Jump to content
php.lv forumi

failu uploaderis, ladejot rada cik uploadots!


janisetnies

Recommended Posts

Sveiki, saprotu ka ši tēma ir simtiem reižu aprunāta, pašam taisīt negribas, neprotu, meklēju kādu free scriptu failu uploaderim kuram būtu šādas funkcijas:

1)Var pievienot *.jpg , *.gif , *.zip , *.rar , *.doc formāta failus!

2)Vienlaicīgi var piemēram pievienot 5 bildes un spiest tikai tad upload!

3)Ļoti gribas lai kad lādē failu rāda cik vēl atlicis līdz upload beigām

Tādas tās manas vēlmes!

 

Pus google.lv izmeklējos, bet tā arī tādu neatradu, vai nu pa daudz funkciju vai nu pa maz funkciju!

Jautājums sekojoš: Vai kāds nezin kur dabūt šādu free script, varbūt var palīdzēt uzkodēt, vai arī pastāstīt ar kādām funkcijām un kā visu apvienot un tad es pats varētu kaut ko maiģināt, bet tas būtu sliktākajā gadījumā, jo ļoti vajag šo mantu!

Paldies jau iepriekš tiem kas palīdzēs!

 

EDIT: Un aizmirsu patiekt ka vēlviena vēlem ir lai kad fails, faili ir uploadoti, katram parāda adresi kur viņš atrodas lai varu iekopēt un iedot citam, piemēram bildi apskatīt!

 

P.S Admini šo topiku varētu pārcelt uz "PHP un PHP :)" sadaļu!

Edited by janisetnies
Link to comment
Share on other sites

Tīra PHP nav.

Ir:

- PHP pači (forumā liekas apspriests)

- Java aplets

- iespējams ar jaunāko Flash arī var

 

PS: es šaubos, ka tu atradīsi tieši to, ko prasi... jo parasti Upload-formas ir īpaša fīča, un konkrētā uzdevumā realizācija atšķirās. Tā nav universāla lieta. Tā kā velti nemeklē, bet sāc studēt šo lauciņu vai arī samaksā kādam

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Nu, lieta tāda ka so uploaderi negribu izmantot komerciāliem mērķiem bet gan ģimenes, radu vajadzībām!

Paņēmu to bubu iedoto kodu, sapriecājos jau baigi, bet nestrādā! Šāds erors:

Fatal error: Call to undefined function: apc_fetch() in /var/www/html/upload/uploader.php on line 3

Link to comment
Share on other sites

Ja tev vajag 'ģimenes un radu' vajadzībām, tad kapēc ierobežot faila paplašinājumus?

 

Kā to saprast? Domā šo: "1)Var pievienot *.jpg , *.gif , *.zip , *.rar , *.doc formāta failus!" ? Ar to biju domājis, lai vismaz tādsu failus var pievienot, ierobežojuma var nēbūt, galvenais ka šos piecus formātus var uploadot, pārējie var būt var nebūt! Tad kāds var pateikt, kas tas pa eroru un ko viņš no manis grib?

Edited by janisetnies
Link to comment
Share on other sites

Paņēmu to bubu iedoto kodu, sapriecājos jau baigi, bet nestrādā! Šāds erors:

 

Pirmo linku tur izlasīji? Kad to izlasi, tur uzspied uz pirmā linka Installing sadaļā (to oranžo here), un izlasi arī to, kas tur rakstīts.

 

Kāpēc neviens negrib dokumentāciju lasīt...

Link to comment
Share on other sites

bubu... te taa ir.. esmu arii dazus manualus rakstijis.. beigas ka cilveku aizsutu uz to.. un vinjs veel jautaa pashus pirmos jaut.. no manualja.. tad es saprotu.. ka tas cilvekas nemak lasiit!!

 

 

Taapee luiudzu miiljie cilveeki!! KAD JUUS BEIDZOT IEMACISIETIES IZLASIT DAUDZ KO PASHI!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirmo linku tur izlasīji? Kad to izlasi, tur uzspied uz pirmā linka Installing sadaļā (to oranžo here), un izlasi arī to, kas tur rakstīts.

 

Kāpēc neviens negrib dokumentāciju lasīt...

 

Nu es tā sapriecājos, ka pat nepaspēju apskatīt bubu pirmo iedoto url! bubu tu manas acīs esi dievs, zinu dažus paziņas, draugus kuriem Tu arī esi palīdzējis un paldies tev arī šoreiz!

 

P.S Varbūt kāds zin kur serveris.lv hostingam iekš FTP paslēpts tas php.ini fails?

Edited by janisetnies
Link to comment
Share on other sites

Tev diez vai serveris.lv administratori atļaus pašam čakarēt servera php.ini failu. Visdrīzām viņiem ir viens šāds fails uz visiem klientiem, tāpēc arī viņi paši tikai to maina, un nevis kuram katram dos tur visu sabojāt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...