādēļ tā ir. Jā, Tev zināmā mērā ir taisnība - lielākoties šeit palīdz, ja ir maza neskaidrība, taču, ja Tu esi nodemonstrējis, ka saproti, ko dari un ka spēj patstāvīgi darboties, palīdzēs arī ar apjomīgākām lietām. Tomēr visticamāk, ka neatradīsies neviens, kas vienkārši tāpat uzrakstīs visu, ko vien vēlies. Tev jāmeklē domu biedrs, kuram būtu interesants tavs projekts.

 

Par mentoru/skolotāju pieminēju tādēļ, ka faktiski - tas ir augstākais, ko vari dabūt - kādu spečuku, kas pacietīgi uzklausa Tavas problēmas un dod pareizo virzību Tavai domai šajā nozarē - pasaka, ko/kur/cik daudz izlasīt, parāda kādu piemēru. Taču arī šis mentors Tavā vietā neko nedarīs. Tev ir uzskatāmi jānodemonstrē vēlme un spēja mācīties. Diemžēl jāsecina, ka skolotājs/pasniedzējs/meistars šī brīža ačgārnajā Latvijas izglītības sistēmā ir nostādīts muļķa lomā. Zināšanas ir jānopelna, nevienam nav pienākums tās dot.

Link to comment
Share on other sites

skrach tu runā par abpusēju palīdzēšanu, bet izskatās, ka tu neesi gatavs dot tik pat cik vēlies saņemt. :)

Vebers - bet skaties... Tu piemeram man paprasitu ..lai palidzu ar flash..vai photoshop...

es tachu tev nestastitu ka .u.t.t.

bet gan iedotu gatavu..lai tu pats vair saprast..ka es to dabuju..gatavu..un ja tad nesaprastu..tas censtos paliidzeet...

Apmēram šādā līmenī tagad jau tev palīdz. Dod ideju, virzienu utt. Bet vai tu būtu gatavs uztaisīt, izdomāt lapas, piemēram, internet veikala, dizainu no pilnīgas nulles, ja kāds tev paprasītu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...