Jump to content
php.lv forumi

GARMTECH.LV

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

About GARMTECH.LV

 • Rank
  Māceklis
 1. GARM Technologies turpina pārsteigt un iepriecināt savus klientus. Mēs esam pirmā kompānija no Latvijas, kura par hostinga iegādi sākusi bez maksas nodrošināt saviem klientiem GoogleAdwords kuponus. Pateicoties GARM Technologies, tagad katrs mūsu klients bez maksas varēs reklamēt savus produktus un piesaistīt jaunus klientus, izmantojot Latvijā populārāko meklētājsistēmu –Google. Pasūtot klasisko hostingu Alpha, Beta vai Gamma tarifi vai ASP.NET hostingu, jūs kā dāvanu iegūstat iespēju bez maksas reklamēties Google sistēmā 80 USD vērtībā. Lai saņemtu šo dāvanu, Alpha tarifs jāapmaksā
 2. Garmtech - stabils hostings. Uzņēmums ir nopietns - jau gandrīz 10 gadus tirgū. Klientiem patīk. Var droši izvēlēties.
 3. Varat precizēt informāciju (URL)?
 4. Tikai ja Jūs paši atļaujat (ar attiecīgiem permissijam) citiem lietotājiem lasīt vajadzīgo failu/direktoriju. Ja 'group/others' nevar lasīt failu, tad neviens nevarēs tos nolasīt, bet līdz ar to jūs paši varēsiet tos failus rediģēt, lasīt un palaist (piem. kā php failu).
 5. Ray: Jūsu Colocation pakalpojumus un 'datucentru' mēs tagad pārņemam no DIG Networks un ar to mums pagaidam ir maza ietekme uz to, ka arī mēs nevaram pilnība atbildēt par viņu veciem grēkiem. Man informēja ka Andis K. visu šo laiku (no servera piekļuves brīža) risina ar jums minēto problēmu un viss būs risināts, jo tas ir pagājušajā provaidera problēma. Ja jums ir problēmas ar komunikāciju (neviens neatbild uz zvaniem), tad varat rakstīt man taisni, bet gribu precizēt ka es pārstāvju GARM Technologies kompāniju, nevis DIG. Nākamajos mēnešos ir plānota infrastruktūras uzlabošana colocation
 6. domain: pro-hosting.lv e-mail: raimiks@gmail.com, domain@pro-hosting.lv Baigi labi. :-D
 7. Grey Wolf: /statistics/logs/error_log (vai Log Managerā). Mes varam pec pieprasijuma ieslegt allow_url_fopen (rakstot uz supportu), bet tas ir atslegts, jo _ljoti_ daudz scriptu uzlauzh ar nekorrekti uzrakstitiem include/require un labak ir 10tiem ieslegt neka restauret un tirit no virisiem 100. Bet galu galaa es rekomendetu izmantot socket funkcijas, bet tas ir jusu darishana. Nakoshreiz tos jautajumus labak sutit uz support (no) garmtech (punkts) lv, lai mums butu iespeja uz tiem atbildet. :) --- Par to "Java" apspriesto informaciju. Pirmkart un tas ir saprotami ka ASV cenas uz e
 8. 2,95 Ls/men. - http://www.garmtech.lv/lv/hosting/shared/
 9. Nezinu cik tas ir aktuāli, bet izmēģiniet mums - http://www.garmtech.lv/lv/hosting/ (Plesk panelis). Nesen bija tarifu diska vietu palielināšana. Līdz ar to ir interesantas akcijas un piedāvājumi. Ja kaut kas neapmierinās - 30 dienu laikā varat izdarīt moneyback (naudas atgriešanu).
 10. Rich Bitch: Lūdzu vairāk konkrētas informācijas - vismaz domēna vai firmas nosaukumu. Bez tā saruna ir pa gaisu. Pēc tam man arī būtu interesanti uzzināt kas mums gļuko un cik bija downtime. :)
 11. Liekas ka tas ir viens no nepilngadīgiem, kuri sākumā terorizē sapportu ar lūgumiem uzstādīt torrent trackeri, pēc tam izmainīt viņā kaut kas, bet pēc tā sūdzas ka nevar normāli pārnest skriptu no mājas datora uz serveri un "brīžiem down un kko gļuko". Mēs apkalpojam simtus kompāniju, kuras vairāk kā apmierināja mūsējs darbs. Ieskaitot tos, ar kuriem mums ir parakstīti atsevišķi premium SLA.
 12. Var piedāvāt mūsu pakalpojumus - http://www.garmtech.lv/lv/hosting/shared/
×
×
 • Create New...