Jump to content
php.lv forumi

Screen resolution...


UTF-10

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ar pliku php nevarēsi - pirms atvērt lapu iesmērē javascriptu,ar to nosaki rezolūciju, aizsūti uz serveri (ajax vai redirects), pieglabā servera pusē izšķirtspēju un tālāk servera pusē dari ar rezolūciju ko gribi.

 

un search pa forumu un gūgli zin vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Paldies!

Bet vai tev nav zinams kods kur jau tas ir izdarits un man tikai butu japielago savam vajadzibam? No Javascript neko nejedzu...

Atradu tikai, ka ir komanda screen.width kas atbilst manam vajadzibam... Tikai ka lai vinu tur iepinkere... nu nav jau tikai <javaScript>screen.width</javaScript> Ka lai vinu iedabon uz servera vai kaut ka ta, lai var nolasit???

Edited by UTF-10
Link to comment
Share on other sites

Sāc ar 'hello world'

PS: hotscripts.com kā arī google ir pāri pa miljons piemēru

:)

/program + "hello world"/ ir 5 180 000 lapas ;)

------------

UTF-10 --> tev tachu v3rb0 Pateica preciizas darbiibas kas jaadara :)

ar screen.width un screen.height

dabuun platumu un augstumu...

Nosuuti visu to uz serveri ,

tad taalaak vari ar vinjiem dariit ko gribi.....

Link to comment
Share on other sites

Stulbi jautajumi un pargudrisu telosana, bet atbilde? Nehuja saucas ja??? Aaaksti gatavie... es maku programmet normali, tacu neesmu macijies javascript... man likas ka sitais ir palidzibas forums nevis dirseju forums... Izlabo mani ja kludos... PSC

Link to comment
Share on other sites

Demagogi jus esat labi... tacu no jums jegas maz...

SHaja foruma nak tie kas slinko un tie kam gribas padirsties... vismaz ta izskatas jo es domaju ka moska kads iemet savu revolucionaro sasniegumu lai palielitos citiem un es varetu noslinkot... savukart jus izmantoja to iespeju lai padirstos ne lai palidzetu nu ko no use of foruum

 

UTF-10 --> tev tachu v3rb0 Pateica preciizas darbiibas kas jaadara :)

ar screen.width un screen.height

dabuun platumu un augstumu...

Nosuuti visu to uz serveri ,

tad taalaak vari ar vinjiem dariit ko gribi.....

Un ka tev skiet kur varetu but problema?? Moska nosutit uz serveri??? Da HUJ vinju zin ka to dara... uzraksti komandu tad izpetishu... baigie gudrishi ja jums liktu iemacities ko jaunu par ko jums nav nojausmas jus ari mekletu vieglakos celus lai uzsaktu un pec tam tikai jau varetu urbt pashi... sintaksi vismaz jasak iebraukt, bet ar sadu palidzibu jau ne suda neizdarisi... Es esmu spec citas lietas, tad nu gribetu redzet ka tu nemtos, kad es tev uzdotu uzdevumu izpildit konkreti tacu tev par to ne mazakas nojegas nebutu...

Link to comment
Share on other sites

<script type="text/javascript">
function nosakam_platumu() {
 var $browserWidth = 0;
 if( window.innerWidth ) { // IF !IE
$browserWidth = window.innerWidth;
 } else { //IF IE
$browserWidth = document.body.clientWidth;
 }
 alert( $browserWidth );
}
window.onload = nosakam_platumu;
</script>

 

Varbūt idejas pasmelsies.

Link to comment
Share on other sites

Un ka tev skiet kur varetu but problema?? Moska nosutit uz serveri??? Da HUJ vinju zin ka to dara... u

Nu ko lai piebilst Ja nemaaki nosuutiit datus --> ko lai tev paliidz?

gatavu skriptu? TAS MAKSAAS NAUDU un #@(&$(@&%( "pa notam , stanjesh begimotam"...

tavs cit:"PHP, BASIC, PASCAL, apgustu C++ un asambler..."

@)*%) nemaaki tu PHP , jo tas nu ir viens no web programmeshanas pamatu pamatiem....

(nosuutiit & sanjemt datus no servera)...

P.S. ES arii varu teikt ka maku programeet gandriiz visaas iespejamaas valodaas...

Maku uzrakstiit krutas lietas , Vismaz esmu abguvis 'HELO WORLD'...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...