Jump to content
php.lv forumi

Profesionāls hosting ar patīkamām cenām.


Raimiks

Recommended Posts

Labdien brāļi programisti vēlos jums piedavat profesionalu hostingu tuvak varat apskatīt šeit. Atvainojos, bet pagaidām tikai krievu valodā, bet domaju ka daudziem tas nesastādis grutības. Uz daudziem jautajumies atbildes atradīsast uz saita, bet ja nē tad droši rakstat es atbildēšu

Edited by Raimiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CSS оформление это не значит что прямо весь сайт построен на CSS. Это только оформление,т.е. какие-то пункты,кнопочки,маркеры.

 

И чем цены на дизайн не понравились? Ребята,не нравится - не смотрите. А детские насмешки это не серьёзно,если только вы не дети.

Link to comment
Share on other sites

http://www.maxigood.lv/?page=hardware

super :D

jūsu serverim tiešām ir L1 un L2 cache? :D woow.. a man gan nav :( otrs cietais disks un duālā dzesēšana (divi fani) arī izklausās kosmiski :D

 

pietam hostējas vernetā :)

btw Raimiks - kā jums tur ir? joprojām tā mazā šaurā un karstā telpa kur visas kastes samestas?

 

p.s.

мы дети. нех*й спамом заливать форум

Link to comment
Share on other sites

Это между прочим не спам. Тут половина форума кричало что мол надо много ссылок на хостеров,вот и добавилась одна ссылка.

Link to comment
Share on other sites

Var dirsties stundam vinam uz otru teikt.... Kam vajadzes tas arī atnāks pie mums. Ja jums nevajaga tad arī nesakat neko. Apdirst katrs var pat skolniekam pietiks prata to izdarīt. Bet, pirms apdirst parbaudi.. ja nēsi parbaudijis un apbdirs tas nozime ka nesi kompitents. Cerams ka ar šo viss beiksies.

Link to comment
Share on other sites

Labi labi, no offence, bet smieklīgi man likās tie High Color un True Color :).

par sho riktiigi pareecu ;)

laikam High color ir 256 gifi un True Color jpg ;)

Shis liecina par IZCILAAM ZINAASHANAAM par dizainu un Datorgrafiku kaa taadu :)

paareejais arii peerles

kaa jau esmu mineejis varat palasiit seit

laikam kopeets gandriiz 1:1

pat cenas liidziigas

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

neviens nenodirš, bet ierēc! kā var pie servera nodrošinājuma uzrakstīt, ka serverim ir L1 un L2 cache?!!?!?!? nu kāāāāā?!?!? visiem procesoriem ir cache un tas NAV nekas ārkārtējs. pietam servera jauda ir atkarīga netikai no caches, bet arī no daudz kā cita.

saprastu tur ierakstītu - mums serveris hp 368DL ar 4 xeon procesoriem un 8gb operatīvās 6SAS diskiem pa 3 masīvā un mirrorā. bla bla bla. a jums tur nomests gan jau kaut kāds athlons vai p4. vienkārši, ja nav ar ko zīmēties tad nezīmējies. bet ja ir vēlme tad ieliec reālo HW kas jums tur ir. man arī viens servaks ir A64 un es teikšu, ka nekāda vaina nav priekš tā ko viņš dara, bet es arī saprotu, ka es neliktu viņu hostinga lapā par HW, jo izskatās jau dikti smieklīgi :)

Link to comment
Share on other sites

laikam High color ir 256 gifi un True Color jpg ;)

Nē, hight color vienmēr ir bijis 15 vai 16 bit krāsu izšķirtspēja (2 baitu kodējums).

Un true color ir 24 bitu (bet atmiņā var glabāties 3 vai 4 baitos, atkarībā no videokartes).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...