Jump to content
php.lv forumi

Kādu hostingu izvēleties?


eM^

Recommended Posts

Klientam ir nepieciešama daudz vieta(apmēram 10-20 GB), MySQL, PHP, un vismaz 3 e-pasta adreses. Nezinu kurš ir tas stabilākais un nezinu arī tādu, kur būtu tik liela kvota pieejama. Galvenais lai hostings ir stabils. Cena nav īpaši no svara, galvenais lai ir augstāk minētās lietas.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Varam piedāvāt personīgo tarifu, ja vel ir vajadzīgs. Rakstiet uz info-at-garmtech.lv vai nu šeit.

 

Rakstiet, rakstiet - viņi pēc tam uz jūsu adresi sūtīs spamu. ;) Tikko pats vienu saņēmu (kaut gan neesmu pat viņiem nekad neko rakstījis, ne arī pierakstījies kaut kādā meillistē). Nu nekas - jau nosūtīju uz spamlist.lv

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

http://www.nano.lv/lat/hosting/ , Royal pakete. Pie kam, ticu, ja uzrakstīsi viņiem, tad iedos arī 20gb un nemaksās tas reiz 2.

Cik pats esmu izmantojis esmu bijis ļoti apmierināts. + Ļoti laba klientu apkalpošana

Pie telfona viens krievs ,bet latvsiki pārzin un var redzēt ka rūp tavas problēmas.

ISP controles panelis arī lieti palīdz visu konfigurēt pa savam

Link to comment
Share on other sites

Personīgi no pieredzes es ieteiktu freehostia :) visiem zināms un ļoti labas atsauksmes, ja nu vienīgi tas ka space - 200mb =/

 

PHP+SQL, + meils

njam tas vienīgi kā subdomain dodas, bet tu jau vari savā <.times.lv>, vai kkada cita redirekta ielikt url uz freehostia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...