Jump to content
php.lv forumi

Scriptu/tempelišu/portālu/iamges/pamācibu glabātuve...


-=HELLBENDER=-

Recommended Posts

Sveicināti...

Izveidoju ftp serveri kura maximālais lielums ir 5gb... Tiklīdz kā pārsniegs 5gb, dzēsīšu ārā visus failus kurus vairs neviens nekača...

 

Tad nu tā...

 

Adrese: ftp://xhx.oo.lv/

Online laiks: no rīta līdz naktij...

Upload ierobežojums - 5gb

1 faila maximālais lielums - Unlimited

maximalais savienojuma skaits - 30 (speedtestos uzraada ka upload ~50mb tape domaaju ka daudz nevajag jeb nepavilks...)

 

 

Domāju ka 5gb nekad nepiepildiisies... Jo tas nav ne speeles ne filmas, u.t.m... Just texti XD

 

ja nu ir problemas, raxtat man skype - hellbender113

 

 

ftp://xhx.oo.lv/

Edited by -=HELLBENDER=-
Link to comment
Share on other sites

Spams?

 

 

btw

 

Upload ierobežojums - 5gb

1 faila maximālais lielums - Unlimited

 

Kā 1 faila lielums var būt neierobežots, ja kopējais atļautais ir 5GB?

Tad jau es tur varēšu glabāt savas dvd9 filmas, kuras pārsniedz tos 5GB? :)

 

btw kāds ir tā pasākuma mērķis? Ja tu tiecies pēc tā, ka lietotāji saliek tur failus.... Nu labi, šie tur sametīs viskautko. A līdzko būs tie 5GB tu uzreiz dzēsīsi ārā. Da kāda jēga viņiem tur ir kautko uploadot? :D Piemēram, esmu viens (izšķirošais) lietotājs. Pieņemsim, kādu laiku tur jau ir lietotāji vadījuši kautko.... Tagad atnāku es, uploadoju savu filmu un ir tie 5GB. Nākamajā dienā skatos - fails vairs tur nav. Interesanti, ne? :D

 

edit: nebiju iedziļinājies topika nosaukumā, ka tur glabā skriptus etc.

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Nu **** tu izlasiiji visu??? Vismaz topika nosaukumu izlasi!!! Kaa ar templateem/scriptiem vsp var sasniegt 5gb???es salaadeeju 300php scriptus un 334 web templates.. Uzmini cik vinji visi kopa aiznjem? 108mb.... tad jau tur vajag 5000scriptus lai sasniegtu 5gb... Bet nu shaubos ka kaadam tik daudz ira... Pat jums visiem kopaa.... Tas pac ar templateem... 1 template aiznjem 500kb... Luudzams veelreiz izlasiit topika nosaukumu!!! tas nav nekaads lielo failu ftp.. Tas ir par un ap weba ftp.... DALECA? Durak...

Link to comment
Share on other sites

tagad tas ef-te-pe nav pieejams... tātad tu jau izgāzies pirmajā dienā un vari iet bekot ar savu xhx...

Šaubos, ka tas vispār kādam vajadzīgs... Internetā VISS JAU IR... atliek tikai ierakstīt google keywordu.

 

Pat tu būdams kruts koders neizmantosi to pat uz 0.1% ...

Link to comment
Share on other sites

-=HELLBENDER=- --> ha a tavupraat kam domaata (i) teiksim RapidShare?

MegaUploud utt.... ???

Un ko dariit lietotaajam ja peksnji ievajagaas to failu kad nav Online laiks?

+ 5 Gb musdienaas ir smiekliigi maz.... 1 DVD (vienpuseejais ) + kaadi ssikumi...

ja piedaavaatu servera vietu 5 Tb tas jau buutu stipri nopietni...

+ 400Gb disks (viens pats ...) kaa garanteesi datu droshiibu (no tehniskaam kljuumeem)

Taa kaa piedaavaat failu glabaashanu ... hmmm manupraat neperspektiivi .....

(kaa jau mineeja ja nevari nodroshinaat Daudzus Tb... kopeejo vietu....)

edit: vispaar jau Riits saakas plkst. 8:00 (vismaz) nevis 11.00 kas jau ir gandriiz pusdienlaiks....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

TAS IR SCRIPTU FTP SERVERIS!!!

hotscript.com ;)

Bet kaa tu iedomaajies tur kautko sakartot?

smuki nosaukumi?

Script_nr_1.php ... scripts_nr_2.php ... IMPHO nav liels Jeegas...

Lielaas programmas (scriptus) taadus kaa PHPMyAdmin ... ? kam tas vajadziigs?

Uzraksti maatei googlei... un vinja visu pastaastiis...

Scriptu serverim buutu jeega ja ir Labi apraksti kas ir kas + 24h onlinee.....

nevis kautakad --> nezin kad

Link to comment
Share on other sites

-=HELLBENDER=-, ir jau labi, ka tu mēģini visādas šādas lietas darīt, bet padomā: ftp nav īpaši ērts skriptu uzglabāšanai (nevar meklēt, piem). Tu arī nepiedāvā 24 darba laiku. Kā arī tā kā viss tas notiek uz tava mājas kompja (es pieņemu, spriežot pēc darba laika), tad man vienkārši nevieš uzticību, ka tas pasākums noturēsies ilgāk par mēnesi, pat arī jā kāds izmantos viņu.

 

PS. Un kā jau Grey_Wolf teica - Internetā jau viss ir pieiejams.

Link to comment
Share on other sites

HEEEELP, nemāku atrast REPLY pogu. Māku tikai bezjēdzīgas QUOTEs taisīt!

 

 

Domaaju ka notureesies diezgan ilgi! (vairaak kaa gadu) Un iespeejams ka visu muuzhu XD (ja buus atsauciibas)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Uzliekam kādu BSA aizsargātu softu uz attiecīgā servera, zvans BSA un pasākums aizveras :)

 

Ja tā nopietni - es nedomāju, ka ir pareizi publiski reklamēt vietu, kur tiek glabāti zagti skripti. Lai arī tie ir tikai skripti, manta ir un paliek zagta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...