Jump to content
php.lv forumi

solarf


tzm

Recommended Posts

tmpjail, ne tikai viena daļa, bet viss kopumā, jo firma ir reģistrēta uz viņa vārda

 

Tas viņu piedāvātais datu centrs ir "izcils" - tā saucamajā "akvārijā" :D

Apsardze burvīga...

5 hopi no LIX... ar brīnišķīgiem 34 - 81 ms ...

Edited by Zvērs :P
Link to comment
Share on other sites

1.) Ir prasības

2.) uztaisa sarakstu ar hosteriem

3.) pārbauda infu (ping un etc)

4.) izvēlas vai nu pēc price/perfomance, vai cenas, vai perfomance

 

Muļķīgi viena topika robežās spriedelēt - s*kā vai nes*kā

Link to comment
Share on other sites

tmpjail, Zvers :P, ka vispar var kautko spriest par to ko vispar nezini un nekad neesi redzejis un dzirdeejis ?

1) firmas ipashnieks nav tikai lizards, un vinjam tur nav noteicosha loma

2) internets ir pieslegts labs un ir 2 hopi lidz lixam caur lattelecom transportu - 300garantetie mbit - man liekas ka diezgan neslikti prieksh videja izmera datucentra

3) musu objektu apsargaa fiziski, apsargi no uznemuma Šķēps un Vairogs, tatad pie ieejas sezh apsargs + uz nakti tiek ieslegta apsardze, ka ari telpas atbilst ugunsdroshibas prasibu normam.

 

Zvers :P, esi parliecinats ka 30-80ms ? musu datucentru ir izveleejushies tadi projekti ka gamerx.lv, cs.4id.lv, evil.lv un ari tagad gamers.lv - lielakais cw/pub serveru tirgotajs Latvijaa, kuriem tieshi ir svarigs MS, jo pingam ir noteicoshaa loma counter-strike serveru darbibaa.

 

Hackerman - droshi raksti man skype ja ir kadi jautajumi: dedicated_

 

Btw, lizards tur nav vienigais un nenosaka uznjemuma politiku

Link to comment
Share on other sites

jea rait, un es esmu rūķīts no meža.

 

domā reāli čali, iemest kasti savā kābūzi nav tas pats, kas uzturēt konkurēt spējīgu serveri. apsardze ? mjaa lol

 

Esi bijis pie mums ?

Vai varbut esi kada superkruta interneta pakalpojumu uznemuma ipashnieks ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ko Jūs varat dirst? Tāpat Jūsu saitus neviens netaisās fiziski zagt (neticu ka jums pieder one.lv inbox.lv vai draugiem.lv)! Tā ka pietiek ar 1 pavecu apsargu, kurs būtu spējīgs uzspiest trauksmes pogu + videokameras (patiesība nafig arī tās). Vai kāds ir kaut ko dzīrdējis, ka kādā datu centrā Latvijā ir aiznests kaut 1 kompis?

Edited by torrentz
Link to comment
Share on other sites

Protams, varbūt kautkāda firma nospļautos par to, bet ja privātpersona... Piemēram cilvēks tur aiznes savu kasti, viņam neko dižu nevajag, drošivien kautkādu spēļu serveri vai kko tml. Un gribi teikt, ka tāds cilvēks nebļautu, ka viņa pc tā vienkārši vienā diena pazūd? Ja tam cilvēkam būtu kāda mājaslapa/blogs, visticamāk, ka viņš par šo atgadījumu vismaz tur ierakstītu. Un tālāk tas viss jau pats aizietu...

 

Kā arī runājot par tām "lielajām kompānijām" - tiem jau tie svarīgākie faili. Kas notiks, ja viņu maksājumu sistēmu pazaudētu?

 

Izskatās, ka tu nezini, kas un kā notiek lielās (starp) kompānijās.

 

Kur ir tā robeža, pēc kuras skatās "liels vai mazs" ? :) Solarf tu uzskati par lielu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...