Jump to content
php.lv forumi

Web Projektu Sponsoreeshana


G-Style

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kursh Tev teica, ka es prasu naudu? :)

Mayne es gribu sponsoreet.

Un ne jau projektus LV publikai.

Kaa arii lai kkaadu trackeri vai monitoru uzmociitu liekas mega-liidzeklus gan jau nevajag.

P.S Andrisp- es neemsu kaarteejais cs-ists,taapeec nevajag uzreiz taa.

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, esi konspirāciju teoriju piekritējs ? :)

 

Un draugiem.lv nemaz nav galvenais sponsors.

 

Tas vispār ir bērnišķīgi - nolikt kaut ko tikai tāpēc, ka tam ir saistība ar draugiem.lv. Pat nepasakot, kas tad tāds ir slikts tajos draugiem.lv ("Tā ir daudzu nenobriedušu pokemonu tusēšanās vieta" nav arguments).

Link to comment
Share on other sites

Tas vispār ir bērnišķīgi - nolikt kaut ko tikai tāpēc, ka tam ir saistība ar draugiem.lv.

Slikts --> Vinju darbibas stils.... (Informacija izplatas Ne tikai I-Neta, bet arii Realaa KOMERC videe....)

Nedoma ka man ir POKEMONA vecums... Gandriiz par 100% esmu parliecinats ka Esi Jaunaks par mani...

Paulinjsh --> Es neslimoju , Esmu to piedziivojis uz "Savas aadas"... ta kaa ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

andrisp --> nu ok. ok. [/flame OF] ...

Vien zinot draugiem.lv menedzmenta idejas & vinju pieeju...

----

Projekta ideju jau parlasiju.... tik tas ir derigs MAZIEM projektiem.... Ja buss patiesi Forsha ideja.... tad , kada garantija ka nepateiks.....

+ Vai izlasiji noteikumus???

+ Vai apskatiji kadas garantijas vinji dod?

----

Noteikumi : Pretendentam uz uzvaru jaiesniedz Bznes Plans uz 5-7 lapam (nu daudzmaz sakarigs apjoms)

Garantijas === 0 .....

Ja nu uzvaresi tad VARBUT !!! dabusi nelielu finansejumu... (50$ / ups to 500$) ..... (galvena balva 5K$$)...

----

Tatad , parejie parakstiis Ligumu, ka IDEJAS pieder Organizatoriem (Ja nevinee).....

-----

P.S. Tas tomer ir Bizzness....

---------------------------------------

 

Parlasi visu to uzmaniigak........

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...