Jump to content
php.lv forumi

PHP mainīgie un TPL


Recommended Posts

Sveiki! Cenšos iztulkot CMS'am failus uz lv/eng/ru valodām! Problēma tāda, ka nepārzinu TPL vqalodu(vai kas nu tas ir), un nevaru saprast, kā lai php mainīgos iebāž .tpl failos, lai viņi parādītos tāpat kā php skriptā! Respektīvi man vajag inkludot lang.php failu un iekš .tpl faila vajag lai,teiksim, $kautkas aizstājas ar kautkas, kas ir nodefinēts inklūdotajā php failā! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ko tur nesaprast?

 

main.php

 

<?php

include 'tavs.php';
include 'tavs.tpl';

?>

 

tavs.tpl

Sveiks, <?php echo $userName; ?>!

 

ta jau es meginaju bet nevella nesanak - @index.php

 

include("include/lv.php");

un,lai kas tas nebūtu STemplate::display('index.tpl'); , bet tas inklūdo to tpl!

 

@index.tpl

 

<td class="bold_blue_large"><A href="{$baseurl}/video.php"><?php echo $INDEX_watch; ?></A></td>

 

Un nevella neizpildās, kautgan @ lv.php ir nodefinēts $INDEX_watch = "Skatīties";

Link to comment
Share on other sites

Noskaidro, kas tā par template sistēmu un sameklē dokumentāciju. Ja tā ir kaut kāda custom sistēmiņa tieši šai lapai, tad gan neviens tev priekšā pateikt neko nevarēs, neredzot reālu kodu kā viss ir implementēts.

Link to comment
Share on other sites

No0ne --> Es arii gribu zinaat par taadu valodu kaa TPL ;)

 

Lojoti daudz pashi taisa vienkaarshu tmplatu sistemu.... izmnto paplasinaajumu PHP un beikta baale.... jo diezvai tai sisteemai 100% jaabuut paplasinaajumam tpl...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...