Jump to content
php.lv forumi

PHP izpildīšanās ātrums


4e4en

Recommended Posts

Viena rindiņa vs daudz rindiņu - praktiski nekādas atšķirības (tb tik minimāla, ka pat izmērīt nevar).

Daudz php bloki iekš html koda vs viens liels php bloks iekš kura daudz echo ar html kodu - ja html kods ir vairāk nekā php kods, tad pirmais variants būs ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

izmanto PHP enkoderi - starpību vispar tik pat cik nejutīsi, starp skriptu "struktūru", bet izpildīšanas ātrums gan būs krietni lielāks ... (izņemot lielos klučus ar echo, kā jau bubu minēja)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Vienkarši izveidoju vienu skriptiņu, kas Sapako PHP kodu, lai vieglāk būtu uzmaukt uz servera....

 

uztaisa arhivu ar visiem uploadojamajiem failie( automatikski no viņīem izvāc visus komentus & liekos speisus & enterus ), un izveido vienu atarhivetaja failu, un visu iemauc beigas zip arhiva :)

 

ja vajag, varu padalīties...

 

varbūt

Edited by 4e4en
Link to comment
Share on other sites

nekas šitam netiek šifrēts, tikai padara grūti lasāmu & labojamu, jo lielākoties visa informācija atrodas uz dažām rindiņām...

 

Bubu> kā ir ērtāk? uzmaukt 2 failus, kuri sver 2.5 mb & 200 kb, vai arī ~ 1500 failus, kuri kopā sver ~ 11 mb?

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> Delfins nedomaaja koda 'samukljitaajus', bet gan enkoderus... kas , parversh PHP kodu daljeji par binaru...

lidzarto atrums pieaug...

ir vairaakas firmas kas ar to njemas , skjiet ka viena no vadoshajaam ZEND....

edit:

4e4en --> un ja kautko fiksi vajag pielabot/pamainiit?

sitas atgadina Komunistisko pieejau ;) Radam grutibas lai velaak taas varoniigi parvareetu ;)

un par upladu par 2 vai 20 Mb ?

Godiigi sakot Man personiigi vienalga vai 50 sekundes vai 5 minutes... es pa to laiku varu Aiziet iedzert kafiju...

Un arhiveshana arii aiznjem laiku, taatad man faktiski jabuut klaat visu laiku :(

a taa ieselektejam visu palaizjam kopeet un ejam kafijot/piipot ....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

šim te uzdevums ir nevis kautkādā mistiskā veido nosargāt izejas kodu, bet padarīt vieglāku viņa izplatīšanu, umānīšanu (uz servera)

 

andrisp, tāpēc gala failā ir iekšā neliels skripts, kuru palaižot tiek atarhivēts viss arhīvs

 

cik es skatījos, tas man ietaupa laiku, ja man vajag ~ 30 min, lai uzspiestu tos 11 mb augšup caur ftp (pat ar 4 vienlaicīgiem pieslēgumiem), tad man izdevīgāk ir izmantot tādu tūli...

Link to comment
Share on other sites

andrisp, tāpēc gala failā ir iekšā neliels skripts, kuru palaižot tiek atarhivēts viss arhīvs

hm tu vispar izlasiji ko vinsh jautaaja?

Reali cik hostetaaji tev ljaus palaist izpildamos failus uz savas kastes???

labi ja 0,01 % tas ir 1 no 1000 ....

taa kaa...

+ ja tev ir tikai FTP kaa tu to failu palaidiisi????

(ja pie PHP uzliksanas nav ieslegts ZIP atbalsts...)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...