Jump to content
php.lv forumi

Kāds labāks hostings?


WeeMAN

Recommended Posts

a ir ari kadi citi veidi ka maksaat bez krediit kartes par hostingu???

piesoli viņiem VIP statusu savā trackerī! :)

 

bet ja nopietni, vai tiešām nepietiek ar lettiņu hostinga kantoriem, tie takš te visādi mums ir - sākot no tādiem, kur par zelta zivtiņu dabūsi vietu uz kastes zem rakstāmgalda, kas pieslēgta pie guļamrajona provaidera un beidzot ar kkādiem iekš atomkara bunkuriem. vajag tik pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

ja iesāksies karš, tad vecs bunkurs nepalīdzēs. :)

 

Tas ir šausmīgi - kā gan es tādā gadījumā atomkara laikā varēšu sēdēt draugos un rakstīt blogos, ka iebrucēju armija mūs neMīL? Kā gan es internetā pasūtīšu picu? Kur es kačāšu filmas garajiem, tumšajiem vakariem ierakumos?

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot atomkara bunkurs ir minuss, nevis pluss.

Kaapeec miinuss?

praktiski visu gadu vienaada T ... ja bunkurs bijis paredzeets advanceetiem (valdibas) cilvecinjiem ... tad parasti 2 ieejoshie elektriibas kabelji

( no 2 dazaadaam apakstacijaam) .

Kaa arii speciala telpa diizelim.

Kuraas citaas telpaas (ja vien taa nav atseviskja eeka) vari legaali uzstaadiit dizelgeneratoru?

 

Mazliet lielaaka droshiiba ka kaads tos dzelzjus neaiznesiis (nu ja gribees tad protams....)

Kur miinusi?

Link to comment
Share on other sites

ja gudrais GARMTECH būtu bijis tajā "vecajā bunkurā" tad gan jau ka tā nerunātu.

un par atombunkura priekšrocībām:

* nav logu, līdz ar ko ieeja bunkurā ir tikai viena

* neapdraud tādas dabas stihijas kā viesuļvētra, etc.

* paaugstināta drošība pret ārpusē novietotām sprāgstošām mašīnām

* nodrošināšanās pret "jūsu mājā ir ievietots spridzeklis, steidzami nepieciešama evakuācija"

 

ok, protams, liela daļa pie mums iespējams nekad nenotiks, bet, ja tiek hostēti tādi servisi kā inbox.lv un draugiem.lv, kā arī banku serveri un citas svarīgas lietas, tad manuprāt ir ļoti būtiski izslēgt visus šos faktorus. protams, ja hostē lapas pa 2ls/mēn. uz desktop miskastēm, tad par to visu var nesatraukties.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...