Jump to content
php.lv forumi

videokartes


rpr

Recommended Posts

sveiki, man te vajag noskaidrot sho to par videokarteem. pieljauju, ka te ir arii geimeri un cg guru, kas maacees kaut ko vairaak pastaastiit.

 

vajadzeetu nopirkt kaadu pci-x videokarti prieksh geimera, bet gribaas atrast taadu viduscelju, jo variants jo daargaa, jo labaak neder.

 

ko juus ieteiktu kaa sakariigu karti, ko paarsvaraa izmantotu geimoshanai? taadas ekstras kaa dvi video-in s-video utt nevajag. pliku vga un viss.

 

kaadi parametri ir noteicoshie, lai atshkjirtu labaaku karti no sliktaakas?

Link to comment
Share on other sites

Palasi datuve, video karshu testus .

Link to comment
Share on other sites

1.) PCI-X ir tikai serveriem

2.) Jaudīgas geimeru videokartes ir pārsvarā ar 1/2 DVI

3.) DVI ir kudi labāks par VGA

4.) Jo dārgāks - jo jaudīgāks (ja neapskatam price/perfmance līkni)

5.) Labākā ir tā karte, ar kuru tu vari paveikt tev nepieciešamas lietas (teiksim FarCry rūkāt @60FPS). Kārtis un minesweeper ies arī uz 4Mb ISA videokartes (to jau arī var saukt par geimošanu)

Link to comment
Share on other sites

nesapratu 1. punktu. man ir divi kompi un abiem ir pci-x, tagad peerkot jaunu kompi jau pat ir sarezjgjiiti dabuut agp. jautaajums jau var buut arii ko tu uzskati par serveri. ja jebkursh kompis ar apache deemonu, tad jaa.. :P

 

manupraat dvi vai vga nav iisti starpiiba starp bilzju apstraadaashanas procesiem, bet tikai gala rezultaats kaadaa tas tiek izvadiits.

 

jo daargaa, jo jaudiigaak jau bija viens no maniem nee punktiem. vajadzeetu 100 latos ierakstiities.

Link to comment
Share on other sites

ja jau offtopiks...

 

manupraat dvi vai vga nav iisti starpiiba starp bilzju apstraadaashanas procesiem, bet tikai gala rezultaats kaadaa tas tiek izvadiits.

Uzreiz var redzēt, ka neko nerubī... pci-x nevari atšķirt no pcie. Kur nu vēl spried par DVI.

Apskaties VGA-vs-DVI signāla `dzīvesciklu` un tad sapratīsi.

 

Sāc meklēt google price/perfomance līknes vidoekartēm vai saliec pats (cenas ta krīt ar laiku)

1.) ievadam froogle.com videokartes ID - dabūjam cenu

2.) samekklējam benčmarku rezultātus (ja ir vairāki, tad vidējo kaut kādu izskaitļojam)

3.) uzzīmējam punktu uz grafika

 

PS: to visu var arī ar PHP+MYSQL uztaisīt :)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

jaa, steiga nenaak par labu. pat nezinu kaada velna peec paarrakstiijos. jau pashaa saakumaa bija domaats pci-e, nevis pci-x. vienkaarshi es esmu Xtreems un rakstu kaa izskataaaz labbbaaakkk... :P

 

taapeec jau izskaneeja shis jautaajums, jo iipashi nekad neesmu tajaa iedziljinaajies.

 

vieniigi par to dvi-vs-agp atkal neko nesapratu. agp tachu ir pavisam kaut kas cits. ko tur vispaar saliidzinaat? tas pats kas saliidzinaat atombumbu ar gliemezi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...