Jump to content
php.lv forumi

mixis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mixis

 1. Ko tu tur gribi validēt? https://www.eparaksts.lv/lv/privatpersonam/parbaudit-e-dokumentu/
 2. Loģika tiešam pieklibo, sadala divās tabulās, lai it kā būtu ātrāk, bet pēc tam join'o kopā, lai iegūtu n-reizes lēnāku risinājumu. Kaut ko es nesaprotu. 75K jau nav tāds apjoms, lai būtu problemas visu turēt vienā tabulā.
 3. Tas saucas tā, ka utf-8 simboli (divbaitīgie) tiek attēloti kā divi vienbaitīgie.
 4. var url = window.location.pathname + '?from=' + $.datepicker.parseDate('yy-mm-dd', $(".from").val());
 5. Pareizāk jau būtu izveidot divas tabulas, lai tabulu datu atbilstu 3NF
 6. Intresanti kuru dokumentāciju tu lasīji? Tur tak ir arī pilns ar gataviem testa piemēriem.
 7. Tāda sajūta, ka dažam labam vieglāk ir uzrakstit forumā, nekā pārbaudīt dažas pavisam elementāras lietas.
 8. RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d Ja būs fails vai direktorija, tad to ņems vērā vispirms.
 9. gadījumā nevajag vienkārši: $daudzums = array_count_values($_SESSION['ids']);
 10. tak pieglabā kaut kur vai ir vai nav vieksmīgi ielogojies un aktarībā no tā arī rīkojies
 11. .htaccess RewriteEngine on RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule ^(.*)$ index.php?url=$1 [QSA,L] un pēc tam php galā $_GET['url'] mainīgo apstrādā kā vien gribi
 12. mixis

  no 1 līdz 30

  Ja negribi, lai atkārtojas, pieglabā kaut kur jau izmantotos skaitļu un pie katras nākamās skirpta palaišana reizes tos izņem no pieejamo skaitļu masīva.
 13. mixis

  epasts

  Pēdējā laikā ar šo variantu lietoju. Strādā bez problēmām.
 14. Man ar nepatīk, ka pilnīgi neviens uzņēmums nekad nepiedāvā atalgojumu, bet prasa to darbiniekiem. Ja nosauca par daudz, tad "O tam gan ir sakapis galvā, mums tādu nevajg", ja par maz, tad vai nu priecājas, ka ir izdevies ietaupīt vai arī domā, ka nav izaudzis līdz uzņēmuma līmenim. Tad nu kandidātam ir jādomā, kāda varētu būt uzņēmuma vidējā alga un jāmēģina trāpīt mērķī. Kāpēc gan uzņēmums nevarētu uzreiz darbiniekam piedāvāt vakancei paredzēto atalgojumu? Tā atkristu daudzas domstarpības.
 15. Kapēc tu ar to nesāki?
 16. Es ar parasti lapas sistēmas tulkojumiem (laikam skaitās īsie) izmantoju gettext, bet lielie garie palagi, kas parasti ir administrējami no lietotāju puses, galbājas db.
 17. Kādi ir Header un POST dati?
 18. Nepārbaudīju vai strādā, bet pielaboju pašas acīmredzamākās kļūdas <?php $xml = simplexml_load_file("xml.xml"); $con = mysql_connect("localhost","root",""); if (!$con) { die('Nav iespejams pieslegties: ' . mysql_error()); } mysql_select_db("dienasgramata", $con); foreach ($xml->item as $item) { $id = $item ->post_id; $virsraksts = $item->title; $teksts = $item->encoded; mysql_query("INSERT INTO ieraksti(id, virsraksts, ievads, teksts) VALUES ($id, $virsraksts, $ievads, $teksts)"); ?> } ?> un vel klāt jāpieliek tas ko @rATRIJS raksta
 19. COOKIE's šadi izmantot būtu glīgi nevieta. Kur nu vel viņos turēt paroli.
 20. Varbūt der?: int array_push ( array &$array , mixed $var [, mixed $... ] )
 21. mixis

  Par programmētājiem.

  Laikam ilgi aizsēdējušies pamatskolā. :) Katru klasi divus gadus apguvuši, lai zināšanas nostiprinās.
 22. Pēc checklogin.php pāredirektē atpakaļ uz index.php lapu bet index lapā pārbaudi vai ir vai nav ielogojies un tad attiecīgi rādi vai nerādi tos input laukus.
 23. mixis

  Par programmētājiem.

  Vel jaapzinās, ka programmētājiem (un ne tikai viņiem) ir jābūt diezgan tuvās attiecībās ar matemātiku. Zinu vienu paziņu, kas tik ļoti bija sasapņojies kļūt par IT guru, jo tur viss esot baigi super, bet visus viņa mērķus aplauza matemātika. Tagad dara ko pavisam citu, to kas pašam patīk, un ir laimīgs, ka tik ātri atvērās acis.
 24. mixis

  Translate

  Vai ir vai nav jāpārstartē apache, tas ir atkarīts no konfigurācijas. Gettext ir parocīgs arī tādā ziņā, ka uzreiz pārslēdz visu servera lokāli un ir piejami jau lokalizēti datumi, laiki un viss pārējais.
 25. Varbūt, ka nemaz $_POST masīvā nekā nav.
×
×
 • Create New...