Jump to content
php.lv forumi

Widows vs Linux


tk1

Recommended Posts

Sveicināti..nu beidzot esmu uztaisijis ko maz daudz nopietnu..bet ienāca doma galvā ka varētu Windowu uz Linux distributīvu

nominīt, tātad ar linuxu pasu kā tādu esmu pazīstams bet tomār kādu linux distributīvu

prieks weba izmantot..??..Pectam nāk jauntājums kā es tgd IPB forumam varētu uztaisīt backup lai ari uz Linuxa visi raksti paliktu + vai nav kāds jav sakombinēts appserv vai kas līdzīgs uz linux jo to kādu laiku atpakaļ meklēju bet neatradu un linuxam atmetu ar roku.. Ceru sapratāt, jav iepriekš paldies.. ;)

Edited by tk1
Link to comment
Share on other sites

runajot par web lapam nav svariigi vai tu vinjas taisi uz win un izmanto zem *nix vai otraadi.... Ja kods nebuus liiks (preciizaak failu celji...)

tad ir pilniigi vienalga...

taapat ir ar SQL ... tikai sajaa gadijumaa neparnes kaa failus bet gan kaa DB dumpu..... (backupu)...

P.S. Ljoti daudzi vedo lapas uz Lokalaas mashinas kur ir WIN (arii testee) , bet izmanto uz servera kur ir *nix... Driizaak parupeejies lai sakristu SQL un PHP versijas... (taadas pashas kaa uz taa kur testee, bet arii tas nav tik svariigi)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...