Jump to content
php.lv forumi

Manuaalju tutorials web lapa


G-Style

Recommended Posts

Nesen saaku veidot manuaalju lapeli: tajaa tiks apkopoti visi manuaalji vienkopus lv val.

Domaaju daudziem tas buutu noderiigs resurss :)

Tachu nav ne mazaakaas nojausmas kaa veidot kategorijas\apakskategorijas peec kaada parauga piemeera.

Varbuut kaadam ir kaads piemeers,padoms?

Domaaju 2 galvenajaam kategorijaam butuu jaabut Software un Hardware.

Kaa taalaak?

Paldies jau ieprieks par atsauciibu.

P.S Varbuut kaadam ir zinaami kaadi resuri,vai ir aizkeerushies kaadi manuaalji?

Link to comment
Share on other sites

Nesen saaku veidot manuaalju lapeli: tajaa tiks apkopoti visi manuaalji vienkopus lv val.

P.S Varbuut kaadam ir zinaami kaadi resuri,vai ir aizkeerushies kaadi manuaalji?

Super !!!!

Varu piedaavat manuali no Veljas masinas un gludeklja... (gan paveci, bet varbuut noderees...)

P.S. IMPHO manualji noveco paraak aatri.....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nesen saaku veidot manuaalju lapeli: tajaa tiks apkopoti visi manuaalji vienkopus lv val.

Domaaju daudziem tas buutu noderiigs resurss :)

Tachu nav ne mazaakaas nojausmas kaa veidot kategorijas\apakskategorijas peec kaada parauga piemeera.

Varbuut kaadam ir kaads piemeers,padoms?

Domaaju 2 galvenajaam kategorijaam butuu jaabut Software un Hardware.

Kaa taalaak?

Paldies jau ieprieks par atsauciibu.

P.S Varbuut kaadam ir zinaami kaadi resuri,vai ir aizkeerushies kaadi manuaalji?

Apsveicama doma veidot šāda veida projektu

Link to comment
Share on other sites

Un vispaar mekleeju cilveekus,kas man gribeetu paliidzeet sajaa projeakta izveidee ar koda rakstiishanu.

 

Vispirms kārtīgi nodefinē projekta mērķi. Un tad padomā vai vispār vajag (ar domu - vai no tā būs kāda jēga).

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ?

 

PS. Es nesaku, ka nebūs, bet gribu dzirdēt pamatojumu no tavas puses. Kā arī ko tu tieši iedomājies "Manuaalju lapas" ? Kas tur īsti būs ? Es piemēram vairāk uzticos manuāļiem, kas atrodas oriģinālajās vietās (php.net, mysql.com u.c.), jo tur tomēr ir aktuālākā informācija. Vai vispār ir jēga dublēt informāciju ? Kā arī, vai labāk nebūtu mēģināt investēt savu darbu kādā unikālākā un noderīgākā resursā ?

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Nē nu nevaig sabeigt cilvēkam domu pašā pamatā..

Faktiski tikai tāpēc letiņiem ir baigi maz jēdzīgu projektu un dalība arī citos kopprojektos un tikai tāpēc ka pārējie (kaut paši neko nav paveikuši) sāk "apriet" pirms vispār vēl kaut kas ir noticis. Paskatoties, piemēram, uz igauņiem vai lietuviešiem - viņi ir N visādos opensource projektos.. Lielākajai daļai *ix distributīvu (suse,rh,ubuntu) ir tulkojumi, bet latviešu valoda - nevienā (izņemot varbūt kaut kādus pāris lokalizētos). Brīnums ka Skypē ir parādijusies katviešu valoda.

 

Labi var jau teikt ka "komjunitijs" mazs (lai gan php.lv ta kaut kā piemēram veseli ~2.5K ir sareģistrējušies) un tiem kam vajag to visu var izlasīt citvalodu resursos, bet nu man personīgi ļoti nepatīk, ka cilvēku sūta 3 mājas tālāk ar kaut kādiem tējkannas manuāļiem.. šis nav jautājums "Kā man uztaisīt CS serveri?" ..

 

Tākā mans viedoklis - ja ir laiks un vēlēšanās taisi augšā .. Jo vairāk būs dažādu resursu jo vairāk atsijāsies tie kuri būs kvalitatīvi un noderīgi. Pie kam ja ne citiem tad pats gūsi pieredzi un zināšanas..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...