Jump to content
php.lv forumi

lapas atēlojums ne pa visu monitora platumu!


Sasa

Recommended Posts

A ja man vajag? Pēc tam toties nav jādomā, vai es šitam objektam uzliku 0, vai nē. Kas par optimizāciju un ātrdarbību? Vai klientam baigi kasti noslogos tas, ka browserim šad tad jāizdomā, kā elementiem kaut kas nomainīt? Čakars sanāk tikai pašam CSS rakstītājam.

Link to comment
Share on other sites

Baigi nenoslogos, bet tomēr tas ir lieki. Un ja ir daudz objektu tad iespējams pat kļūs pamanāms. Un arī tas nomaina daudzus "defaultos" marginus paddingus kurus varētu arī atstāt.
Ko nozīmē daudz objektu? Vienā lapā HTML standarti atšķiras no citas lapas un ir vairāk iespējamo tagu? Un kāda tad starpība, vai es mainu uzreiz visus, vai pēc tam katram atsevišķi ( nu ja es izdomāju, ka man katram objektam jāmaina, šajā gadījumā ne uz 0, bet nu vienam 3, otram 5, utt. )?
Link to comment
Share on other sites

Baigi nenoslogos, bet tomēr tas ir lieki. Un ja ir daudz objektu tad iespējams pat kļūs pamanāms. Un arī tas nomaina daudzus "defaultos" marginus paddingus kurus varētu arī atstāt.

Nav tādu margin'u un paddingu 'ko vajadzētu atstāt'. Ti ir katra browsera unikāli uzstādītie un vienalda ir jāņem nots. Tādēļ ir vienalga vai par selektoru izmanto * vai raksta visus izmantotos tagus. Atšķirība ir faktā ka vienkārši uzstādīšana tiek veikta arī neizmantotajiem tagiem un tiek, kuriem nav padding'u vai margin'u.

Visām formām listēm un pararāfiem ir atšķirīgi uzstādījumi dažādos browseros, tādēļ lai realizētu lapas dizainu tie ir jāreseto.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne vienmēr ir vajadzība "resetot" visus elementus un noklusētie ir ok. Līdz ar to jāpiekrīt localhero un viņa teiktais ir pareizs atkarībā no pārlūka neoptimālus CSS var just uz lapas renderēšanas ātrumu. Ļoti vienkāršs veids kā pamanīt "CSS lagus" ir piemēram mēģināt on the fly (onmouseover) mainīt tabulas rowu klases. Bet protams globālai definīcijai ir savs skaistums :)

Link to comment
Share on other sites

Joprojām nesaprotu par ko te ir tā lielā pišanās ?

Nepatīk mans kods - nelieto. Nevarētu teikt ka 4tru rindu izdzēšana ir apgrūtinoša.

 

Varbūt kāds aizmirsa kas rakstīts bija topikā

Kā es varu savu lapu ātri un bez problēmām iespiest monitora vidū un no abām malām atkāpties kādu gabaliņu.
. Tur nebija rakstīts "kādu resetu man lietot". Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...