Jump to content
php.lv forumi

enojums, un vel dazi jautjaumi!


tk1

Recommended Posts

Man ir jautajumi, ta jus man esat daudz palidzejusi, nu es daudz ko vairak zinu, un saprotu, bet vel dazas veinkarsas lietas piemeram :

ir lapa http://gign.lv viniem tur lapas labaja kreisaja un apakspuse ir tads ka enojums, no pasas lapas, ka ar css vai kadu palidzibu to var dabut, un ka??

 

amm vel ko, kads skripts ko jaizdara lai saita ievietetas bildes nevaretu vienk panemt un saglabat??

busu loti pateicigs ja palidzesiet :)

Edited by tk1
Link to comment
Share on other sites

Par kādu ēnojumu iet runa? Neredzu nekādu ēnojumu.

 

Bilžu "slēpšanai" tāda skripta nav. Visas bildes, kuras redz uz ekrāna var saglabāt. Kautvai ar print screen pogas/tūļa palīdzību. Ja gribi slēpt bildes, tad vienkārši nerādi tās.

Link to comment
Share on other sites

ga ga ga... Man tapat tavs links neiet :D

P.S. biezjivien 'hitrastj' ir ieksh apsaluutaas logikas ;)

Padomaa ka to var izdariit?

Preciizaak kaa dabuut tiiri vizuaalu efektu ar vienkarsaam metodeem... Neizmantojot nekaadas Extra...

P.S. [Cit] Dumaij Sinji , dumaij.... [/cit] // "Viesnja no naakotnes" ; PSRS 198? ;

Link to comment
Share on other sites

ga ga ga...

IEt iet...

Tik es jau teicu Doma tachu logjiskji...

+ paskaties kodu...

Siti visu var dabut ieliekot DIV ieksh otra DIV kuram iraid tumsaaks fons...

nav iisti tas eenojums j nav kaadss isteikts virziens , padomaa logjiski Ena praktiski (nu ir iznjemumi) Nekad nekriit Simetriski !!! parasti no saana... ...

P.S. Dabaa plks 12 dienaa uz ekvatora.. (skjiet ka vieniigi...) un arii tad Skatiitaajs aisegs gaismas avotu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...