Jump to content
php.lv forumi

PHP un vai tam ir norādes


Sasa

Recommended Posts

Es te izdomāju veinu kā varētu realizēt komentāru pievienošanu ar txt failu palīdzību, bet būtu labi ja var'tu izmantot norādes uz teksta failiem.

Tas būtu kaut kādā veidā piesaistīt katrai bildei savu konkrēto teksta failu un ja teik uzspiests uz bildes tad atveras arī teksta fails ar kommentāriem.

 

Varbūt kaut ko tādu var savādākā veidā realizēt, bet tagad 0:24am nekas prātīgs galvā nenāk!

Link to comment
Share on other sites

Vai arī vienkāršāk sauc bildi un teksta failu ar vienādiem nosaukumiem (bet ar dažādiem paplašinājumiem, protams). Var arī saukt vienādi, bet tad likt divās dažādās direktorijās (bildes un teksts, piemēram).

 

Un es galīgi nu neredzu analoģiju ar C pointeriem.

PHP nav C norādes, bet ir C++ veida references. Piemēram:

$a = 1;
$b =& $a;
$b = 3;
echo $a; // izvadīs 3

Link to comment
Share on other sites

bet tagad kad man tā ir kā es varu sataisīt tā ka ja uz bildes nospiezhu man atveras bilde un kopā ar to teksta fails?

 

edit:

 

URL man iskatās šādi :

index.php?id=anime&viewgal=3&viewimg=5

 

edit:

 

echo"<blockquote>";

if ($viewgal==1 and $viewimg==1){
include'gallery/1/1_1.txt';
}

echo"</blockquote>";

 

šitais variants strādā, bet man vieglāk pakārteis nekā šito atkārtot šobrīd sanāk 50 reizes jātkārto (jo tagad man ir 5 lapas un katrā lapā pa 5 bildēm) un, kas man par koda palagu izvērsīsies un, kas notiksies tad kad nāks klāt vēl un vēl bildes!

 

varbūt ir kāds cits variants kā šo visu var automatizēt!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Ja pats liec taas bildes klaat tad apmeram shaadi:

kaa jau bubu mineeja izmanto failiem vienaadus nosakumus ... VAI vienadus identifikatorus....

 

bilde1.jpg

tekstc1.txt

sajaa gadijumaa identifikators buus skaitlis 1

taalak jau vienkarshi

 

// uzgeneree celju 
$celjsh='direktorija......../kautkas/tekstc'.$_GET['viewimg'].'txt';

// includo ar parbaudi ( include vispar var atgriest vertiibu ....)
$parbaude=@include($celjsh);

// parbaude vai nav kljuda
if($parbaude==FALSE)
{
 echo 'Bla bla bla Shitais nava .... utt...';
}

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Sasa --> kur probleema?

pie pildes pievienoshanas dari apmeram shaadi

direktorijaa kur jaievieto taa bilde parbaudi vai bilde ar taadu numuru jau nav...

ja ir tad piekaiti +1 atkal parbaudi ... tikmer kamer taada nosaukuma nav.....

tikai tad pieseivo to bildi ... un ar taadu pashu nosaukumu izveido txt failu....

 

Ja kopeesi caur FTP tad visaadi var sanaakt tapeec labaak uztaisi bilzu pievienoshanu caur http ... tas ir izlaizot vinju cauri PHP ...

Pluss ir taads ka saadaa veidaa vari uzreiz uzgenereet arii mazaas bildiites un parkontroleet lielaas bildes izmerus.....

teiksim lai nav par lielu un arii lai nav mazinja......

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...