Jump to content
php.lv forumi

Meklēju darbu


Mikijs

Recommended Posts

=] Sveiki tiem kam zinams un tiem kam ne tik labi.

Esmu web lapu programmētājs kurš šobrīd ir bez darba =[

Pats programmēju...

PHP - ļoti labi

SQL - labi

JavaScript - ļoti labi

un :D redzēju ka tagad saka arī HTML programmētājs :D tik nezinu ko tas nozīmē, teikšu HTML pārzinu ļoti labi =]

 

Par mani ir daudz atsauces, līdz šim man nebija izveidots portfolio, bet tik tiko uzsāku savas lapiņas veidošanu. Kamēr to veidoju lapas [apskate] ir pieejama http://mikijs.times.lv (vēlāk adrese tiks mainīta, jeb pāradresēta uz vajadzīgo) apskates lapā var apskatīt manus darbus (un tur ir tikai pēdējie) jo kā jau teicu tā ir apskates lapa, ja vēlamies informāciju par mani droši rakstiet!

Tātad!

E-pasts: [email protected]

MSN: [email protected]

Skype: mikijs.lv

PHP.lv: =] Mikijs

 

Esmu dzīvespriecīgs cilvēks un ar mani ir viegli sarunāties, ātri pieliec tas ko klients vēlas! Vienmēr pastāv iespēja uz turpmāku sadarbību un projeka uzlabojumiem.

Ar cieņu Mikijs...

P.S. Gaidu atbildes =]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es varbūt postos izskatos muļķīgi =] jo ļoti bieži sanāk steigties jo liels spiediens caur skype (uzraksta post un flodo skipee) un tad sanak kada kljuda ok .. bet ta ja vajag es izdaru lidz galam! Ok! Ar pirmo reizi nekad nevienam nekas dižš nesanāk, bet ar otro, trešo .. sanāk!

Link to comment
Share on other sites

Tas nemaina faktu, ka tu "ļoti labi" māki PHP!

Un spiediens uz tevi lielākā vai mazākā mērā tiks izdarīts vienmēr, ko tad tu darīsi? Arī asti kājstarpē iežmiedzis meklēsi palīdzību ?

Link to comment
Share on other sites

:D Nemeklēju palīdzību ar php, ja man ir problemas ar kadu kodu dods uz google un un staigaju pa forumiem. vai jautaju sheit.

Zinu ka spiediens bus vienmer!

 

Jautajums: Kapec vienmer šajā forumā visi ir tik saspringti un triecās tik virsū un virsū.. ?

Link to comment
Share on other sites

Mikij, neuztver kā uzbraucienus, bet mani novērojumi par Tavu mājaslapu:

 

Ja Tava mājaslapa pozicionēta ka prezentatīvā potenciāliem klientiem, kur tie var iepazīties ar Taviem darbiem, un, iespējams, piedāvāt Tev sadarbības iespējas, tad diemžēl, manuprāt tā nerada īsti pozitīvu priekštatu, jo:

 

1. Smaidiņi tur absolūti neiederās. Visi tie =] ir nevietā;

2. Par mani: manuprāt potenciālam darba devējam absolūti vienalga ka Tu brīvajā laikā atpūties vai mīlējies, jo tad liekas ka Tev darbs ir "tā, starp citu". Labāk tomēr sacerēt tekstiņus ko Tu māki un ko piedāvā, jo Tu faktiski sevi pārdod (ar to visi darba meklētāji nodarbojas);

3. Portfolio: Ja publicē nepabeigtos darbus, varbūt detalizētāk, par ko tie ir ("interneta veikals" ir ļoti plašs jēdziens);

4. Portfolio: Kādā sakarā tur kaut kādi "Manis ģenerētie PHP kodi"? Tas arī darba devējam ir maz saprotami un bezjēdzīgi (pie tam vēl grūti salasāmi, tik mazos textarea sabāzti). Un tie piemēri vēl tādi triviāli...;

5. "Pabeigties Darbi" - gramatiska kļūda;

6. "Šeit var apskatīt visus manus darbiņus un nedarbiņus =]" no comments.

 

Dizains man personiski +/- patīk.

 

Es absolūti nezinu, cik labi Tu kodē, un es negribu lai tas izskatās kā piekasīšanās, vienkārši tā, mazi padomi.

Ja Tava mājaslapa ir vienkārši, lai būtu, tad sorry.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...