Jump to content
php.lv forumi

Kuru no šiem pakalpojumu piegādātājiem izvēlēties, kādas atsauksmes?


Toivo

Recommended Posts

nu man arī ir mājas dsl, kompl 2. skaidri un gaiši rakstīts - down max 5mbit up max 512kbps, kas arī reāli ir ~560kb/sec down un uploads max 60kb/sec, kāpēc 30kb/sec gan anv skaidrs, taču īpaša aršķirība starp 30 un 60 nav. reāli vidējais pa latviju man arī ir 50kb/sec uploads

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

serveris ir ir pirkstu mētātāji. kaut kad pasen, kad mētājās man viena kaste vernetā bij jāiet kaut kas jānomaina tam dzelzim... skatos - blakus stāv noplukusi kastīte ar uzlīmīti - serveris.lv un visi admina dati (lai serveru turētāji var atrast starp tām miljons kastēm vajadzīgo). atcerēdamies, ka serveris.lv reklamējas ar daudziem saviem serveriem uzreiz metu acis apkārt skatīdamies vai vēl kāda kaste nav, bet tā arī nespēju atrast :)

 

Es esmu diezgan drošs, ka neviens no serveris.lv serveriem nestāv vernetā... Bet pieļauju iespēju, ka kļūdos. Lielākā daļa serveru ir deacā.

Link to comment
Share on other sites

jā, esmu pārīti datateks serverus tur redzējis. cik sapratu, ta datateks i tas pats serveris.lv.

 

Nu, tipa - firma tā pati, bet principā tur ir cilvēki, kas nodarbojas tieši ar serveris.lv adminsitrēšanu, viņi tad arī zina, kur kurš serveris atrodas. Es tikai tik daudz, cik pīppauzēs tiek pļāpāts. Anyway, neoftopikosim pārāk Toivo topiku. Atvaino, Toivo.

Link to comment
Share on other sites

he.. interesanti, ka www.serveris.lv velk uz deacu, bet serveris.lv uz vernetu. nu tas pēc traceroute.

btw sāku atcerēties, ka man liekas arī deacā "viens no" serveris.lv "serveriem" tapa manīts, bet neapgalvošu šito, lai gan protams treiss vienam servam iet uz deacu.

Link to comment
Share on other sites

he.. interesanti, ka www.serveris.lv velk uz deacu, bet serveris.lv uz vernetu. nu tas pēc traceroute.

 

Tas tāpēc, ka serveris.lv treiso pašu vecāko kasti (ns.serveris.lv, ja nemaldos), bet www.serveris.lv ir uz ns2.datateks.lv.

Spriežot pēc Tavām vīpsnām, hmnc, šķiet, ka Tev serveris.lv liekas kā viena, divu džeku uzņēmums kaut kur purčika dzīvoklī, kas hostē labi ja 50 klientus uz pāris parastajām kastēm... Tas mani nedaudz izbrīna, jo uzņēmums tomēr nav vairs jauns, tomēr turpmāk ņemšu vērā, ka eksistē arī šāds priekšstats, un rēķināšos ar to.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc uzreiz purvčikā? agrāk hostēju pāris projektus pie viena diezgan populāra hostera (atļaušos neminēt tā nosaukumu) - tur kādas 150lapas tusnējās uz vienas P4 miskastes. un jaunas lapas lika līdz pēdējam, kamēr atliecās vienu dienu tā kaste... tad skrēja un pirka jaunu :)

un es vīpsnāju tāpēc, ka man ļoti nepatīk maldīga reklāma, pietam reāli zinot situāciju. kaut kā rack serveru telpā nemanīju kādu no daudzajiem lieljaudas serveris.lv serveriem :)

pašam principā pret to kantori nekā nav, ja neņem vērā pāris paziņu ieberzienu uz viņiem (tādas pašas sūdzības kā šeit - bremzē un gļuko, admini neatsaucīgi), bet tas bija kādu laiku atpakaļ un šie jau nomainījuši hosteri.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad jūs labāku par serveris.lv varat ieteikt? līdz 10ls mēnesī un vismaz 300mb? Protams visas tās pašas funkcijas kas ir serveris.lv starta komplektā!

valsts.lv par šo apjomu vispār piečuku prasa, bet par funkcijām / kvalitāti tauta gan klusē.

Edited by Toivo
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...