Jump to content
php.lv forumi

Virtuala nauda


skrach

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tur jau taa lieta... ka samaksaat.. ta var..bet tas vairs nav tas...

labak ir ja ka kads paliidz..un tad es pats talak taisu..un maacos..skatos kaa tas kods taisiit..u.t.t.

un taa ari ieimaacos.. tapat ka macities par dizaineri.. vislabak..ir ja tev kad iedod kadu gatavu flash..un tad tu skaties kadi kodi tur ir u.t.t. :)

Link to comment
Share on other sites

bet tur jau ta lieta...

ka katrs macas ka mak.. es visu ko zinu pa dizaineru jomu un pa koderu jomu...

esmu maciijies pats...

piemeram php sakumu macijos..ar Tracker scriptu... uzliku trackeri un maaciijos..saprast ka vinjsh darbojas..tad saku pilnveidort..un parveidot.. un ta ari kaut ko eimaaciijos..

bet tagad jau iet runa par vien uscriptu... jo es mekleju pa forumiem ..un ar ihotscripts.com... bet nezin uka lai vinjsu atrod... ka ir angliskais nosakums tam scriptam...

Link to comment
Share on other sites

Visi ir visu paši mācījušies,, neviens nav piedzimis ar tādām zināšanām...

 

To skriptu nekur neatradīsi, tas ir visai specifisks... (Tāpēc, ka sms padod savādāk, un lietotāju sistēma ir savādāka, un tā tālāk un tā joprojām)

Link to comment
Share on other sites

tur jau taa lieta... ka samaksaat.. ta var..bet tas vairs nav tas...

labak ir ja ka kads paliidz..un tad es pats talak taisu..un maacos..skatos kaa tas kods taisiit..u.t.t.

Kāpēc tad nav vairs tas? Samaksā, tev uztaisa un tālāk tu pēc tā vari arī mācīties.

Edited by xPtv45z
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

jautri ;)

skrach - pac sakums jau ir pareizs - tu zini, ko gribi uztaisiit, un tas jau ir ok

tad saac taisiit, nevis kauko paarveidot vai luugties te

pirmo reizi uztaisiisi taa kaa uztaisiisi, naakamo reizi jau labaak, aiznaakamo veel labaak utt uz priekshu ...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...