Jump to content
php.lv forumi

Parent window refresh


ohmygod

Recommended Posts

Situācija šāda - ir PHP skripts, kurš izpildās popup logā. Cikliski visu laiku pats sevi pārlādējot, kad cikla viena perioda darbs ir padarīts un noklouzējot sevi, kad viss cikls pabeigts.

Tas tiek darīts ar JavaScript palīdzību: this.location.reload(true);

 

Reizē ar šo cenšos arī pārlādēt parent logu un tajā attēlot, cik tālu darbs ir progresējis.

A figu, izpildot "opener.location.reload(true);" itkā sāk pārlādēties - tb browseris rāda ka ielāde ir procesā(progressbar), bet tā arī paliek procesā - līdz momentam, kad popup logs ir nofinišējis savu darbu pilnībā.

 

Pārāk ātri reload pieprasījumi nevarētu notikties - pāris reizes minūtē un parent logam pilnīgi notiekti pietiek ar mazāk kā sekundi, lai refrešotos.

Mēģināju ari popupā mest iekšā sleep, lai par to pārliecinātos - nekas nemainās. Parent logs stāv uz vietas.

 

Baigi aktuāli ir refrešot viņu.

Link to comment
Share on other sites

Logi man ir tikai 2. PoPup, kurš gan pārlādējas un PHP izpildās - katra cikla beigās outputaa palaizhot self un parent refreshu.

Un ir parent logs, kura neimu ta kā man uzsetot, ja to ir atvēris lietotājs pašrocīgi un tas ir pirmais logs, ko jams vispā redz?

 

popupam neims ir uzsetots.

 

Un nez - ja jams pazaudētu opener, tad jau jams viņu par nesāktu refreshot!

Figņa ir tāda, ka viņš viņu beidz refrešot tikai tad, kad popups ir aizvērts! vai arī nomierinājies - tb nekādas darbības viņā vairs nenotiekās!

Itkā iesākas refresh process, bet beidzas tikai tad, kas childs ir visu savu darbību beidzis - pilnu ciklu izgājis!

 

Liekot ifreimā notiekās tieši tas pats :/

Edited by ohmygod
Link to comment
Share on other sites

parent logs nepakam nedarbojas, kameer childs nav savas darbiibas pabeidzis :/

opener nepazaudee - tas tochna, jo childs atgriezh dajebkaadas parent loga veertiibas korekti.

 

Pilniigs peee.

Saaku jau domaat ka man javascript nekorekti darbojas vai nu kkas tamliidziigs :/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...